ארבעת ספקי הדוא”ל המוצפנים הטובים ביותר לאבטחה נוספת

[ware_item id=33][/ware_item]

שירותי דואר אלקטרוני מוצפנים


Gmail עשוי להיות שירות הדוא"ל הפופולרי ביותר בעולם, אבל זה לא אומר שהוא הכי מאובטח. למעשה, Google הודתה בקריאה קבועה של הודעות משתמשים כדי להציג מודעות טוב יותר עבורן. בעוד שנאמר מאז שהנוהג נפסק, העובדה שגוגל יכלה לקרוא את ההודעות המאובטחות שלך לכאורה מלכתחילה מספיקה כדי לחשוש.

למרבה המזל, ישנן אפשרויות דוא"ל אחרות כיום מלבד השלושה הגדולים.

מה המשמעות של הצפנה מבחינת הדוא"ל?

כשמדברים על אימיילים מוצפנים, חשוב לזכור שלא כל שירות נוצר שווה: ספקים מסוימים מאחסנים מיילים בצורה שלא ניתן לגשת אליהם בקלות, בעוד שאחרים מציעים הודעות הרסנות עצמית שימחקו את עקבותיכם..

אבל הדרך הבטוחה ביותר להסתיר את תוכן הדוא"ל שלך היא להצפין אותם באמצעות PGP, לפרטיות טובה למדי. חלק מספקי הדוא"ל מקלים גם על כך, למרות שיש חששות ביטחוניים לגבי השארת מפתח ה- PGP שלך באתר.

ובכל זאת, כשאנחנו שולחים הודעות ממקבל אחד למשנהו, מטא נתונים תמיד נשארים מאחור, ואם הנמען משתמש בשירות הודעות לא מוצפן, הוא ימגר את כל הגנות הפרטיות שאתה חושב שיש לך.

חשוב לדעת איך ספק הדוא"ל שלך עובד וכיצד הוא מטפל בשירותי העברת הודעות מחוץ.

הבחירות של ExpressVPN לספקי דוא"ל מאובטחים

אם אתה מחפש ספק דוא"ל חזק יותר ומאובטח, עיין בתמונות המובילות של ExpressVPN. וכן, עם כל שירות שעוסק בגרסה חינמית, תוכלו לנסות את כולם לפני שתחליטו איזה מתאים לכם.

1. ProtonMail

ProtonMail, אשר פותח בשנת 2013, הוא בעל תיעוד ארוך ומכובד של סיפוק למשתמשים שירות מסרים מוצפן ואנונימי לגיטימי..

ProtonMail, שבסיסה ממוקם בשוויץ, הוא ספק ספק הדוא"ל המהימן ביותר כיום. בשונה משירותי דוא"ל מבוססי ארה"ב כמו Gmail ו- Outlook, שלעתים קרובות נאלצים להעביר מסמכים רגישים, ל- ProtonMail אין חובות כאלה ולכן היא הבחירה החכמה יותר עבור אנשים שעשויים לדאוג לשלוח מסמכים רגישים ברשת באופן מקוון.

כשירות העברת הודעות מאובטח, הוא דבר אחרון.

מאפיינים:

 • קוד פתוח 100%
 • מציע הצפנה מקצה לקצה, אימות דו-גורמי והודעות על הרס עצמי
 • אפליקציות סלולריות ייעודיות לאנדרואיד ו- iOS
 • מאפשר גודל קבצים של עד 25 מגהבייט ואחסון דואר בחינם עד 500 מגהבייט
 • אפשרויות תמחור שונות, אך הגרסה החינמית עשויה להספיק לרוב

שורה תחתונה:

אם אכפת לך מהפרטיות שלך (ואנחנו מניחים שכן - אחרי הכל, אתה קורא מאמר זה), ProtonMail הוא פלטפורמת הדוא"ל המוצפנת בתקן הזהב. עם היכולת ליצור הודעות הרסות עצמית, חברי ProtonMail יכולים לשלוח הודעות מוצפנות לכל נמען, ללא קשר לאיזה שירות דוא"ל הם משתמשים..

עם ממשק קל לשימוש, פרוטוקולי הצפנה חזקים ואפליקציות סלולריות ייעודיות, זה בהחלט קרם היבול.

* למידע נוסף על ProtonMail.

2. CounterMail

עם יותר מ- 4,000 סוגים שונים של מפתחות הצפנה של PGP, CounterMail הוא כוח שיש לחשב איתו. השירות עצמו ממוקמת בשבדיה, ומעניקה לו רגל בכל הקשור להגנת הפרטיות.

CounterMail משתמש גם בהצפנה מקצה לקצה, והוא אחד מספקי הדוא"ל הידועים היחידים שמציעים אפשרות מפתח USB מאובטחת משלה, מה שהופך אותה לבחירה מצוינת עבור אנשים ששולחים כל העת הודעות מאובטחות בדרכים..

מאפיינים:

 • שירות דוא"ל אנונימי לחלוטין
 • שבסיסה בשבדיה
 • משתמש ב- OpenPGP עם 4,096 מפתחות הצפנה שונים לשמירה על ההודעות שלך
 • כולל לינוקס, מק, אנדרואיד ו- iOS
 • תקופת ניסיון בחינם לשבוע, עם תוכניות מנוי החל מ 6.33 $ לחודש

שורה תחתונה:

CounterMail, תחנת כוח אמיתית של פרוטוקולי הצפנה, היא שירות נהדר עם דגש חזק על פרטיות המשתמשים. האתר עצמו אולי נראה כמו משהו היישר מ- Windows 95, אך השירות הוא ברמה הגבוהה ביותר.

בעוד ש- CounterMail מציע תקופת ניסיון בחינם למשך שבוע, תוכניות המנוי מתחילות בסביבות 6 דולר לחודש - מה שהופך אותה לאופציית הדוא"ל היקרה ביותר ברשימה זו.

* למידע נוסף על CounterMail.

3. גדר דואר

Mailfence, שהושק בעקבות גילויי סנודן, הוא שירות דוא"ל נוסף המציע הודעות מוצפנות עם דגש חזק על פרטיות המשתמשים. באמצעות OpenPGP, שירות זה מבטיח שרק השולח והנמען יוכלו לקרוא הודעות.

בניגוד לספקי דוא"ל מוצפנים אחרים, הוא מגיע גם עם שלל תכונות אחרות, כולל חתימות דיגיטליות, לוחות שנה מובנים ועוד.

מאפיינים:

 • שבסיסה בבלגיה
 • משתמש באימות דו-גורמי ומזהה וחוסם אוטומטית דואר זבל
 • כולל הגדרות דוא"ל הניתנות להתאמה אישית מאוד
 • מאפשר למשתמשים לייבא את המידע שלהם מ- Outlook ו- Gmail
 • מגבלת קבצים מצורפים של 10 מגה בייט עם אחסון בחינם של 500 מגה בייט

גדר דואר

שורה תחתונה:

Mailfence היא פלטפורמת דואר אלקטרוני חזקה להפליא, התורמת 15% מהכנסותיה השנתיות לקרן האלקטרונית. עם זאת, הגירסה החינמית מציעה בדרך כלל יותר מדי אחסון ואפשרויות לרוב המשתמשים.

לרוע המזל, Malifence אינה מציעה אפליקציות סלולריות ייעודיות לפרסום מאמר זה, מה שהופך אותה פחות פחות פרקטית משירותים אחרים ברשימה. זה גם מאפשר למשתמשים לשלוח הודעות מוצפנות לאנשים המשתמשים גם ב- Mailfence או OpenPGP, מה שהופך את זה למעט פחות נגיש עבור משתמשים מסוימים.

* למידע נוסף על גדר דואר.

4. טוטוטה

שירות דואר אלקטרוני נהדר נוסף עם קוד פתוח, Tutanota משתמש בהצפנה מקצה לקצה כדי לשמור על ההתכתבויות שלך מאובטחות.

בניגוד לשירותי העברת הודעות אחרים, הוא גם מצפין אוטומטית את כל ההודעות והיוצאות שיצאו ללא קשר לשירות הדואר האלקטרוני בו משתמש משתמש - תכונה נהדרת אם אתה כותב מישהו מחוץ לרשת הידועה שלך. עם זאת, החברה ממוקמת בגרמניה, אשר עשויה או לא להניף כמה דגלים אדומים.

מאפיינים:

 • קוד פתוח לחלוטין ומשתמש בהצפנה מקצה לקצה בכל ההודעות
 • מציע אפליקציות ייעודיות ל- iOS ולאנדרואיד
 • נותן למשתמשים שאינם Tutanota קישור מאובטח לקרוא הודעות מוצפנות
 • מאפשר אחסון בחינם של עד 1 GB; אחסון ללא הגבלה עולה € 1 בחודש

טוטוטה

שורה תחתונה:

עם יותר משני מיליון משתמשים פעילים, Tutanota הוא שירות פופולרי עם הבאים ייעודי. עם זאת, השירות אינו תומך כרגע בהצפנת PGP, מה שמפיל אותו אוטומטית בכמה יתדות.

כשירות העברת הודעות מאובטח בחינם עם אפליקציות ייעודיות והיכולת לשלוח הודעות מאובטחות לנמענים מחוץ לרשת טוטאנוטה, זהו מתמודד ראוי.

* למידע נוסף על טוטוטה.

אל תשכח את ה- VPN שלך!

אנו מקווים שרשימה זו תעזור לצמצם את החיפוש שלך. בעוד שכל אפשרות של דוא"ל מגיעה עם היתרונות והחסרונות שלה, אתה תמיד יכול להגדיל את אנטנת הפרטיות על ידי שמירה על ה- VPN שלך בכל עת.

אם אתה משתמש (או השתמשת) באחד מספקי הדוא"ל המפורטים לעיל, השאר תגובה עם דעותיך שלך למטה.

ארבעת ספקי הדוא"ל המוצפנים הטובים ביותר לאבטחה נוספת
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.