קניות באינטרנט עם VPN: מצא מבצעים והגן על עצמך בחג המולד הזה

VPN לקניות מקוונות זולות יותר

עמדו בצד, חנויות לבנים ומרגמות: קניות מקוונות גדלו באופן אקספוננציאלי, מה שמביא עימם עליונות בלתי ניתנות להכחשה, אך גם כמה סיכונים. רשת פרטית וירטואלית (VPN) היא בן לוויה החיוני שלך לקניות ברשת, ומנחה אותך לעסקות טובות יותר ובנוסף עוזר להגן עליך מפני הונאה וגניבה.

מדריך זה יראה לך כיצד להשתמש ב- VPN כדי למקסם את החיסכון שלך, ואת הביטחון שלך, בכל פעם שאתה נכנס לחנות מקוונת.

איך VPN יכול לעזור

VPN פועל כמנהרה בין המכשיר שלך לבין האתרים והשירותים שבהם אתה משתמש. אתרים מסווגים משתמשים לפי כתובת ה- IP הפיזית שלהם (זו שספק שירותי האינטרנט הקצה לך), אך אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי להסתיר את המיקום האמיתי שלך בזמן שאתה מתחבר לשרת מאובטח באזור אחר. אם קונים בניו יורק מתחברים למיקום VPN בבריטניה, הם יכולים לדפדף באתרים ספציפיים לבריטניה. Google.com הופך ל- google.co.uk, אמזון הופכת ל amazon.co.uk וכן הלאה.

מה שכן, VPN מצפין אוטומטית את כל הרשת בה אתה משתמש. פירוש הדבר שאם אתה גולש בנקודה חמה ציבורית Wi-Fi (שדה תעופה, בית קפה וכו '), VPN מאבטח את הקשר שלך באופן מיידי - מה שמאפשר לך לשלוח מידע רגיש באופן מקוון מבלי לדאוג להיכנס לרשת שלך , הוקלט או ריגול.

כיצד אתרים מכתיבים מחירים

אולי אינכם מבינים זאת, אך אתרים ושירותים אינם מתייחסים לכל אותם לקוחות. כל מה שספק מקוון יכול לגלות אודותיך יכול להשפיע על אופן הטיפול שלך - וכמה שתתבקש לשלם.

מיקום עשוי לשחק תפקיד גדול, מכיוון שלעתים קרובות מאמינים כי המחירים המקוונים גבוהים יותר עבור גולשים ממדינות, ערים או אפילו מיקודים אמידים יותר. סוגים אלה של טכניקות גיוס מחירים ידועות כ"תמחור דינמי "ומהווים אסטרטגיה נפוצה יותר ויותר בקרב רבים מהמתחרים האלקטרוניים. ישנם אתרים שאף התגלה כי הם מחייבים משתמשים יותר על סמך האם הם משתמשים ב- Mac או במחשב אישי.

על ידי שימוש ב- VPN כדי להתחבר למיקומי שרת שונים ברחבי הארץ או העולם, אתה יכול לבדוק את מחיר הפריטים הספציפיים באזורים שונים. אתה יכול למעשה לחסוך כסף באמצעות ה- VPN שלך כדי למצוא עסקאות טובות יותר תוך כדי אבטחת הרשת המקוונת שלך. תהליך זה דורש מאמץ מועט בלבד, אך התוצאות עשויות לחסוך מאות - אם לא אלפים - במהלך מספר שנים.

השתמש ב- VPN כדי למצוא עסקאות טובות יותר באינטרנט

ראשית, וודא שאתה מחקת את העוגיות שלך בהצלחה לפני שתתחיל בחיפוש חדש. מכיוון שרוב האתרים משתמשים במיקום הפיזי שלך (כתובת IP) פלוס עוגיות כדי לעקוב אחר התנהגותך המקוונת, אתה רוצה לחפש עם צפחה נקייה.

בשלב הבא, פתח את אפליקציית ה- VPN שלך והתחבר לכל מיקום שרת VPN בעיר אחרת או במדינה אחרת.

השתמש ב- VPN כדי לקנות באינטרנט

כעת פתח חלון "גלישה בסתר" או "גלישה פרטית" חדש והזן לאתר הספציפי בו תרצה לקנות. שימו לב למחירים. לאחר סיום הגלישה, סגור את החלון, נקה את העוגיות שלך, התחבר למיקום אחר של שרת וחזר על התהליך.

מצב גלישה בסתר יכול לפתוח מחירים נמוכים יותר

אמנם אין כללים מוגדרים למציאת מחירים טובים יותר, אך סביר להניח שתבחין בשינויים קטנים על סמך היכן אתה גולש. שים לב שלפני שאתה מתחייב לעסקה ספציפית עליך לקרוא את תנאי השירות של האתר ולבדוק אם אתה מסוגל לרכוש ממקום וירטואלי..

כיצד לחסוך כסף בטיסות

נקיטת צעדים אלה כדי להסתיר את זהותך עובדת ממש טוב עם עסקאות רגישות לזמן כמו טיסות, מלונות ועוד. האתרים של חברות תעופה, בפרט, מאמינים שמשתמשים בעוגיות בכדי להעלות את הגישה למשתמשים בטיסות שהם בודקים לעיתים קרובות, כך שכדי למצוא את הדיל הטוב ביותר, אתה רוצה להיות יסודי ככל האפשר בחיפוש הראשוני שלך.

ראשית, וודא שאתה בודק מחירים מכמה מיקומי VPN שונים. לאחר שקפצתם בכמה מדינות, ערכו את הממצאים כדי לראות היכן מוצעים מחירים עבור פחות. זכור כי אין כללים קבועים למציאת טיסות זולות; לפעמים משתמשים פשוט מתמזל מזל וראו מבצעים טובים יותר במיקומים אקראיים.

במקרה העניין: הצלחנו לחסוך כמה מאות דולרים בטיסה מפרנקפורט ל L.A. רק על ידי בדיקת מחירים במיקום שרת VPN בנורבגיה. חלק מהמשתמשים דיווחו על כך שהם מוצאים מחירי טיסה זולים יותר באמצעות הזמנת מקומות במקומות בעלי הכנסה נמוכה יותר כמו מקסיקו והודו, לכן הקפידו לבדוק מחירים מקומץ ארצות.

עם זאת, לעיתים קרובות ידוע כי ערים גדולות יותר ואזורים אמידים יותר גובים תשלום נוסף עבור טיסות, לכן אולי כדאי לך להתחיל עם כמה מדינות קטנות יותר ולעבוד בדרך שלך למעלה. אתה יכול גם להשתמש במחשבון המובנה של שער החליפין של גוגל כדי לראות אם המחירים זולים יותר. זכור כי המס לא כלול תמיד, לכן תרצה לבדוק את הסכום הכולל לפני שתחליט על רישום ספציפי.

כיצד לחסוך כסף על מלונות

אותו טריק עובד גם עם מלונות. מכיוון שרוב אתרי הלינה משתמשים בכתובת ה- IP שלך כקריטריונים העיקריים לקביעת מבנה התמחור הייחודי שלך, אתה יכול בעצם "להערים" על אתרים להציע לך מבצעים טובים יותר עבור פחות.

התחל בבדיקת מחירים באזור המיידי של המקום בו אתה מתכוון להישאר. לרוב תמצאו מבצעים זולים יותר אם המיקום אליו אתם גולשים והמיקום בו אתם רוצים להישאר נמצאים קרוב זה לזה. הסיבה לכך היא כי שיעורים בדרך כלל זולים יותר עבור תושבים מקומיים מאשר לתיירים. בטח, זה אולי נשמע מעט לא הוגן, אבל בדרך כלל כך השירותים האלה עובדים.

ייתכן שתוכל למצוא חדרים זולים יותר אם לא תזמין את ההזמנה שלך רחוק מראש. מחקר אחד מצא כי לעתים קרובות ניתן למצוא את תעריפי המלונות הנמוכים ביותר בין 21 ל- 28 יום לפני תאריך הנסיעות שלך, לכן ייתכן שתרצה להפסיק את הנעילה בהזמנה מוקדמת..

טיפים נוספים שיעזרו לכם לחסוך את הדרך החכמה

בעוד שמרבית המומחים נהגו להציע לאנשים להזמין את הטיסה שלהם ביום שלישי, מחקר חדש הכריז ביום ראשון כיום הטוב ביותר לרכישת כרטיסים. יום שישי ידוע בתור היום היקר ביותר בשבוע להזמנת טיסה, כך שסביר להניח שתרצו להימנע לחלוטין מאותו יום. כדאי גם להיות גמישים עם תאריכי הנסיעה; אם האפשרויות בסוף השבוע יקרות מדי, בדוק אם יום השבוע המקביל זול יותר.

טריק נוסף וחשוב לעזור לחסוך פריטים יומיומיים הוא להוסיף מוצרים לעגלת הקניות שלך ואז להשאיר אותם לבד להשאיר למשך יום או יומיים. על פי דוח אחד של Lifehacker, חברות רבות בעלות שם גדול לרוב ישלחו לקוחות קופונים שיעזרו להם לעודד את הצעד ולהזמין את מה שאחסנו..

שוב, הכל מסתכם בביצוע ניסויים ב- VPN ובבדיקת מחירים באתרים שונים. אין ערבויות, אז אל תתייאש אם אינך רואה חיסכון משמעותי בהתחלה.

כיצד לדעת אם ה- VPN שלך עובד

בעוד שכל התהליך של שימוש ב- VPN לקניות מקוונות הוא די פשוט, זה עובד רק אם ה- VPN מחובר לגיטימית למיקום אחר. דרך קלה לבדוק אם אתה VPN עובד היא להסתכל על כתובת ה- IP שלך. אם אתה מחובר למיקום אחר, כתובת ה- IP שלך צריכה לשקף זאת. אם זה לא קורה, זה קל לדעת שאתה VPN לא פעיל.

אתה יכול גם לבדוק כמה החיבור שלך מאובטח באמצעות בודק דליפות ה- DNS המובנה של ExpressVPN. זה לוקח כמה שניות בלבד וזו דרך בטוחה וקלה לוודא שהרשת שלך מוגנת.

כיצד VPN יכול לעזור לשמור על בטיחות המידע האישי שלך

בטח, לקניות מקוונות יש את היתרונות שלה - גלישה במספר מוצרים, השוואה בין אתרים שונים, הגדרת קופה בלחיצה אחת - אך יש לה גם את הסיכונים שלה. למעשה, מרכז המשאבים לגניבת זהות (ITRC) קובע כי מספר מספרי כרטיסי האשראי שנחשפו גדל בשיעור מדהים של 88% משנת 2016 לשנת 2017. ככל שאנשים קונים יותר באינטרנט, כך גדל המופע של גניבת כרטיסי אשראי..

למרבה המזל, ישנם צעדים פשוטים שתוכלו לנקוט כדי לסייע בהגנה על החשבונות המקוונים שלכם תוך מתן תחושת חופש רבה יותר. בחירה לבקר באתרי HTTPS בלבד, הגדרת אימות דו-גורמי, ושינוי הסיסמאות המקוונות שלך, כל אלה הם דרכים יעילות לסייע בהגנה על נתונים פיננסיים ולהגן עליך מפני פריצות.

למרות שאנו ממליצים על כל השיטות הללו בעת קניות באינטרנט, אף אחת מהן אינה תרופת פלא. הכלי היחיד הכרחי להגנה על הנתונים הכספיים שלך תוך ביטול נעילת מציאות הוא VPN.

קניות באינטרנט עם VPN: מצא מבצעים והגן על עצמך בחג המולד הזה
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.