مطالعه تأیید می کند که کمتر از 20٪ همیشه شرایط خدمات را بخوانید

تصویری از خردکن خرد کردن یک سند خدمات خدمات.

اگر بارها و بارها بر روی "من موافقم" در مورد شرایط خدمات شرکت ها (ToS) کلیک کنید بدون اینکه آنها را بخوانید ، تنها نیستید.

یک مطالعه جدید توسط ExpressVPN نشان می دهد که بیش از 80٪ از مصرف کنندگان همیشه هنگام ایجاد حساب های جدید در وب سایت ها ، ToS را نمی خوانند.

تا حدودی مورد سرزنش ممکن است زبان پیچیده اصطلاحات و شرایط باشد که غالباً در بسیاری از صفحه های قانونی ساخته شده است. اما یک عدم اعتماد عمومی نیز وجود دارد که شرکتها طبق ادعا می کنند.

بسیاری از مردم بر این باورند که اگر مناسب شركت باشد ، كفش در افت كلاه تغییر می كند. بدون تردید صحیح است که حق تغییر بدون اخطار قبلی یک نتیجه استاندارد در بسیاری از ToS است. طبق بررسی ExpressVPN:

  • کمتر از 35٪ از مصرف کنندگان به مارک های تجاری معتقدند که از ToS خود حمایت کنند.
  • بیش از 42٪ از مصرف کنندگان فکر می کنند مارک ها معمولاً بدون گفتن کاربر ، ToS را تغییر می دهند.

اگر فکر می کنید آنچه امروز امضا می کنید ممکن است فردا تغییر کند ، احتمالاً احساس خواهید کرد که هیچ نکته ای برای خواندن ToS وجود ندارد. مهمتر از آن ، ممکن است کاربران احساس کنند که انتخاب چندانی ندارند: اغلب ، اگر شما با شرایط موافق نیستید ، این سرویس را دریافت نمی کنید.

کاربران VPN در معرض خطرات حریم خصوصی هستند

جالب توجه است ، با این حال ، این نظرسنجی نشان می دهد که کاربران VPN دو برابر بیشتر از کاربران غیر VPN می توانند ToS را بخوانند. در همین راستا ، به نظر می رسد که کاربران VPN عموما از امنیت و حریم شخصی آنها آگاه هستند.

  • کاربران VPN تقریباً دو برابر احتمال دارند که میکروفون و دوربین را در دستگاههای خانگی هوشمند خود غیرفعال کنند (در مقابل کاربران غیر VPN).
  • بیشتر کاربران VPN از توانایی فیس بوک در پیش بینی جهت گیری جنسی و وابستگی حزب سیاسی خود (در مقابل کاربران غیر VPN) آگاه هستند.
  • 64٪ از کاربران VPN به امنیت iPhone / iPad خود اطمینان دارند ، در مقابل 49٪ از کاربران غیر VPN.
  • 63٪ از کاربران VPN به امنیت تلفن یا تبلت اندرویدی خود اطمینان دارند ، در مقابل 52٪ از کاربران غیر VPN.
  • 37٪ از کاربران VPN به امنیت روتر خود اطمینان دارند ، در حالی که فقط 21٪ اطمینان کاربران غیر VPN.

هارولد لی ، معاون رئیس جمهور ، ExpressVPN اظهار داشت: "اکثر مصرف کنندگان هنوز آگاهی کمتری از امنیت داده ها دارند و مرتباً با رفتار آنلاین رفتار می کنند که اطلاعات شخصی آنها را در معرض خطر قرار می دهد." "هر کسی که از اینترنت استفاده می کند ، باید اقدامات لازم را برای حفظ حریم خصوصی و امنیت خود انجام دهد ، از جمله اصول اولیه استفاده از VPN برای برقراری ارتباط خود ، استفاده از احراز هویت دو عاملی برای حساب های مهم آنلاین و بررسی تنظیمات حریم خصوصی در رسانه های اجتماعی."

آمریکا پذیرای فناوری VPN است

آینده حریم خصوصی در ایالات متحده امیدوار کننده به نظر می رسد. این مطالعه نشان می دهد که 30٪ از آمریکایی ها می گویند که اکنون از یک VPN استفاده می کنند (بیش از کمتر از 20٪ در یک مطالعه مشابه در سال 2018) ، و بیش از نیمی پاسخ داده اند که از VPN برای خنثی کردن هکرها استفاده می کنند. نیمی از کاربران VPN همچنین می گویند که از آن برای محافظت و اطمینان در هنگام استفاده از Wi-Fi عمومی استفاده می کنند. ضمناً ، 42٪ از VPN برای جلوگیری از ردیابی سایتها (براساس آدرس IP) استفاده می کنند.

مطالعه تأیید می کند که کمتر از 20٪ همیشه شرایط خدمات را بخوانید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.