دو پرونده دیوان عالی کشور که باعث تغییر در حریم خصوصی دیجیتالی شما در سال 2018 خواهد شد

ساختمان دیوان عالی کشور پر از داده است

ظرف شش ماه آینده ، دادگاه عالی ایالات متحده در مورد دو پرونده تصمیم خواهد گرفت كه مشخص كند آیا دسترسی گسترده دولت آمریكا در دستیابی به اطلاعات شخصی شهروندان خود ، و سایر كشورها باید محدود باشد..

هر دو مورد قانون ارتباطات ذخیره شده (SCA) را مورد بحث قرار می دهند ، قانونی که آنقدر منسوخ شده است که به طور تکان دهنده ، دولت ایالات متحده آمریکا در حال حاضر نیازی به حکم ضبط برای هر یک از پیامهای شخصی قدیمی و جستجوهای آنلاین ندارد..

قانون ارتباطات ذخیره شده چیست؟ و چگونه قدیمی است?

قانون ارتباطات ذخیره شده در سال 1986 به منظور دستیابی به چهارمین قانون اصلاحیه ایالات متحده ، که از حریم شخصی "اشخاص ، خانه ها ، اوراق بهادار و جلوه های" شهروندان آمریكا محافظت می شود ، برای محافظت از آن "مقالات و اثرات" بصورت آنلاین محافظت شد..
بنابراین ، SCA قبل از دسترسی به محتویات هرگونه ارتباط الکترونیکی ذخیره شده توسط ارائه دهندگان خدمات (مانند ارتباطات از راه دور و ISP) در 180 روز گذشته ، مجری اجرای قانون را می طلبد..

اما با توجه به سرعتی که چنین فناوری پیشرفت کرده است ، زبان در قانون ، ماشینکاری های فعلی فضای مجازی را در نظر نمی گیرد. این قانون بیش از 30 سال پیش تصویب شد - قبل از آنکه شبکه جهانی وجود داشته باشد - و کنگره فکر می کند ارتباطات بیش از 180 روز قدیمی منسوخ خواهد بود.

اکنون چنین ارتباطاتی به طور نامحدود ذخیره می شود ، به این معنی که هر شکل ارتباط آنلاین که بیش از شش ماه قدمت دارد (مانند متن ، ایمیل و پیام های فیس بوک شما) بازی عادلانه ای برای دولت است.

این حفره اصلی در SCA در رابطه با کاربرد آن در رابطه با اصلاحیه چهارم ، دیوان عالی کشور را تاکنون به دو پرونده رسانده است..

با تصمیماتی که انتظار می رود تا پایان ژوئن امسال, ExpressVPN به آنچه در خط است نگاه می کند.

1. کارپنتر در مقابل ایالات متحده

این پرونده به دنبال پاسخ به این سؤال است:

آیا دولت هنگام دسترسی به اطلاعات موقعیت مکانی تلفن همراه بدون ضمانت ، اصلاحیه چهارم را نقض می کند?

در سال 2011 دستگیر شد ، تیموتی کارپنتر مرتکب یکسری سرقت های مسلحانه تلفن های هوشمند در میشیگان شد. با این حال ، وی تنها دو سال بعد با موفقیت محكوم شد كه FBI داده های تلفن همراه را فقط با حكم دادگاه از یك قاضی دادرس خواست..

بیش از 127 روز سوابق از طرف شرکت تلفن همراه وی به FBI تحویل داده شد ، و به دادرسان اطلاعات کافی داده شد نه تنها برای محکوم کردن کارپنتر ، بلکه همچنین می دانید که او در کجا خوابیده است ، و اینکه آیا او یکشنبه است به کلیسا رفت..

هیچ ضمانتی برای سوابق صادر نشده است ، که اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) معتقد است که اصلاحات چهارم را نقض می کند و داده های جمع آوری شده توسط FBI را غیرقانونی می کند. با این حال ، داده ها می توانند بدون ضمانت تحت قانون ارتباطات ذخیره سازی به دست آمده ، با توجه به اینکه اطلاعات بیش از 180 روز داشته است.

چرا این پرونده برای همه مهم است

اگر دیوان عالی کشور به نفع دولت ایالات متحده است, بنابراین نه تنها می توان اطلاعات مکانی تلفن همراه شما را توسط نیروی انتظامی به دست آورد بلکه برای سایر داده هایی که بدون ضمانت در دسترس هستند ، مقدمه ای ایجاد می کند.

اگر دادگاه پی برد به نفع کارپنتر, سپس کسب اطلاعات بدون مکان از اطلاعات مکان غیر قانونی خواهد شد ، که تا حدی حلقه را در SCA برطرف می کند.

2. مایکروسافت در مقابل ایالات متحده

این پرونده به دنبال پاسخ به این سؤال است:

با ضمانت ، ارائه دهنده ایمیل لازم است تا حتی در هنگام ذخیره سوابق ایمیل به طور انحصاری در خارج از ایالات متحده ، ایمیل به دولت فدرال ارائه دهد.?

سرویس ایمیل مبتنی بر وب مایکروسافت ، که اکنون Outlook.com نامیده می شود ، بسیاری از داده های خود را در مراکز داده خارج از کشور ذخیره می کند - یکی از آنها در دوبلین ایرلند واقع شده است. مایکروسافت در سال 2013 برای اطلاعات ارتباطات ایمیل کاربر ذخیره شده در دوبلین ، حکم ایالات متحده را دریافت کرد.

در حالی که مایکروسافت داده های ارتباطات پاسخگو را که در ایالات متحده ذخیره می شد ، ارائه می داد ، آنها اطلاعاتی را که در دوبلین ذخیره شده بود ، ضمانت کردند. دادگاه ها در ابتدا حکم را تأیید کردند ، اما وقتی مایکروسافت در سال 2016 تجدید نظر کرد ، باطل شد. وزارت دادگستری ایالات متحده با تجدید نظر در دیوان عالی کشور پاسخ داد ، که در اکتبر سال 2017 موافقت کرد که این پرونده را بشنوید.

چرا این پرونده برای همه مهم است

اگر دیوان عالی کشور قوانین به نفع ایالات متحده است., دولت ایالات متحده کاملاً به اطلاعات شهروندان آمریکایی و غیر آمریکایی که در مراکز داده شرکت متعلق به ایالات متحده در سراسر جهان ذخیره می شوند ، دسترسی کامل می یابد.

به عنوان مثال ، یک شهروند آلمانی با استفاده از Outlook مایکروسافت می تواند اطلاعات خود را در یک مرکز داده در آلمان ذخیره کند ، اما دولت ایالات متحده آمریکا هنوز هم می تواند یک ضمانت جستجو برای بررسی ارتباطات ایمیل خود دریافت کند - چیزی که در غیر اینصورت خارج از صلاحیت ایالات متحده است..

عوارض بیشتر در مورد آنچه به عنوان حکم جستجوی مناسب در نظر گرفته می شود ، زیرا هر کشور تقریباً دارای معیارهای مختلف (و احتمالاً متناقض) است.

اما اگر دیوان عالی کشور قوانینی برای ابطال حکم, با این کار از ارتباطات خصوصی ذخیره شده کاربران نه تنها مایکروسافت بلکه غول های فناوری دیگر مانند گوگل و فیس بوک نیز محافظت می شود که هر دو دارای مراکز داده ای هستند که در سراسر جهان واقع شده اند..

دیوان عالی کشور استدلال های شفاهی از هر دو طرف را در تاریخ 27 فوریه 2018 می شنود.

چرا این موارد برای حریم خصوصی دیجیتال بسیار مهم هستند

اگر هر یک از این موارد به نفع دولت آمریکا حکم کند ، این یک سابقه قانونی را برای دولت فراهم می کند که حتی بیشتر از اطلاعات شخصی شما را نیز به یکی از دو روش جدید بدست آورد: داده های محل تلفن همراه بعد از شش ماه بدون ضمانت ، یا اطلاعات ایمیل های ذخیره شده در سرور یک شرکت آمریکایی در خارج از کشور.

این واقعیت که هر دو پرونده به دیوان عالی رسیده اند ، همچنین توجه به چاله های درخشان در SCA منسوخ و قدیمی را نشان می دهد. این دو تصمیم نشان می دهد که آیا فرسایش حریم خصوصی آنلاین ما توسط دولت ایالات متحده متلاشی خواهد شد یا ادامه خواهد داد.

دو پرونده دیوان عالی کشور که باعث تغییر در حریم خصوصی دیجیتالی شما در سال 2018 خواهد شد
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.