اکنون این موارد را حذف کنید: بدترین برنامه ها برای حفظ حریم خصوصی در سال 2019

نمادهای برنامه Angry Birds ، Holy Bible ، Facebook ، Facebook و Flashlight.

این مربوط به زمان سال است که قطعنامه های در نظر گرفته شده به خوبی کنار می روند.

خودتان را کتک نخورید. ممکن است شما مانند نارسایی چربی بزرگی باشید ، اما احتمالاً شما قطعنامه های صحیحی را انتخاب نکردید. در حالی که این وعده برای اجرای 5 سال در هفته ورزشگاه به نظر می رسید اطمینان بخش و کاملاً قابل قبول به نظر می رسید ، وقتی در میز شام کریسمس نشسته اید که شکلات و گوشت را به دهان می اندازد ، واقعاً این یک هدف پایدار نیست.

برای اینکه احساس بهتری داشته باشید ، چرا قطعنامه های خود را جابجا نکنید و به دنبال دستیابی به چیزی ساده تر باشید ، اما با یکسان مثبت شگفت انگیز?

درست است! شرکت VPN در صدد ارائه راه هایی برای بهبود زندگی شما با قطعنامه های امنیتی و امنیتی است. در اینجا حل و فصل کنیم.

1. پرندگان عصبانی

اگر یک سازمان جاسوسی بین المللی بودید ، کدام برنامه را برای جمع آوری اطلاعات کاربر تلفن های هوشمند هدف قرار می دهید?

اگر پرندگان عصبانی را انتخاب کردید ، تبریک می گویم! شما فکر می کنید درست مانند NSA و GCHQ.

در سال 2009 منتشر شد و بیش از 2 میلیارد بار در آن بارگیری کرد ، Angry Birds شاید اولین بازی موبایل بود که زمان بسیار خوبی را بدست آورد. و آنچه در گیم پلی فاقد آن است ، مطمئناً باعث می شود اطلاعات نشتی ایجاد شود.

خود اد اسنودن ادعا كرد كه برنامه در حال جاسوسی داده است ، اما تا زمانی كه خبری به دست نیامد كه سازمان های اطلاعاتی بین المللی از آن برای جمع آوری اطلاعاتی استفاده می كنند كه مردم واقعاً توجه كرده اند.

یک سکوی تبلیغاتی تلفن همراه یک قطعه کد را در Angry Birds قرار داد که به شرکت اجازه می داد تا بر اساس اطلاعات قبلی جمع آوری شده ، تبلیغات را به کاربران هدف دهد. متأسفانه ، کتابخانه داده آگهی قابل مشاهده بود ، به این معنی که اطلاعات کاربر از قبیل شماره تلفن ، گزارش تماس ، محل سکونت ، وابستگی سیاسی ، گرایش جنسی و وضعیت زناشویی را فاش می کند. جای تعجب نیست که آژانس امنیت ملی آمریکا همه این کار را کرد.

اگر به توسعه دهندگان اعتقاد دارید ، به نظر می رسد که نسخه های جدیدتر Angry Birds به اندازه پدرانشان آسیب پذیر نیستند ، بنابراین اگر باید با مرغ ها به سمت خوک ها شلیک کنید ، حتما برنامه را به روز کنید.

2. برنامه کتاب مقدس YouVersion

برنامه YouVersion Bible بیش از 300 میلیون دستگاه در سراسر جهان وجود دارد. ادعا می شود برنامه شماره یک کتاب مقدس است و با بیش از 1400 کتاب مقدس در بیش از 1000 زبان ارائه می شود. همچنین داده هایی را جمع می کند که گویی Rapture فردا در حال آمدن است.

مجوزهای قابل توجه درخواست های برنامه دسترسی کامل به اینترنت ، امکان اتصال و قطع اتصال به Wi-Fi ، تغییر محتوای ذخیره شده در تلفن ، ردیابی محل دستگاه و خواندن مخاطبین همه کاربر است.

فوراً مشخص نیست که چرا برنامه به همه این داده ها نیاز دارد. فقط می توان تصور کرد که این همه گزارش را به خدای انتخاب شما ارائه می دهد. خوب ، آژانس های تبلیغاتی.

به روز رسانی: نماینده YouVersion نوشت که می گوید مجوز برنامه برای اطمینان از "بهترین تجربه ممکن برای کاربران ما" است و اینکه توسعه دهنده ، یک غیر انتفاعی "، داده های کاربران یا اطلاعات شخصی را به فروش نمی رساند."

3. هر برنامه چراغ قوه

بیایید این کار را با این نکته آغاز کنیم که در سال 2019 است ، و تقریباً همه تلفن ها دارای یک ویژگی چراغ قوه داخلی هستند. اگر برنامه شخص ثالث دارید ، در بهترین حالت ، بی معنی است.

برنامه های چراغ قوه انتخاب هکرهایی است که می خواهند به تلفن شما دسترسی داشته باشند. کاربران ناشناس در تاریکی به عنوان یک برنامه چراغ قوه به ظاهر مفید و معصوم ، تلفن های خود را با بدافزار آلوده می کنند.

در گذشته در مورد خطرات نصب برنامه های چراغ قوه بسیار گفته شده است ، و نیازی نیست با داشتن یکی از این موارد خود را در معرض خطر قرار دهید. اما اگر قبلاً یک برنامه چراغ قوه شخص ثالث نصب کرده اید ، مجوزهای موجود را بررسی کنید. و شاید شما اول می خواهید بنشینید.

4. فیس بوک

جای تعجب نیست که ما در برابر این یکی توصیه می کنیم.

رسوایی Cambridge Analytica میزان برداشت داده مارک زاکربرگ را نشان داد. با تعداد دیگری از سوء استفاده های حریم خصوصی در طی سال ها ، زمان آن رسیده که برنامه Facebook را از دستگاه هوشمند خود حذف کنید.

میزان واقعی نظارت فیس بوک بر روی تلفن شما بسیار حیرت انگیز است. برنامه می تواند عکس و فیلم بگیرد ، صوت را ضبط کند ، مخاطبین را اضافه و حذف کند ، متن های شما را بخواند ، تقویم شما را بخواند ، سایر برنامه ها را نادیده بگیرد ... این ادامه می یابد. به طور خلاصه ، برنامه فیس بوک کنترل نگران کننده ای روی تلفن شما و همه چیز موجود در آن دارد.

اما حریم خصوصی تنها دلیلی برای رهایی خود از شر جاسوسی فیس بوک نیست. مهم نیست که تلفن شما چقدر عالی باشد ، حذف برنامه Facebook باعث بهتر شدن آن می شود. برنامه به طور مداوم در پس زمینه در حال اجرا است ، هم باتری و هم داده های شما را مصرف می کند. این یک گره منبع ماموت است.

اگر باید از فیس بوک استفاده کنید ، میانبر را به صفحه وب در صفحه اصلی اضافه کنید. و به یاد داشته باشید که یکبار برگه را ببندید. حداقل با این روش نمی توانید جاسوسی از تلفن شما (و خوردن منابع آن) هنگامی که به آن نگاه نمی کنید.

نتیجه گیری: برنامه را متناسب کنید

در حالی که ممکن است شما و بدن شکننده شما در قطعنامه های سال جدید خود نتوانستید متناسب شوید ، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید زندگی خود را به روشی کم جسمی بهبود بخشید.

اگر هر یک از برنامه های ذکر شده در بالا را دارید ، با ریختن آنها مانند پوندهایی که نتوانستید ، حریم خصوصی و امنیت آنلاین خود را به طور فوق العاده تقویت کنید..

اکنون این موارد را حذف کنید: بدترین برنامه ها برای حفظ حریم خصوصی در سال 2019
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.