کاخ سفید با فناوری قرن 21 روبرو است

[ware_item id=33][/ware_item]

کاخ سفید


آیا سخت افزار زیر را در خانه خود دارید?

  • یک تلفن دسکتاپ مدرن?
  • Wi-Fi قابل اعتماد?
  • چاپگر رنگی?

اگر به هر یک از موارد فوق "بله" پاسخ داده اید ، پس تبریک می گویم: خانه شما از نظر کاخ سفید از نظر فنی پیشرفته تر است.

(فنی) فیل در دفتر بیضی

نیاز به ارتقاء فن آوری در صندلی قدرت سیاسی آمریکا هیچ راز بزرگی نیست. در حالی که فیلم ها و نمایش های تلویزیونی به نظر می رسد که "[ما نیمی از اثر انگشت داریم و نیم ساعت بعد من یک پسر را در خیابان های استانبول ردیابی می کنم" ، رئیس جمهور اعتراف کرد:

"گاهی اوقات من فقط سعی می کنم ارتباط برقرار کنم."

به جای تجهیزات پیشرفته ارتباط از راه دور ، کارمندان کاخ سفید از تلفنهای رومیزی استفاده می کنند تا افراد کمی قدیمی بدانند که چگونه دکمه های شماره گیری سریع را روی آنها برنامه ریزی کنند. و در مورد چاپ ، شما ممکن است تحت تأثیر قرار گرفتن یاد بگیرید که یکی از میراث رئیس جمهور در سال آخر کار خود ، نصب چاپگرهای رنگی دو طرفه در کاخ سفید است. این چطور است که چیزی را برای نسلهای آینده پشت سر می گذارد?

obama-memeبخشی کمتر شناخته شده از فعالیت های سناتور اوباما در سال 2008: تغییر ... چاپگر

کاخ سفید توسط کمیته اینترنت می کند

اما چرا محافظت شده ترین ساختمان روی کره زمین که دارای قدرتمندترین انسان روی زمین است ، در وهله اول به چنین فناوری منسوخ متکی است؟ پاسخ این است که مسئولیت فناوری کاخ سفید بر عهده چهار آژانس مختلف است: شورای امنیت ملی ، دفتر اجرایی رئیس جمهور ، سرویس مخفی و آژانس ارتباطات کاخ سفید. و برای پیچیده‌تر کردن امور ، هر آژانس مدیر ارشد اطلاعات خود را دارد.

این رویکرد پراکنده به این معنی است که هرگونه تعمیر اساسی در فناوری کاخ سفید نیاز به تصویب هر چهار آژانس دارد. بنابراین ، در عوض ، هر آژانس ارتقاء جزئی را انجام داده و در طی سالها با قراردادهای خود با ارائه دهندگان خدمات مذاکره کرده و در نتیجه اصلاحات وصله ای را به جای بروزرسانی های کامل انجام داده است..

به نظر می رسد که زمان کاخ سفید در زیرزمین فناوری به پایان رسیده است ، هرچند. یک خبر در اوایل این هفته گزارش داد که تغییرات بزرگی در خیابان 1600 پنسیلوانیا در حال انجام است. 13،000 پوند کابل رها شده وجود دارد و دیوید رکوردون ، مدیر افتتاح فناوری اطلاعات کاخ سفید ، که قبلاً به عنوان مدیر مهندسی در فیس بوک فعالیت می کرد ، وجود دارد..

پس از برداشتن کوه کابل های قدیمی ، Recordon و تیم وی شروع به جایگزین کردن رایانه های قدیمی کاخ سفید با جدیدترین مدل ها کردند - داشتن درایوهای سریع ، حالت جامد و پردازنده های مدرن. علاوه بر این ، یک سیستم تلفنی تمام دیجیتال به تازگی معرفی شده است که مجهز به بلندگوهای داخلی و دکمه های شماره گیری سریع است که می توانند بصورت آنلاین برنامه ریزی شوند.

اوباما فقط می خواهد یک آی فون

در میان تمام پیشرفت ها ، هنوز کارهای بیشتری باید انجام شود. در حالی که به روزرسانی های فنی علاوه بر اینکه به کارمندان امکان استفاده از آیفون ها را در محل کار می دهد ، بهبود مدیریت بازدید کننده و امنیت ساختمان را فراهم می کند ، رئیس جمهور هنوز هم با BlackBberry قدیمی (اما مطمئن) خود گیر کرده است..

و گرچه نگرانی های امنیتی در مورد اجازه دادن به رهبر جهان آزاد به آیفون وجود دارد ، رئیس جمهور می تواند در مورد حریم خصوصی آنلاین و امنیت داده ها مانند بقیه ما راحت باشد..

از این گذشته ، او فقط می تواند از VPN استفاده کند.

تصویر برجسته: کلوپ عکس Steheap / Dollar
اوباما meme: memegenerator.net

کاخ سفید با فناوری قرن 21 روبرو است
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.