4 بهترین ارائه دهنده ایمیل رمزگذاری شده برای امنیت بیشتر

سرویس های رمزگذاری شده ایمیل

Gmail ممکن است محبوب ترین سرویس ایمیل در جهان باشد ، اما این بدان معنی نیست که امن ترین آن است. در حقیقت ، Google اذعان کرده است که به طور منظم پیام های کاربران را می خواند تا بهتر بتوانند به آنها تبلیغات کنند. در حالی که گفته می شود این عمل متوقف شده است ، این واقعیت که گوگل می تواند پیام های ظاهراً ایمن شما را در وهله اول بخواند ، کافی است تا نگرانی ایجاد کند.

خوشبختانه ، امروز علاوه بر سه بزرگ ، گزینه های ایمیل دیگری نیز وجود دارد.

رمزگذاری به معنای ایمیل چیست?

هنگامی که در مورد ایمیل های رمزگذاری شده صحبت می کنید ، مهم است که به یاد داشته باشید که همه سرویس ها به طور یکسان ایجاد نمی شوند: برخی از ارائه دهندگان ایمیل هایی را به شکلی ذخیره می کنند که به راحتی قابل دستیابی نیستند ، در حالی که برخی دیگر پیام های خود تخریب کننده ارائه می دهند که آهنگ های شما را پاک می کند.

اما بسیار امن ترین راه برای پنهان کردن محتوای ایمیل شما رمزگذاری آنها با PGP ، برای حفظ حریم خصوصی بسیار مناسب است. برخی از ارائه دهندگان ایمیل نیز این کار را آسان تر می کنند ، اگرچه نگرانی های امنیتی درباره ترک کلید PGP شما در وب سایت وجود دارد.

هنوز هم ، از آنجا که ما از یک گیرنده به گیرنده دیگر پیام ارسال می کنیم ، ابرداده همیشه پس مانده است و اگر گیرنده از یک سرویس پیام رسانی رمزگذاری نشده استفاده کند ، هرگونه محافظت از حریم خصوصی را که فکر می کنید از بین می برد ، از بین می برد..

این مهم است که بدانید ارائه دهنده ایمیل شما چگونه کار می کند و چگونه از خدمات پیام رسانی خارج استفاده می کند.

گزینه های ExpressVPN برای ارائه دهندگان ایمن ایمیل است

اگر در جستجوی یک ارائه دهنده ایمیل قوی تر و مطمئن تر هستید ، گزینه های برتر ExpressVPN را بررسی کنید. و ، با استفاده از هر سرویس نسخه رایگان ، می توانید قبل از تصمیم گیری در مورد کدام یک از آنها ، همه آنها را امتحان کنید.

1. ProtonMail

ProtonMail که در سال 2013 ساخته شد ، دارای سابقه ای طولانی و معتبر از ارائه ی سرویس پیام رسانی رمزگذاری شده و ناشناس قانونی برای کاربران است..

ProtonMail که مقر آن در سوئیس است ، مسلماً معتبرترین ارائه دهنده ایمیل امروز است. برخلاف سرویس های ایمیل مستقر در ایالات متحده مانند Gmail و Outlook که غالباً مجبور هستند اسناد حساس را تغییر دهند ، ProtonMail چنین تعهدی را ندارد و بنابراین انتخاب هوشمندانه ای برای افرادی است که ممکن است نگران ارسال اسناد بالقوه حساس به اینترنت باشند..

به عنوان یک سرویس پیام رسانی امن ، برای هیچ یک دوم نیست.

امکانات:

 • منبع باز 100٪
 • رمزگذاری پایان به پایان ، تأیید هویت دو عاملی و پیام های خود تخریب کننده را ارائه می دهد
 • برنامه های اختصاصی تلفن همراه برای Android و iOS
 • اندازه پرونده ها به حداکثر 25 مگابایت و فضای ذخیره رایگان نامه تا 500 مگابایت اجازه می دهد
 • گزینه های مختلف قیمت گذاری ، اما نسخه رایگان ممکن است برای اکثر آنها کافی باشد

خط پایین:

اگر به حریم شخصی خود اهمیت می دهید (و ما فرض می کنیم که شما این کار را انجام می دهید — از این گذشته ، شما این مقاله را می خوانید) ، سپس ProtonMail پلت فرم ایمیل رمزگذاری شده استاندارد است. اعضای ProtonMail با امکان ایجاد پیام های خود تخریب کننده می توانند پیام های رمزگذاری شده را برای هر گیرنده ارسال کنند ، صرف نظر از اینکه از کدام سرویس ایمیل استفاده می کنند.

با رابط کاربری آسان ، پروتکل های رمزگذاری قوی و برنامه های اختصاصی تلفن همراه ، قطعاً کرم محصول است.

* درباره ProtonMail بیشتر بدانید.

2. CounterMail

با بیش از 4000 نوع مختلف کلید رمزگذاری PGP ، CounterMail نیرویی است که باید با آن حساب شود. این سرویس مستقر در سوئد است و از لحاظ محافظت از حریم خصوصی به آن پا می زند.

CounterMail همچنین از رمزگذاری نهایی به انتها استفاده می کند و یکی از تنها ارائه دهندگان ایمیل شناخته شده برای ارائه گزینه کلید USB امن خود است ، این امر باعث می شود آن را به یک انتخاب عالی برای افرادی که مرتباً پیام های ایمن را ارسال می کنند ، تبدیل کند.

امکانات:

 • سرویس ایمیل کاملاً ناشناس
 • مقر آن در سوئد است
 • از OpenPGP با 4،096 کلید رمزگذاری مختلف برای محافظت از پیام های خود استفاده می کند
 • شامل پشتیبانی از لینوکس ، مک ، اندروید و iOS است
 • یک هفته آزمایشی رایگان ، با برنامه اشتراکی از 6.33 دلار در ماه شروع می شود

خط پایین:

CounterMail یک نیروگاه واقعی از پروتکل های رمزگذاری ، یک سرویس عالی با تمرکز قوی بر روی حفظ حریم خصوصی کاربران است. خود این سایت ممکن است شبیه به چیزی مستقیم از ویندوز 95 باشد ، اما این سرویس درجه یک است.

در حالی که CounterMail یک دوره آزمایشی یک هفتهه رایگان را ارائه می دهد ، برنامه های اشتراک تقریباً 6 دلار در ماه شروع می شود - و این امر به گرانترین گزینه ایمیل در این لیست تبدیل می شود.

* درباره CounterMail بیشتر بدانید.

3. نامه پستی

به دنبال افشاگری های Snowden ، Mailfence یکی دیگر از سرویس های ایمیل است که پیام های رمزگذاری شده با تمرکز جدی روی حفظ حریم خصوصی کاربران ارائه می دهد. با استفاده از OpenPGP ، این سرویس تضمین می کند که فقط فرستنده و گیرنده می توانند پیام ها را بخوانند.

برخلاف ارائه دهندگان ایمیل رمزگذاری شده ، بسیاری از ویژگی های دیگر از جمله امضاهای دیجیتال ، تقویم های داخلی و موارد دیگر را نیز در اختیار شما قرار می دهد..

امکانات:

 • مقر آن در بلژیک است
 • از احراز هویت دو عاملی استفاده می کند و به طور خودکار اسپم را شناسایی و مسدود می کند
 • دارای تنظیمات بسیار قابل تنظیم ایمیل است
 • به کاربران امکان می دهد اطلاعات خود را از Outlook و Gmail وارد کنند
 • حد مجاز ضمیمه 10 مگابایت با 500 مگابایت فضای ذخیره سازی رایگان

نامه پستی

خط پایین:

Mailfence یک سیستم عامل ایمیل فوق العاده قدرتمند و همه کاره است که 15٪ از درآمد سالانه خود را به بنیاد الکترونیکی Frontier اهدا می کند. به گفته این ، نسخه رایگان به طور کلی بیش از اندازه کافی ذخیره سازی و گزینه هایی را برای اکثر کاربران ارائه می دهد.

متأسفانه ، Malifence به دلیل انتشار این مقاله ، هیچ برنامه اختصاصی موبایل ارائه نمی دهد ، و این باعث می شود که این امر به طور قابل توجهی کمتر از سایر سرویس های موجود در لیست باشد. همچنین به کاربران اجازه می دهد پیام های رمزگذاری شده را برای افرادی ارسال کنند که از Mailfence یا OpenPGP نیز استفاده می کنند ، و این باعث می شود دسترسی کمی برای برخی از کاربران قابل دسترسی باشد.

* درباره Mailfence بیشتر بدانید.

4- توتانوتا

Tutanota یکی دیگر از سرویس های عالی منبع منبع باز ، از رمزگذاری نهایی به پایان می رسد تا مکاتبات شما را ایمن نگه دارد.

برخلاف سایر سرویس های پیام رسانی ، بدون در نظر گرفتن اینکه از کدام سرویس ایمیل استفاده کننده گیرنده استفاده می کند ، به طور خودکار همه پیام های ورودی و خروجی را رمزگذاری می کند - اگر کسی را خارج از شبکه شناخته شده خود بنویسید. با این حال ، این شرکت در آلمان مستقر است ، که ممکن است چند پرچم قرمز را برافراشته یا نکند.

امکانات:

 • کاملاً منبع باز است و از رمزگذاری نهایی به انتهای همه پیام ها استفاده می کند
 • برنامه های اختصاصی مخصوص iOS و Android را ارائه می دهد
 • به کاربران غیر Tutanota یک لینک امن برای خواندن پیام های رمزگذاری شده می دهد
 • حداکثر 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را می دهد. هزینه ذخیره سازی نامحدود 1 یورو در ماه هزینه دارد

توتانوتا

خط پایین:

با بیش از دو میلیون کاربر فعال ، Tutanota یک سرویس محبوب و دارای موارد زیر است. گفته می شود ، این سرویس در حال حاضر از رمزگذاری PGP پشتیبانی نمی کند ، که به طور خودکار آن را چند گیره می اندازد.

به عنوان یک سرویس پیام رسانی ایمن رایگان با برنامه های اختصاصی و امکان ارسال پیام های ایمن به گیرندگان در خارج از شبکه Tutanota ، یک مدافع شایسته است.

* درباره Tutanota بیشتر بدانید.

VPN خود را فراموش نکنید!

امیدواریم این لیست به محدود کردن جستجوی شما کمک کند. در حالی که هر گزینه ایمیل دارای جوانب مثبت و منفی است ، شما همیشه می توانید با حفظ VPN خود ، همیشه حفظ حریم خصوصی آن باشید.

اگر از هرکدام از ارائه دهندگان ایمیل ذکر شده در بالا استفاده می کنید (یا استفاده کرده اید) ، نظر خود را در زیر نظر دهید.

4 بهترین ارائه دهنده ایمیل رمزگذاری شده برای امنیت بیشتر
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.