4 راهنما که به بهبود امنیت دیجیتال شما کمک می کنند

چگونه می توان امنیت دیجیتال خود را بهبود بخشید

وبلاگ ExpressVPN شامل مشاوره ، توضیحات ، بررسی ، به روزرسانی در مورد امنیت اطلاعات ، حفظ حریم خصوصی آنلاین ، سیاست ، محصولات ExpressVPN و مواردی است که درباره آنها اشتیاق داریم.

با این حال ، برخی از موارد به راحتی در اینجا جا نمی گیرند ، اغلب به دلیل طولانی بودن یا تفصیل بودن آنها. بیشتر این محتویات طولانی ، خانه خود را در صفحات حریم خصوصی اینترنت پیدا می کند.

با داشتن روز اینترنت ایمن در گوشه و کنار ، ما فکر کردیم که زمان بسیار خوبی برای برجسته کردن کلیه راهنماهای حفظ حریم خصوصی و اینترنتی ما خواهد بود.

ایمنی فنی برای بازماندگان خشونت خانگی

با فن آوری در خانه ایمن باشید.

این فناوری اغلب توسط سوء استفاده کنندگان برای نظارت ، ردیابی ، ساقه و کنترل قربانیان آنها به کار می رود. اما فناوری همچنین ابزاری برای دفاع در برابر سوءاستفاده است و به مردم این امکان را می دهد تا زندگی مهمی را در حمایت از خانواده ، دوستان و سازمان ها حفظ کنند.

راهنما دارای پنج بخش است:

  1. چگونه به دستگاههای خود در یک خانه متجاوز اعتماد کنید
  2. حساب های آنلاین و داده های شما
  3. ارتباطات
  4. دستیابی به استقلال مالی
  5. مقدمه ای برای TAILS و چگونگی کمک به شما می تواند

چگونه می توان در برابر stalkers آنلاین و doxing دفاع کرد

چگونه می توان خود را از stalking آنلاین محافظت کرد.

این راهنما مزایای نام مستعار را در بر می گیرد و در مورد تهدیدات مربوط به موقعیت مکانی و نام قانونی شما بحث می کند.

تهدیدات نه تنها از جانب افرادی که می شناسیم ، بلکه از طرف افرادی که به صورت آنلاین با آنها ملاقات می کنیم ناشی می شود. برای محافظت از خوانندگان خود در برابر آزار و اذیت های ناخواسته بصورت آنلاین و تبدیل شدن به یک تهدید جسمی ، راهنمای خود را در برابر استکرهای آنلاین و doxing منتشر کرده ایم.

از حریم خصوصی مالی خود با بیت کوین محافظت کنید: یک راهنمای جامع

با بیت کوین از حریم مالی خود محافظت کنید

بیت کوین اغلب به دلیل ناشناس بودن و عدم ناآشنایی کافی مورد انتقاد قرار می گیرد. در این راهنما ، ما توضیح می دهیم که چگونه بیت کوین از منظر حفظ حریم خصوصی کار می کند و چه روشهایی برای ناشناس کردن معاملات شما وجود دارد.

این راهنما حاوی دستورالعمل های مرحله به مرحله در مورد نحوه پرداخت پرداخت ناشناس با بیت کوین.

همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد امنیت تلفن همراه است

همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد امنیت تلفن همراه است

تلفن همراه شما همیشه با شماست. این شامل اطلاعاتی در مورد مکان شما و کجا بوده است ، با کسانی که با آنها تماس گرفته اید ، به علاوه عکس های خصوصی و اطلاعات مالی.

راهنمای امنیت تلفن همراه ExpressVPN درباره همه چیز از چگونگی تنظیم یک telco یا دولت می تواند مکان شما را در چگونگی تأمین برنامه ها و تلفن های همراه خود مورد بحث قرار دهد.

4 راهنما که به بهبود امنیت دیجیتال شما کمک می کنند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.