4 روش CIA می تواند در حال حاضر شما را هک کند

یک مرد مصور در یک کت سنگر اینترنت را فاش می کند.

پنج سال پیش ، ادوارد اسنودن فاش كرد كه آژانس امنیت ملی آمریکا اطلاعات گسترده ای را در مورد شهروندان در سراسر جهان جمع می كند. اکنون مشخص است که حریم خصوصی دیگر حقی نیست که می توانیم آنرا اعطا کنیم.

از این گذشته ، آخرین اطلاعاتی که WikiLeaks در مورد هک و جاسوسی سیا در مورد CIA به اشتراک گذاشته است ، بر یک واقعیت دلخراش تأکید می کند: شما می توانید هر لحظه جاسوسی شوید. در حالی که اجرای قانون باید یاد بگیرد که عاشق رمزگذاری باشد ، روشن است که سیا روی اهداف جاسوسی و هک کردن اهداف مورد علاقه قرار گرفته است.

در اینجا چهار روش وجود دارد که هکرهای سیا می توانند در هر کجا که باشند شما را هدف قرار دهند.

1. هک تلفن های هوشمند: تلفن هوشمند خود را به یک اشکال تبدیل کنید

شعبه دستگاه های تلفن همراه CIA تلفن های هوشمند را به عنوان راهی برای جاسوسی از کاربران مظنون هدف قرار داده است. این که آیا شما یک iPhone هستید یا یک کاربر Android هستید ، CIA سوءاستفاده هایی را ایجاد کرده است که می توانند قبل از رمزگذاری توسط برنامه چت مورد علاقه خود ، مستقیماً به متن و ارتباطات صوتی به تلفن شما دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این ، به تلفنهای هک شده می توان دستور داد که مکان شما را دوباره فعال کرده و دوربین و میکروفن آنها را فعال کنند ، که به طور ناخواسته تلفن شما را به یک اشکال سیا تبدیل می کند..

2. جاسوسی تلویزیون هوشمند: جاسوسی از طریق تلویزیون

همه ما عادت داشتیم مردم را در تلویزیون تماشا کنیم. متأسفانه ، CIA اکنون ممکن است شما را از طریق مال شما تماشا کند. طبق گفته ویکی لیکس ، سیا برنامه ای به نام فرشته گریزان را تهیه کرده است که می تواند یک تلویزیون هوشمند را در حالت نظارت قرار دهد. در حین حمله فرشته ، تلویزیون خاموش ظاهر می شود ، اما مخفیانه صدا را ضبط می کند و آن را به سرورهای سیا ارسال می کند.

3. هک کردن رایانه: آلوده کردن رایانه به فناوری NSA

بدافزار فقط توسط مجرمان مبهم به دنبال استخراج پول از شما استفاده نمی شود. ویکی لیکس گزارش تلاش جدی سیا را برای آلوده کردن و کنترل رایانه ها ، به طور بالقوه فاسد سی دی ، دی وی دی و میله USB انجام داد. علاوه بر این ، ویکی لیکس گزارش داده است که سیا قادر به توسعه نه تنها در سیستم های نفوذی بلکه در دستگاه های آلوده نیز ناشناخته است..

4- اتومبیل: کنترل اتومبیل خود در جاده

به طور تصادفی ، سیا می تواند سیستم های کنترل وسایل نقلیه مدرن را هک کند. این نه تنها به آنها اجازه می دهد تا بدانند که کجا هستید و کجا می روید ، بلکه به آنها این امکان را می دهد که ترورهای تقریباً غیر قابل کشفی را انجام دهند.

چگونه می توانید از جاسوسی و هک سیا در امان باشید

واقعیت این است که سیا و سایر آژانسهای اطلاعاتی در سراسر جهان تلاش خود را برای نظارت و مداخله در اهداف مورد نظر مورد علاقه افزایش می دهند. برای محافظت از خود در برابر هک سیا ،

  1. تنظیمات امنیتی دستگاه های خود را به روز کنید
  2. از ابزارها و وسایل ارتباطی بدون رمز استفاده نکنید
  3. دستگاه های خود را هرگز رها نکنید
  4. برای حفظ حریم خصوصی اینترنت این نکات را دنبال کنید

به یاد داشته باشید: مهم نیست که سیا و سایر گروه های نظارتی چه کاری را انتخاب می کنند ، قدرت ناشناس ماندن در اختیار شماست.

4 روش CIA می تواند در حال حاضر شما را هک کند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.