5 اظهارات مخالف ، نگران کننده یا عجیب و غریب عجیب ادوارد اسنودن

بهترین توییت Edward Snowden

همانند نوستراداموس بزرگ ، ادوارد اسنودن نقش آفرین آینده بوده است ، زمان را علامت گذاری می کند و دوباره نشانه هایی از چیزهای آینده است. از زمان پیوستن به توییتر چند سال پیش ، او یکی از بزرگترین و تأثیرگذارترین حساب های توییتر در جهان را گردآوری کرده است. او با بیش از سه میلیون دنبال کننده ، وی فقط در عوض یک حساب واحد را دنبال می کند: NSA. اسنودن.

هنگامی که یک پیمانکار NSA به عنوان سوت و نگار تبدیل شد ، ادوارد اسنودن برای برخی از افراد قهرمان و دیگران شرور است. هر عقیده ای در مورد شما وجود دارد ، هیچ منکر نیست که او به تنهایی شیوه نگاه به حریم شخصی را تغییر داد.

در اینجا برخی از عجیب ترین ، قوی ترین و تأثیرگذارترین پیام های وی طی چند سال اخیر آورده شده است.

1. اسنودن می گوید زمان تمام شده است

این همه با صدای جیر جیر مخفی او از چند سال پیش آغاز شد. در 2 آگوست 2016 ، ادوارد اسنودن درخواستی جالب برای دوستان و پیروانش صادر کرد که به طرز مرموزانه ای اظهار داشت: "زمان آن رسیده است."

به عنوان کسی که به خاطر داشتن پیام هایش مشهور است ، این توییت تضاد کاملی با بدن معمول کار ویولتر داشت.

اسنودن-زمان خودشاما به همین جا ختم نشد.

چند روز بعد ، اسنودن صدای جیر جیر دیگری منتشر کرد ، این یکی در قالب هش. تعداد تصادفی اعداد و حروف چند حادثه غیر منتظره نبود؛ این یک کد عمدی بود که برای کشف جهانی تنظیم شده بود.

کلید خصوصی برفی

اینترنت سریعاً با تفسیرهای خود واکنش نشان می داد: برخی آنرا فریب می نامیدند. برخی دیگر گفتند که این اثبات این است که اسنودن در برابر خواست وی برگزار می شود. هر دو توییت از آن زمان حذف شده است ، و خود اسنودن نیز کاملاً سکوت کرده است. معنی این چیست ، خوب ، هیچ کس نمی داند.

محرمان طولانی مدت اسنودن ، گلن گرین ووالد اخیراً اطمینان داده است که اسنودن "خوب عمل می کند".?

2. اسنودن چراغ را بر روی کارگزاران Shadow می درخشد

در اواخر سال 2016 ، خبرهایی مبنی بر چگونگی نفوذ گروهی نخبه از هکرها به نام Shadow Brokers به ​​سازمان امنیت ملی آمریکا (NSA) و اسرار Intel طبقه بندی شده به سرقت رفت. این گروه با انتشار بخشی از اسناد از طریق چند قطعه آنلاین ، اثبات جبران ناپذیری مبنی بر اسرار دولت طبقه بندی شده.

در حالی که جهان برای کشف هرگونه نتیجه گیری از گروه اسرارآمیز تلاش کرده بود ، اسنودن پیش از این یک قدم جلوتر بود ، و به مردم هشدار داد که این فقط یک علامت هشدار دهنده در یک جریان مداوم قدرت بین ایالات متحده و روسیه است..

آژانس امنیت ملی آمریکا کنترل تسلیحات دیجیتال Top Secret خود را از دست داد. هکرها آن را فاش کردند.
1) https://t.co/zleVbyBtE3
2) https://t.co/aKwdiNbrJA

- ادوارد اسنودن (Snowden) 8 آوریل 2017

در حالی که جزئیات مربوط به کارگزاران Shadow هنوز هم آینده نیست ، اما اکثر کارشناسان موافقند که احتمالاً این اقدام به دستور روسی بوده است.

بنابراین ، چگونه اسنودن دانست?

3. اسنودن اشکالات بدافزار اینتل را خرد می کند

مانند بسیاری از شرکتهای بزرگ ، سوءاستفاده های داخلی تا زمانی که موکران و هکرهای کلاه سفید به طور شفاف از آنها پرده برداری نکنند ، افشا نمی شوند. در مورد اشکالات Meltdown و Specter Intel که در اوایل سال جاری پیدا شده است ، این مورد نیز وجود دارد.

این سوءاستفاده ها ، که به هکرها اجازه می دهد تا به راحتی در شبکه شما ببینند ، طبق گزارش ها در ماه ژوئن ، اما تا ژانویه سال بعد منتشر نشد. حتی پس از آن ، اینتل به شدت سیراب کرد که سوءاستفاده ها چقدر بد است - ابتدا ادعا کرد که این مسائل مهم نیستند و سپس یک روز بعد یک بیانیه مبهم صادر کردند که سوالات بیشتری نسبت به پاسخ ها ایجاد کرد.

در طی چند ساعت ، اسنودن به سرعت صدای جیر جیر نظر خود را در مورد این موضوع ، ارائه شواهد ویدئویی نه تنها در مورد نحوه بهره برداری ، بلکه محافظت در برابر آن.

شاید در مورد اشکال وحشتناک #Meltdown @ اینتل شنیده باشید. اما آیا شما آن را در عمل تماشا کرده اید؟ وقتی رایانه از شما می خواهد در ماه جاری به روزرسانی ها را اعمال کنید ، کلیک نکنید "الان نه." (از طریق https://t.co/J84n79LRIA & @ misc0110) pic.twitter.com/cWEiZWZdcJ

- ادوارد اسنودن (Snowden) 4 ژانویه 2018

اسنودن هشدار داد: "وقتی رایانه از شما بخواهد به روزرسانی های این ماه را اعمال کنید ،" اکنون نه "را کلیک نکنید." طبیعتاً ، این مخالف هرچه گفته اینتل بود باعث شد كه آنها به سرعت دنده ها را تغییر دهند و هم اذعان كنند و هم مسئولیت بهره برداری را بر عهده بگیرند.

(گزارش ما را در مورد اشکالات Meltdown و Spectre می توانید اینجا بخوانید.)

4- اسنودن می گوید NSA تلویزیون شما را تماشا می کند

در یک کنفرانس ویدیویی در اوایل سال 2017 ، اسنودن توضیح داد که چگونه NSA می تواند به راحتی از طریق شبکه WiFi شما ، بلکه با استفاده از حساب آمازون خود ، به راحتی وارد تلویزیون هوشمند شما شود..

این ویدئو ، در زیر نشان داده شده است ، اما به توانایی وحشتناک NSA برای هک کردن دستگاه های هوشمند آمازون قبل از دریافت آنها ، تأکید کرده است..

جرمی Scahill مصاحبه های ادوارد اسنودن

ما در SXSW در حال پخش مستقیم پادکست رهگیری هستیم. جرمی Scahill میزبان در حال مصاحبه با ادوارد اسنودن است. اولین مهمان ما هنرمند هیپ هاپ لیبی-آمریکایی کائیم است. در اینجا مشترک شوید: https://theintercept.com/podcasts

ارسال شده توسط The Intercept در سه شنبه 14 مارس 2017

طبق گفته اسنودن:

وی گفت: "آنها [سیا] منتظر هستند که چه زمانی این دستگاه ها به شما ارسال می شوند ، چه زمانی آنها را در آمازون یا هر چیز دیگری سفارش دهید. آنها در فرودگاه ها به سمت آنها می روند ، جعبه را می گیرند ، برای نرم کردن چسب از کمی سشوار استفاده می کنند ، جعبه را باز می کنند ، سپس چوب USB را در آن قرار می دهند. آنها آن را به شما حمل می کنند. و اکنون روتر ، کامپیوتر ، تلویزیون شما هک شده است. این یک امر بسیار معمول است که اتفاق می افتد. "

5- مدارس اسنودن جو اسکاربرو تحت نظارت

افشاگری های اسنودن - هرچند برخی مورد انتقاد قرار گرفته اند - در نهایت تأثیر مثبتی بر وضعیت نظارت داشتند. بنابراین هنگامی که اسنودن دوباره به علت خائن فراخوانده شد (این بار توسط میزبان MSNBC جو اسکاربرو) ، او سریعاً آتش گرفت.

عزیز جو,
با احترام ، "بی پروا" این رویکرد منجر به بزرگترین اصلاحات نظارت های داخلی بر ضد قانون اساسی از سال 1978 و جایزه پولیتزر در سال 2014 برای روزنامه نگاری خدمات عمومی شد. اگر این چیزی است که بی پروا به نظر می رسد ، می توانیم از جهنم خیلی بیشتر از آن استفاده کنیم. https://t.co/QliTqo7o3h

- ادوارد اسنودن (Snowden) 4 فوریه 2018

درست است: علاوه بر اصلاحات گسترده نظارت ، هر دو گاردین و واشنگتن پست پس از افشای این موضوعات ، برنده جایزه پولیتزر برای خدمات عمومی شدند. به گفته این ، هنوز هم باید در خط مقدم حفظ حریم خصوصی چیزهای زیادی بخواهیم.

مهم نیست که کجا در اسنودن ایستاده اید ، هیچ انکار نیست که ما یک مشکل اساسی با نظارت شهروندان داریم. تا زمانی که اقدامات بعدی برای کمک به حفظ حریم شخصی شما انجام نشود ، خودتان را یاری کنید و شبکه خود را با ExpressVPN ایمن کنید.

5 اظهارات مخالف ، نگران کننده یا عجیب و غریب عجیب ادوارد اسنودن
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.