5 مورد مد شما باید برای مبارزه با یک وضعیت نظارت باشید

برخی از افراد پیکسل در یک جمع

در یک پست قبلی ، ما چگونگی ناشناس بودن در دنیای واقعی را بررسی کردیم. امروز ، بیایید عمیق تر به موضوع بپردازیم ... و چگونه در هنگام انجام این کار افسانه به نظر برسیم!

هنگامی که خارج از خانه هستید ، مشکلترین مورد برای فرار دوربین های مداربسته است ، به ویژه اگر آنها به سیستم های تشخیص چهره متصل شوند. در برخی از کشورها ، سیستم های تشخیص جمعی صورت از قبل به واقعیت تبدیل شده اند ، در حالی که برخی دیگر هنوز با موانع فنی و حقوقی در حال نبرد هستند.

در مواقع سرما ، می توانیم روسری را دور گردن خود بپیچانیم ، کاپوت را بر روی صورت خود بکشیم ، یا حتی از عینک اسکی بپوشیم تا صورت خود را مبدل کند. اما تابستان چه؟?

خوشبختانه ، مد جواب دارد:

1. روسری های ضد پاپارزی

روسری های ضد پاپارزی باعث می شود که هیچ کس نتواند تصویر خوبی از شما در تاریکی بگذارد. قسمت هایی از روسری از مواد منعکس کننده ساخته شده است که هر عکس و یا دوربین فیلمبرداری را گیج می کند و حتی به نظر نمی رسد خیلی بد باشد!

علاوه بر این ، می توانید همه لباس ها ، از جمله لباس ، کلاه ، تیشرت یا حتی گردنبند خود را تهیه کنید..

2. ماسک صورت

اینکه ایده پوشیدن یک ماسک صورت برای جلوگیری از تشخیص چهره ایده خوبی است بستگی به میزان دسترسی لوازم جانبی در شهر شما دارد. در بسیاری از نقاط جهان ، آلودگی باعث شده است که مردم ماسک بپوشند و این به وضوح برای حفظ حریم خصوصی بسیار عالی است.

اگر تنها کسی هستید که ماسک دارید ، به سادگی «فردی با ماسک» هستید و حتی بیشتر از آن ایستادگی می کنید.

3. نقاشی های موقت صورت

به راحتی می توانید فناوری تشخیص چهره را فریب دهید.

فقط برخی از نشانگرهای غیرمعمول یا خال کوبی های موقت را روی سر خود بمالید و در ماشین ها ناشناس باشید. این تکنیک بسیار ساده است ، اما باعث بیان می شود. احتمالاً معدودی در اعتراض شما شرکت خواهند کرد ، به این معنی که ایستادگی خواهید کرد و تشخیص آن توسط ناظران انسانی بسیار آسان خواهد بود.

اما این بدان معنی نیست که نمی تواند بسیار شیک به نظر برسد!

4. الگوهای بیشتر در همه جا

کامپیوترها به راحتی با هر چیزی که شبیه صورت است ، پریشان می شوند.

شما می توانید با استفاده از الگوهایی که از ساختار ساده یک چهره انسانی تقلید می کنند ، از این مزیت استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که الگوهای صورت را روی پالتو یا پیراهن خود چاپ کنید. این که آیا این روش الگوریتم های تشخیص را به اندازه کافی اشتباه می کند ، اما ، احتمالاً باید قبل از استفاده از آن آزمایش شود تا از هر گونه قدرت دراکونی مخفی شود.

5- عینک ضد CCTV

برای کمک به دید در شب ، دوربین های مدار بسته دارای چراغ های LED هستند که نور ماوراء بنفش را برای چشم انسان نامرئی ساطع می کنند. Reflectacles ضد CCTV به سادگی این نور را به دوربین بازتاب می دهد و باعث می شود دوربین ها خود را کور کنند. دوربین های مدار بسته احمقانه.

آموزش بهترین دفاع است

هنگامی که به تنهایی مستقر شدند ، این حیله های حریم خصوصی برای پنهان کردن محل زندگی شما در فضاهای عمومی کار چندانی نمی کنند. به عنوان مثال ، هنوز هم می توانید توسط انسان ها در پشت دوربین و تلفن همراه در جیب خود ردیابی کنید.

با این حال ، آنها به دوستان و اطرافیان خود نشان می دهند که شما به مسائل مربوط به حریم خصوصی اهمیت می دهید ، و حتی ممکن است یک یا دو نفر را برای فکر کردن بیشتر در مورد این مسئله بدست آورید. این نمی تواند یک چیز بد باشد.

5 مورد مد شما باید برای مبارزه با یک وضعیت نظارت باشید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.