7 بار اینترنت با شکوه مسخره بود

اینترنت احمقانه است

اینترنت مکانی بسیار احمقانه است ، و فقط یک احمق در سواحل تند و بی پروا خود را محافظت نمی کند.

برای تجلیل از وبلاگ نه چندان مطلوب وبلاگ من ، فکر کردم شاید نمایش برخی از کمترین لحظه های اینترنت جالب باشد.

اینترنت نظرسنجی آنلاین شما را خراب می کند

اینترنت دسترسی فوری به ذهن میلیونها انسان از تقریباً هر جمعیتی ارائه می دهد.

پس چه مکانی بهتر برای نظرسنجی وجود دارد؟ این باید آسان باشد: از اینترنت سؤال کنید و پاداش وجدان جمعی این سیاره را به دست آورید. سپس سود.

اما نه. اوه نه ، نه ، نه این چیزی نیست که اتفاق می افتد اصلاً.

اینترنت یک قایق نامگذاری می کند

در سال 2017 ، شورای تحقیقات محیط زیست طبیعی انگلیس (NERC) یک نظرسنجی آنلاین را برای یافتن نامی برای یک کشتی تحقیقاتی قطبی جدید 288 میلیون دلاری آغاز کرد.

NERC احتمالاً مانند نام RRS ملکه الیزابت دوم ، یا RRS استفن فرای ، به یک نام بزرگ و معقول امیدوار بود. احمق ها!

اینترنت نمی خواست معقول باشد ، و به طور کلی تصمیم گرفتند قایق را باید Boaty McBoatface بنامیم.

افسوس ، spoilsports در NERC نظرسنجی را بیش از حد حاکم کرده است (پس چرا یکی را دارید!) و نام قایق RRS سر دیوید آتتنبورو را گذاشتید.

هر چند نترس! در ادای احترام به Boaty که هرگز نبود ، شهرهای سوئد استکهلم و گوتنبرگ قطار جدیدی را قطار McTrainface نامگذاری کردند.

نام اینترنت یک نهنگ است

به عنوان بخشی از برنامه افزایش آگاهی در مورد نهنگ هایی که آژانس شیلات ژاپن مورد تهدید قرار گرفته است ، گرینپیس نظرسنجی آنلاین را انجام داد تا نام یک نهنگ کله پاچه را بگذارد که آنها را با برچسب ماهواره ای دنبال کنند.

Greenpeace 30 نام را برای رأی قبول كرد ، رئیس اصلی آنها آقای Splashy Pants بود. آیا ایده هایی در مورد آنچه اتفاق افتاده است؟ درست است ، اینترنت اتفاق افتاد.

آقای Splashy شلوار توجه ، از جمله دیگران ، 4chan ، BoingBoing ، Reddit و Digg را به خود جلب کرد ، و اعضای سایت های فوق الذکر برای رای دادن جمع شدند..

سهم رأی برای آقای Splashy Pants در سرعت کمتر از یک روز به 75 درصد رسید. Reddit بسیار سرمایه گذاری شد ، آنها حتی به طور موقت آرم خود را تغییر دادند تا ویژگی های آقای Splashy Pants را نشان دهند.

یک پایان خوشحال کننده وجود داشت. علیرغم اکراه اولیه ، Greenpeace نام را پذیرفت (آیا شما NERC را مشاهده می کنید؟). و تبلیغات عمومی کافی برای متقاعد کردن دولت ژاپن برای ترك برنامه خود برای شكار نهنگها بود.

اینترنت برای دیدار با تیلور سویفت به یک مرد 39 ساله رای داد

هنگامی که یک مسابقه رادیویی بوستون فرصتی برای ملاقات با تیلور سوئیفت داشت ، چارلز ز 39 ساله تصمیم به رفتن داشت.

همانطور که تصور می کنید بیشترین ورودی ها طرفداران نوجوان را تحسین می کردند. حدس بزن چه کسی اینترنت می خواست برنده شود?

یک پیرمرد 39 ساله برای دیدار با تیلور سویفت مسابقه می یابد.

گفت: چارلز Z به مجله GQ:

"در یک مقطع رهبری 50 دختر 13 ساله خوشحال بودند ، سپس تصویری از من ، گرسنه ، در حمام من وجود دارد."

اینترنت اهمیتی به Limp Bizkit نمی دهد

در سال 2011 ، شهروندان آستین ، تگزاس ، به تغییر نام اداره زباله جامد شهر ، انجمن علوم انسانی و هنری فرد دورت رای دادند.

این نام نزدیک به 30،000 رای به دست آورد و حتی نعمت فرد دورست را نیز به همراه داشت. اما علیرغم صدر نظرسنجی ، این شهر در برابر نام برنده تصمیم گرفت و در عوض با بازیابی منابع آستین رفت. بووورینگ.

اینترنت واقعاً عاشق سالاد سیب زمینی است

این فقط نظرسنجی نیست که اینترنت از پشت سر هم جمع شود.

روزی زاک "خطر" براون دلسوز سالاد سیب زمینی شد ، بنابراین او یک Kickstarter را برای جمع آوری 10 دلار مورد نیاز برای مواد اولیه شروع کرد..

وی در صفحه جمع آوری کمک های مالی توضیح داد: "اساساً من فقط سالاد سیب زمینی درست می کنم." "من هنوز تصمیم نگرفته ام كه ​​چه نوع دیگری است." در بخش "خطرات و چالش ها" ، وی نوشت: "شاید این خوب نباشد. این اولین سالاد سیب زمینی من است. "

به نوعی ، سالاد سیب زمینی زاک ویروسی شد و وی موفق به جمع آوری بیش از 55000 دلار شد.

جنون مطلق.

زاک از تمام پول اضافی برای پرتاب مهمانی عمومی به نام PotatoStock در زادگاه خود استفاده کرد. البته وی در این رویداد سالاد سیب زمینی زیادی تهیه کرد و عوایدی را به خیریه هایی که در گرسنگی در اوهایو مبارزه می کنند اهدا کرد.

خوب بازی کردم ، زاک.

اینترنت به آنچه فکر می کنید هشتگ می گوید اهمیتی نمی دهد

# جانی5

آژانس روابط عمومی سوزان بویل تصمیم گرفت برای جشن گرفتن آلبوم جدیدش مهمانی برگزار کند. فکر می کنید: سوزان. آلبوم مهمانی - جشن.

این سرگرمی از آنجا شروع شد که آژانس روابط عمومی برای ایجاد تبلیغات ، هشتگ بیگناهی توییتر را ترسیم کرد:

# سوزان آلبومارتی

و این وقتی اینترنت متوجه شد.

به طور خلاصه: اینترنت مضحک است

چه سفری. 101 پست! مورد علاقه من احتمالاً زمانی بود که وبلاگ من در مورد اسپم توسط Google توسط هرزنامه پرچم گذاری شد. یا هنگامی که من در رده بندی های گوگل برای جستجوی کاملاً جستجو نشده "Lou Reed VPN" قرار گرفتم. پست های احمق آوریل نیز جالب بود.

در حقیقت ، هنگامی که من برای اولین بار به ExpressVPN رسیدم ، فکر کردم یک VPN دقیقاً چگونگی تماشای iPlayer هنگام تعطیلات است. اما اکنون من بدون هیچ کسی به اینترنت وصل نمی شوم. این جنون در آنجاست.

آیا حرفهای بی هویت اینترنتی دارید؟ هرگونه سرکشی که از لیست خارج شده ام دارید؟ من دوست دارم آنها را بشنوم ، بنابراین لطفاً داستانهای خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

7 بار اینترنت با شکوه مسخره بود
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.