9 فعال فناوری زن برای پیگیری در توییتر

[ware_item id=33][/ware_item]

فعالان زن فناوری.


سلام! من می خواستم فعالان فناوری بانوان مورد علاقه خود را برای پیگیری در توییتر به اشتراک بگذارم.

این زنان همه تلاش می کنند تا اینترنت و ارتباطات آنلاین ما را به صورت خصوصی و ایمن حفظ کنند در حالی که با شوخ طبعی و اعتقاد به ما الهام می دهند.

صادقانه بگویم ، این می تواند یک لیست بسیار طولانی باشد. اگر شما دیگر فعالان محبوب زن فناوری هستید ، لطفاً در نظرات به ما اطلاع دهید!

یان زو

یان زوbcrypt

با نام یک عملکرد علامت گذرواژه به عنوان دستگیره ، فوراً مشخص خواهد شد که علائق یان در کجا نهفته است. یان مهندس گسترده ای است که احتمالاً برای پروژه های حفظ حریم خصوصی نرم افزار خود که توسط EFF تأیید شده است ، شناخته شده است ، مانند Badger Privacy و HTTPS Everywhere.

جسی ایروین

جسی ایروینjessysaurusrex

جسی یک محقق امنیتی و انجیلی است که مسائل امنیتی را برای همه آسان می کند. جسی بسیار نابغه در استفاده از ایموجی های خنده دار و هنر ASCII برای تشویق مردم به بازی infosec خود است. می توانید او را در کنفرانس ها و دانشگاه های سراسر جهان صحبت کنید.

یائل گراور

Yael Graueryaelwrites

یائل یک روزنامه نگار فناوری است که در مورد فن آوری ، مسائل مربوط به حریم خصوصی و سایر مواردی که ما به آن اهمیت می دهیم می نویسد (مانند برنامه تلویزیونی آقای روبات). می توانید مقالات خوب تحقیق شده یائل را در مادربرد ، فوربز و Ars Technica و همچنین در وبلاگ شخصی وی پیدا کنید.

سارا جیمی لوئیس

سارا جیمی لوئیسSarahJamieLewis

سارا در تلاش است روی پروژه خود OnionScan که اندازه و میزان وب تیره و آسیب پذیری های آن را اندازه گیری می کند. در مدت كوتاهی ، او برای ناشناس ماندن دستاوردهای زیادی یافته و در زمینه تحقیقات وب تاریك پیشگام است.

چلسی منینگ

Chelsea Manningxychelsea

چلسی یک گنجینه اسناد دیپلماتیک و نظامی ایالات متحده را از طریق ویکیلیکس در اختیار عموم قرار داد. پرونده ها فساد ، جنایات علیه بشریت و دروغ ها را در معرض نمایش قرار داده اند - بیشتر آنها هنوز برای آنها بی جواب مانده اند. چلسی به 35 سال زندان محکوم شد ، که در آنجا شکنجه شد و در شرایط غیر انسانی نگه داشت ، اگرچه قرار است زودتر آزاد شود ، در 17 مه سال جاری.

الکساندرا الباکیان

الکساندرا البکیانringo_ring

الکساندرا که اصالتاً اهل قزاقستان بود ، هنگام جمع آوری اثری از تحقیقات علمی از پشت پرده ها ، عصبانیت برخی از ناشران قدرتمند جهان را عصبانی کرد و آنها را از طریق پروژه شخصی خود ، Sci Hub آزاد کرد. الكساندرا از ترس استرداد به ایالات متحده ، در حال مخفی شدن در روسیه است.

isis agora lovecruft

isis agora lovecruftisislovecruft

Isis یکی از چهره های برجسته در پشت پروژه Tor است و همچنین در Open Whisper Systems ، شرکتی که در پشت برنامه پیام رسانی رمزگذاری شده قرار دارد ، سیگنال کار کرده است. سال گذشته داعش عنوان هایی را مطرح کرد که علیه آزار و اذیت FBI صحبت کرد.

اوا گالپرین

اوا گالپرینevacide

اوا اخیراً به عنوان مدیر امنیت سایبر در EFF منصوب شد و همچنین به عنوان مشاور فنی بنیاد آزادی مطبوعات فعالیت می کند. Galperin به بررسی بدافزارها می پردازد و راهنماهایی در مورد امنیت اطلاعات برای مدافعان حقوق بشر ، فعالان ، روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان می نویسد - مانند این کیت کمک های دیجیتال مفید.

جولی بوروفسکی

جولی بوروفسکیJulieBorowski

جولی برجسته ترین شخصیت یوتیوب و یک فعال سیاسی است ، جایی که در مورد امور سیاسی فعلی در ایالات متحده ، اغلب با تمرکز بر حفظ حریم خصوصی و فناوری اظهار نظر می کند. یک سرمایه دار توصیف شده با شخصی که دارای ویژگی های مربوط به آزادی است ، جولی از سال 2012 تاکنون صدای اصولی برای حفظ حریم خصوصی در حوزه سیاسی ایالات متحده بوده است..

به نظر شما کدام یک از زنان در حفظ حریم خصوصی هستند?

و ExpressVPN می خواهم از خانم های قابل توجه در این لیست تشکر ویژه ای داشته باشم.

آیا کسی را ترک کردم؟ لطفاً فعالان فنی مورد علاقه خود را در زمینه نظرات زنان در میان بگذارید!

9 فعال فناوری زن برای پیگیری در توییتر
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.