9 وب سایت برتر Jonion از اعماق وب تاریک

سایتهایی که باید در وب تاریک مشاهده شوند

وب تاریک چیست؟?

وب عمیق بخشی از اینترنت است که توسط موتورهای جستجوگر فهرست نمی شود. بخشی از وب عمیق وب تاریک است که درون شبکه های پراکسی لایه بندی شده وجود دارد – معروف به تیره ها. از میان این تیره ها ، تور تقریباً بزرگترین است. پسوند دامنه های بومی آن .onion با آزادی اینترنت مترادف شده است.

این مقاله را می توان در وب تاریک نیز یافت!

مرورگر Tor (که به عنوان مرورگر .onion نیز شناخته می شود) را دریافت کنید و به http://expressobutiolem.onion/blog/best-onion-sites-on-dark-web/ بروید..

اما در این تیره تاری چه نوع سایتی میزبانی می شود؟ آنها چه می کنند ، و چرا آنها آنجا هستند؟ ExpressVPN با افتخار ارائه می دهد نه از مشهورترین:

(توجه: شما در این مقاله به کلیه پیوندها به وب سایتهای .onion و برای دسترسی به وب تاریک به مرورگر Tor نیاز دارید. می توانید مرورگر Tor را از اینجا دریافت کنید.)

1. برنده Pulitzer ProPublica

https://www.propub3r6espa33w.onion/صفحه اصلی پیاز ProPublica.

اولین انتشار آنلاین که موفق به کسب پولیتزر شد ، اکنون نیز اولین انتشار بزرگ با آدرس .onion است.

ProPublica کارهای مختلف دیگری را انجام می دهد. منبع تأمین اعتبار آن ، کیف پول عمیق بنیاد سندلر و سازمانهای مشابه دیگر است.

مرور کارهای ProPublica از طریق سایت .onion خوب کار می کند ، و وجود سایت یک پیروزی بزرگ برای حفظ حریم خصوصی و آزادی بیان است.

2. سایت یونیون فیس بوک

https://www.facebookcorewwwi.onion/

صفحه اصلی پیاز برای فیس بوک.

چرا یکی از بزرگترین سازمان های شناخته شده به دلیل موضع تهاجمی خود نسبت به حریم خصوصی و بحث برانگیز سیاست نامگذاری واضح ، دارای آدرس .onion است?

در حالی که ممکن است Facebook هر آنچه را که می گویید و روی سکوی خود انجام می دهید ، جمع کند ، از به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با دیگران خوشحال نیست. فیس بوک همچنین کاملاً از تلاش های بسیاری از دولت ها برای محدود کردن دسترسی به ابزاری که به افراد بیگانه اجازه می دهد تا آزادانه صحبت و همکاری داشته باشند آگاه است..

آدرس یونیون فیس بوک حفظ حساب ناشناس را آسان تر نمی کند ، اما باعث می شود که فیس بوک در مکان هایی که سانسور شده اند.

3. DuckDuckGo جایی که Google نمی کند

http://3g2upl4pq6kufc4m.onion/

صفحه اصلی پیاز برای DuckDuckGo.

به دنبال محتوا هستید اما نمی خواهید از حریم شخصی خود دست بکشید؟ DuckDuckGo یک جایگزین عالی برای Google است. فعالیت جستجو توسط طرح وارد نشده است. حتی بدون توانایی یادگیری در مورد رفتار خود یا نظارت بر ایمیل و مرور خود ، DuckDuckGo نتایج مناسبی را ارائه می دهد. این سؤال را ایجاد می کند: آیا تکنیک های نظارت گسترده Google واقعاً ضروری هستند?

با استفاده از Tor ، Google از استفاده آن آزار دهنده می شود ، زیرا اغلب ثابت می کند که افرادی را جستجو می کنند تا ثابت کنند که آنها انسانی هستند. اما اردک با سرعت ، قابلیت اطمینان و حفظ حریم خصوصی برتری دارد.

4. کیف پول واشابی آگاهانه برای حفظ حریم خصوصی

http://wasabiukrxmkdgve5kynjztuovbg43uxcbcxn6y2okcrsg7gb6jdmbad.onion

صفحه اصلی پیاز کیف پول Wasabi.

کیف پول Wasabi یک کیف پول بیت کوین است که نه تنها تمام داده های شما را در شبکه Tor مخفی می کند بلکه به شما امکان می دهد تا برای افزایش ناشناس بودن ، به معاملات خود با دیگران بپیوندید. این مسئله کشف این که به چه کسی می پردازید ، فوق العاده دشوار است.

این فرایند هزینه دارد ، اما برخلاف سایر خدمات «غلبه بر» یا «اختلاط» ، هیچ خطری وجود ندارد که Wasabi یا هر یک از کاربران آن بتوانند شما را از سکه های شما کلاهبرداری کنند..

5. Riseup ، ارائه دهنده ایمیل و گپ ناشناس ناشناس برای فعالان

http://vww6ybal4bd7szmgncyruucpgfkqahzddi37ktceo3ah7ngmcopnpyyd.onion

صفحه اصلی پیاز Riseup.

Riseup یک ارائه دهنده ایمیل به صورت داوطلبانه برای فعالان در سراسر جهان است.

در حدود سال 1999 توسط فعالان در سیاتل تأسیس شد ، از آن زمان به بیش از شش میلیون کاربر در سراسر جهان افزایش یافته است. این خبرنامه را به چند زبان منتشر می کند و نه تنها خدمات پیاز را برای وب سایت خود بلکه کلیه سرویس های ایمیل و گپ خود اجرا می کند.

5. مرکز علمی تخیلی

http://scihub22266oqcxt.onion/

صفحه اصلی پیاز Sci-hub.

Sci-Hub سکویی است که هدف آن آزادسازی دانش علمی جهان است.

در سال 2011 توسط الكساندر الباكاكان از قزاقستان تأسیس شد ، میزبان بیش از 50 میلیون مقاله پژوهشی است و آنها را به صورت رایگان در دسترس قرار می دهد. این امر به مؤسسات کم توان علمی ، و همچنین به افراد ، دسترسی بی سابقه ای به دانش جمعی جهان می دهد ، چیزی که برای تقویت جستجوی بشر برای پایان دادن به بیماری ها ، خشکسالی و گرسنگی است..

6. SecureDrop به شما امکان می دهد تا اطلاعات ناشناس به شما فاش کند

https://secrdrop5wyphb5x.onion/

صفحه اصلی پیاز برای SecureDrop.

SecureDrop نرم افزاری است که هر کسی می تواند برای سازمان خبری محلی خود نصب کند. این امکان را فراهم می کند که به اطلاعرسانی اطمینان داده شود که اطلاعات نشت شده را درون صندوق پستی الکترونیکی (مرده صندوق پستی) ریخته ، که روزنامه نگاران بعداً می توانند باز کنند.

این ابزار همچنین عملکردی دارد که به خبرنگاران اجازه می دهد تا با منبع خود به صورت خصوصی ارتباط برقرار کنند. SecureDrop توسط بسیاری از سازمانهای خبری از جمله ProPublica ، The Guardian ، The Intercept و واشنگتن پست استفاده می شود. می خواهید اسناد فاش شده برخی از دولتهای ترسناک جهان را مرور کنید?

7. سیا واقعی

ciadotgov4sjwlzihbbgxnqg3xiyrg7so2r2o3lt5wz5ypk4sxyjstad.onion

صفحه اصلی پیاز برای سیا.

تور تاریخ غیرممکنی دارد. این نخستین بار توسط نیروی دریایی ایالات متحده ساخته شد تا به اطلاع رسانی كنندگان در كشورهای خارجی كمك كند تا اطلاعات را با خیال راحت انتقال دهند. با این روحیه ، CIA یک سایت پیاز را راه اندازی کرد تا به مردم در سراسر جهان کمک کند تا با اطمینان از منابع خود به منابع خود دسترسی پیدا کنند.

8- Keybase سیستم پیوند پروفایل رمزنگاری است

http://fncuwbiisyh6ak3i.onion

صفحه اصلی پیاز برای Keybase.

Keybase یک سرویس هویت هیجان انگیز است که هدف آن آسان ساختن حضور هویت آنلاین خود با یکدیگر به صورت رمزنگاری است. می توانید کلید PGP خود را بارگذاری کنید ، یا اینکه سایت یکی را برای شما ایجاد کند ، و از آن استفاده کنید تا پروفایل توییتر ، حساب Github یا آدرس بیت کوین را به هم پیوند دهید..

Keybase نوار قابل توجهی برای مهاجمی که می خواهند شما را جعل کنند ، بالا می برد.

9. ویکی پنهان در .onion

http://zqktlwiuavvvqqt4ybvgvi7tyo4hjl5xgfuvpdf6otjiycgwqbym2qad.onion/wiki/index.php/Main_Page

صفحه اصلی پیاز ویکی پنهان.

چگونه محتوا را کشف می کنید که موتورهای جستجو نتوانند به آن برسند؟ درست مانند روزهای گذشته اینترنت ، وب سایت تاریک دارای فهرست های بی شماری از سایت ها مانند ویکی پنهان است.
این ویرایش شده توسط انجمن .onion ویکی پدیا شامل مجموعه ای از لینک ها به طیف گسترده ای از خدمات و منابع موجود در وب تاریک است. بسیاری از این پیوندها نقص دارند و حتی بسیاری از آنها به کلاهبرداری یا فعالیتهای بالقوه غیرقانونی پیوند دارند. با احتیاط کلیک کنید!

این تنها سایت در این لیست است که از قبل URL امن تر پیاز 3 نسخه امن تر را در اختیار شما قرار داده است.

خیلی سایتهای عالی دیگر

این لیست ExpressVPN از دامنه های .ionion است که ارزش بازدید دارند ، اما این حتی نوک کوه یخ نیست. محتوای زیادی در آنجا وجود دارد (هشدار داده می شود ، همه چیزهای خوبی نیستند).

ما همچنین دوست داشتیم:

بی بی سی: https://www.bbcnewsv2vjtpsuy.onion/
نیویورک تایمز: https://www.nytimes3xbfgragh.onion/
دزدان دریایی خلیج: http://uj3wazyk5u4hnvtk.onion/
دموکراتیک مشارکتی: http://dp742web5fzh674o.onion/

اما ، متأسفیم که به شما اطلاع می دهیم که پیاز سایت پیاز ندارد: https://www.theonion.com/

سایت های یونانی مورد علاقه شما چیست؟ آیا سایتهای مورد نظر شما آدرس .onion دارند؟ نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

9 وب سایت برتر Jonion از اعماق وب تاریک
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.