Batman v Superman: چه کسی بهترین هویت مخفی را کسب کرده است؟

Batman v Superman: چه کسی بهترین هویت مخفی را کسب کرده است؟

چگونه دو تا از ابرقهرمانان نمادین جهان هویتهای مربوطه خود را پنهان می کنند?

از نظر سطح ، به نظر نمی رسد که آنها مشترک زیادی داشته باشند – یک میلیاردر انسانی است که خود را در لاتکس مبدل می کند ، دیگری یک خدای بیگانه است که خود را با لباس و عینک ارزان قیمت مبدل می کند – اما هرکدام وقت زیادی را در پنهان می کنند. هویت واقعی آنها.

بدیهی است که حفظ حریم خصوصی برای بتمن و کال ال (نام واقعی سوپرمن) بسیار مهم است و آنها در حفظ هویت واقعی خود بسیار موفق هستند.

بنابراین ، آیا می توانیم از برجسته ترین ابرقهرمانان دی سی نکاتی استفاده کنیم؟ و آیا آنها به همان اندازه که به خودشان می پردازند به حفظ حریم خصوصی ما اهمیت می دهند یا فقط یک زن و شوهر منافق بزرگ هستند?

هویت مخفی بتمن و سوپرمن آشکار است

به نظر می رسد کورکورانه واضح است که آنها چه کسانی هستند. تنها دلیل هویت آنها یک راز است ، زیرا نویسندگان آن را درست ساخته اند?

یا آن…

مسابقه پاپ! این کیه?

کارلوس لاغر میلیاردرنه بتمن یا آن?

این چهارمین مرد ثروتمند جهان ، کارلوس اسلیم هلو است. آیا او را می شناسید؟ اگر کارلوس شب های خود را با لباس لاتکس سیاه به ضرب و شتم افراد بد گذراند ، آیا می دانید که در مورد آن چیست?

بیایید وانمود کنیم که شهری در کره زمین وجود دارد که دارای هوشیار خفاش است. چگونه می توانید این را به کارلوس پیوند دهید؟ آیا حتی می دانید کارلوس در کجا زندگی می کند؟ چگونه ممکن است کسی بتمن را با مردی که قبلاً از آنها نشنیده اید ، مساوی سازد ، و کسی که در جایی زندگی می کند که حتی نمی داند?

شاید پس از همه اینها واضح نیست ، متعجب?

بیایید Superman Now را انجام دهیم:

این کیه?

غیر سوپرمنآیا این سوپرمن است?

این یک روزنامه نگار از یک روزنامه در NYC است.

چرا کسی فکر می کند یک خدای بیگانه خود را به عنوان یک روزنامه نگار با خلوص رفتار مبدل می کند?

خوب … بنابراین چگونه بتمن و سوپرمن هویت مخفی خود را از دست می دهند?

در دنیای واقعی هفت میلیارد نفر زندگی می کنند. با مخفی کردن بسیاری از این افراد ، برای بتمن و سوپرمن کار بسیار ساده ای است که بتوانند هویت خود را از همه نزدیکترین دوستان و خانواده خود مخفی نگه دارند..

اما دنیای دیگری وجود دارد که همه ما در آن زندگی می کنیم ، یک کلانشهر دیجیتال که خصوصی بودن خود را سخت تر می کند. آن جهان البته اینترنت است. این دنیای نظارت دولتی ، هکرها و انواع صندلی های صندلی است.

بتمن و سوپرمن باید نسبت به آنچه در اینترنت قرار می گیرند بسیار محتاط باشند ، مبادا هویت خود را به همان شکلی که این قشرهای بیچاره بیچاره شکسته اند ، بدست آورند..

آیا بتمن از اینترنت استفاده می کند؟?

آره. بتمن دارای Batcomputer است.

و بله ، این یک چیز واقعی است این چگونه بتمن تحقیقات خود را انجام می دهد. او بزرگترین کارآگاه جهان است. Dark Knight در طی سالیان متمادی از Batcomputer برای هک کردن انواع چیزها استفاده کرده است. به نظر می رسد گاتهام به همان اندازه دنیای واقعی مستعد هک هوشیار است.

Batcomputer برای اینکه بتواند تمام پرونده ها را ثبت کند و ضبط کند ، باید به اینترنت وصل شود. اما بتمن احمق نیست ، بنابراین معقول است که او آدرس IP خود را پنهان می کند. اگر او نبود ، هویت واقعی او خیلی سریع پیدا می شود.

بتمن یک کاربر شناخته شده چت اینترنتی نیز هست ، و کمی از ترولینگ نیست. در کارآگاه کمیک جلد 1 ، کتاب 845 ، بتمن اتاق چت کارآگاه آماتور را با دسته JonDoe297 گشت زد. او این کار را برای گرفتن ریدلر انجام داد.

یکی از اعضای همکار انجمن (یک کارآگاه پلیس در جستجوی سرنخ ها) نگران بود که ریدلر بتواند هویت واقعی خودش را ردیابی کند ، سپس به دنبال او بیاید. این سناریو خاص ، بتمن را نگران نکرده است – احتمالاً به خاطر اینکه او بتمن است. و گرچه به طور خاص به آن اشاره ای نشده ، کاملاً واضح است که بتمن در هنگام گشت و گذار در اینترنت از چیزی برای پنهان کردن خود استفاده می کند.

حدس ما BatVPN است.

می دانید چه کسی VPN نداشت؟ ریدلر بنابراین بتمن موفق شد ریدلر و کاپوو را در تمام راه برای Arkham As پناهندگی ردیابی کند.

آیا سوپرمن از اینترنت استفاده می کند?

او یک خبرنگار است. البته او چنین می کند.

نکته خوب و چه از Nemesis سوپرمن ، لکس لوتور?

این طرحی بسیار شیطانی است ، اینترنت را تا یازده راه انداخت و دیوار چهارم را شکست.

Lexcorp ، کمپانی Lex Luthor در جهان سوپرمن ، از صفحات کتابهای کمیک بیرون آمد و در دنیای واقعی ظاهر شد تا Wi-FI رایگان عمومی را در یک کنفرانس فن ارائه دهد..

لکس لوتور دشمن شماره یک قوس سوپرمن و باند کلانشهر است. بنابراین چرا او می خواهد Wi-FI رایگان بدهد؟ زیرا او می داند که از Wi-FI عمومی می توان برای شر استفاده کرد.

مهمتر از همه ، یک شرکت در دنیای واقعی از یک شرور معروف قوس داستانی استفاده کرده است تا بتواند اطلاعات شخصی طرفداران را از طریق یک سرویس Wi-Fi رایگان جمع کند. و آنها با آن فاصله گرفتند.

این شرارت طاق است به علاوه یک. لکس لوتر افتخار می کند.

آیا بتمن می تواند اطلاعات شخصی شما را سرقت کند?

آره. او بتمن است.

در فیلم The Dark Knight، Batman از هک می شود همه تلفن های همراه و همه آنها را به عنوان یک سیستم نظارتی برای پیدا کردن بذله گو استفاده می کند.

این یک سیستم نظارت جمعی بود که توانایی جاسوسی از همه را داشت. و بتمن از این مسئله بسیار ناراحت بود و باعث ناراحتی لوسیوس فاکس شد که گفت “هیچ کس نباید این قدرت را داشته باشد”.

ما موافق هستیم ، لوسیوس.

بتمن تصریح کرد که برای گرفتن جوکر ، یک تروریست ، نظارت گسترده لازم بود. از کجا این را شنیده ایم؟ آه بله. FBI ، هنگام تلاش برای گرفتن اپل برای هک کردن خود.

از آنجا که او بتمن است ، او پس از یک بار استفاده عادلانه سیستم را نابود کرد. اما آیا اف بی آی؟ احتمالا نه.

همه ما این استدلال را شنیده ایم که برخی از آزادی ها را برای آزادی فدا می کنیم ، که به نظر می رسد اکسیژنون برای ما. اما این استدلال به همین دلیل است كه اجرای قانون آمریكا هر ساله دسترسی به بیش از 1.3 میلیون تلفن همراه را درخواست می كند. و به همین دلیل شرکتهایی مانند Verizon ، AT&T ، اپل و Google اطلاعات شخصی شما را به دولت تحویل می دهند.

همچنین این استدلال برای توجیه یک مرکز نظارت 1.5 میلیارد دلاری آژانس امنیت ملی (NSA) استفاده شده است. مرکزی که می تواند برای رهگیری ارتباطات تک تک آمریکایی ها استفاده شود.

شاید کسانی که هیچ چیزی برای پنهان کردن ندارند این حمله گسترده به حریم خصوصی را در ذهن نداشته باشند. اما آنها باید حتی وقتی بتمن این کار را می کند.

همانطور که لوسیوس فاکس گفت ، هیچ کس نباید اینقدر قدرت را داشته باشد. و آیا هک کردن گسترده بهترین راهکار برای مبارزه با تروریسم است؟ فراموش نکنیم که حتی برای بتمن کار نکرد. او خیلی دیر به آنجا رسید و بمب های جوکر در حال حاضر موجود بودند. مردم عادی نیاز به خنثی کردن اوضاع داشتند – نه بتمن ، نه دولت ، حتی نظارت. فقط مردم.

می تواند سوپرمن اطلاعات شخصی شما را سرقت کند?

آره. سوپرمن خدای بیگانه است. او می تواند ذهن شما را بخواند. با عرض پوزش ، حتی یک VPN نمی تواند به شما در آنجا کمک کند.

قدرتی حتی بزرگتر از سوپرمن و بتمن وجود دارد

آیا بروس وین و کال ال می توانند هویت خود را در امان نگه دارند؟ مطمئناً اگر اینترنت وجود نداشت ، می توانستند.

نظارت بر اینترنت سرکوبگرانه است ، بروس وین اولین باری که دستور داد کیپ سیاه و گاو را از eBay سفارش دهد ، مورد هدف قرار گرفت. یا هنگامی که او در یک گفتگوی چت از کلمه اشتباه استفاده کرد و توجه NSA را به خود جلب کرد.

در مورد سوپرمن؟ او تحت نظارت بی رحمانه قرار خواهد گرفت. او قطعاً تهدید تلقی می شود. نحوه تماشای او ناشناخته است ، او یک خدای بیگانه است ، اما ما به احتمال زیاد او را با کریپتونیت محصور می کنیم.

خوشبختانه ، این دنیای واقعی است. و ما به محافظت از ما به بتمن یا خدای بیگانه احتیاج نداریم. به ویژه اگر مفهوم حمایت از آنها به همان اندازه دخالت دولت باشد. (ما به شما نگاه می کنیم ، بتمن).

ما فقط به یک VPN خوب نیاز داریم تا از جنایتکاران سایبری ، دولت های مداخله گر و میلیاردرهای دیوانه در لاتکس محافظت کنیم.*. دو مورد اخیر به نظر می رسد تصمیم گرفته اند که جاسوسی از ما تنها راه نجات ما باشد.

پس از اثبات ، ExpressVPN بهتر از بتمن است. و سوپرمن هم احتمالاً.

شما چی فکر میکنید؟ آیا ExpressVPN می تواند سوپرمن و بتمن را در یک نبرد ببرد؟ نظرات زیر!

*ما به این منظور سوپرمن را اینجا ذکر نکردیم. ExpressVPN شما را در برابر خدایان بیگانه محافظت نمی کند. (یا بتمن).

تصویر برجسته: کلوپ بنفیسوس / دلار آمریکا + کلوپ عکس گدازه / دلار
کاپوو !: tang90246 / کلاب عکس دلاری
مبدل بد: کلوپ عکس نیتو / دلار

Batman v Superman: چه کسی بهترین هویت مخفی را کسب کرده است؟
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.