DuckDuckGo at 10: به دنبال مدیرعامل گابریل وینبرگ هستیم

آرم DuckDuckGo

اکنون DuckDuckGo — یک موتور جستجوگر محرمانه است که هیچ یک از اطلاعات شما را از جستجوهای شما ، دوره جمع آوری یا به اشتراک نمی گذارد ، اکنون 10 سال برآورده شدن تقاضای روزافزون جامعه آگاه به حریم خصوصی است.

طبیعتاً ، ما در ExpressVPN هستیم عظیم طرفداران DuckDuckGo ، بنابراین ما کاملاً هیجان زده شدیم که بتوانیم مغز بنیانگذار آن یعنی گابریل وینبرگ را بر روی نقاط عطف خود انتخاب کنیم ، چالش های پیش روی حریم خصوصی آنلاین و امکان گسترش فراتر از موتور جستجوی آن..

از اینکه با ما صحبت کردیم آقای وینبرگ! در اوایل سال جاری ، DuckDuckGo پس از منحنی استفاده شدید در سال های اخیر ، به 10 میلیارد جستجو خصوصی تبدیل شد. این افزایش را به چه چیزی نسبت می دهید?

سال 2023 در واقع یک سال از نقاط عطف برای ما بوده است: اکنون به 15 میلیارد جستجوی خصوصی رسیده ایم و در 27 نوامبر در یک روز به 21 میلیون رکورد جستجو رسیدیم!

  چگونه اسپم به اسپم اینترنت از طریق هرزنامه انجمن و ایمیل ارسال شد. هرزنامه ها.

تحقیقات حریم خصوصی ما نشان می دهد که حریم خصوصی اکنون جریان اصلی دارد و 24٪ از مردم اکنون به اندازه کافی در مورد حریم خصوصی آنلاین خود مراقب هستند تا اقدامات قابل توجهی را برای تلاش برای محافظت از آن انجام دهند. با تبلیغات فزاینده تهاجمی ، نقض ویرانگر داده ها و افزایش تمرکز نظارتی ، انتظار داریم این گروه همچنان به رشد خود ادامه دهد.

تقریباً یک چهارم مردم به هیچ وجه تعداد کمی ندارند و این گروه مطمئناً “طاقچه” نیست. آنها همچنین همه جمعیت را کاهش می دهند. علاقه به محافظت از حریم خصوصی آنلاین علاقه جهانی به تمام سن و طیف سیاسی است..

این عالی است که بسیاری از مردم مراقبت می کنند. روزنامه فایننشال تایمز اخیراً DuckDuckGo را “موتور جستجوی اخلاقی” نامید. آیا می بینید محصولات و خدمات اخلاقی / تمیز مشابهی در آینده نزدیک به گزینه های رایج تری تبدیل می شوند.?

بله ، همانطور که فن آوری های خاص مانند جستجو ، ایمیل یا پیام رسانی به صورت استاندارد و فراگیر تبدیل می شوند ، بنابراین شرکت هایی مانند ما می توانند براساس ارزش های اخلاقی مشترک – در مورد ما ، حریم خصوصی به افراد گزینه های جایگزین ارائه دهند. ما شاهد افزایش آرایه ای از گزینه های مشابه هستیم. از آنجا که حریم خصوصی آنلاین به طور فزاینده ای مورد حمله قرار می گیرد ، این گزینه ها به طور فزاینده ای جذاب هستند.

DuckDuckGo حدود یک دهه است که می گذرد. به نظر شما مراحل بعدی این شرکت در طی پنج سال آینده چیست؟ آیا برنامه ای برای اضافه کردن ویژگی های بیشتر به DuckDuckGo وجود دارد؟ یا حتی گسترش DuckDuckGo به سایر خدمات آنلاین?

با وجود ظاهر ساده DuckDuckGo ، ساخت و راه اندازی موتور جستجو پیچیده و در حال تغییر است. برای اثبات اینكه لازم نیست از آسایش خاطر استفاده كنید ، باید سخت تلاش كنیم تا نتایج جستجوی خوبی ارائه دهیم.

  پرونده های ایمن و ناشناس را با OnionShare 2 به اشتراک بگذارید

اگرچه به آینده نگاه می کنیم ، می خواهیم با محافظت از نتایج جستجوی ما ، کارهای بیشتری انجام دهیم تا از مردم محافظت کنیم. ما امسال در راستای آن آینده تلاش کرده ایم و به زودی چیزی برای اعلام آن خواهیم داشت. برای جزئیات بیشتر وبلاگ ما را تماشا کنید.

بزرگترین چالشی که با کاربران عادی و حفظ حریم خصوصی آنلاین آنها در ایالات متحده مواجه هستید ، چیست.?

بدون شک ، این دستگاه وسیع ردیابی شرکتی است که برای ردیابی شما در وب در هر کجا که شما ظاهر شده است ، ظاهر شده است. ردیاب های Google اکنون در حدود 75٪ از میلیون وب سایت برتر و ردیاب های فیس بوک در حدود 25٪ جاسازی شده اند.

هنگامی که از یک سایت خبری یا اطلاعات تصادفی بازدید می کنید ، به معنای واقعی کلمه ممکن است ده ها ردیاب شخص ثالث در پشت صحنه پنهان شوند و هر حرکتی را انجام دهند. Google و Facebook از این داده ها برای هدفگذاری بهتر تبلیغات در شما استفاده می کنند ، غالباً مواردی که شما را دنبال می کند در هر کجا که بروید ، یا کمی به طرز وحشیانه ای در هدف قرار می گیرید – که گاه با ترکیب داده های آفلاین مانند خرید کارت های اعتباری به دست می آید. پس از اتحادیه اروپا ، ایالات متحده شروع به تمرکز نظارتی بیشتر در مورد این موضوعات می کند که مورد استقبال است.

سرانجام ، بهترین عملی که در مورد حریم خصوصی آنلاین وجود دارد ، همه ما می توانیم بلافاصله شروع کنیم?

ما نکات برتر حفظ حریم خصوصی را برای دستگاههای اصلی در https://spreadprivacy.com/tag/device-privacy-tips/ گردآوری کرده ایم. لطفاً از آنجا شروع کنید!

  ExpressVPN و بیت کوین 3 سال ازدواج شاد و ناشناس را جشن می گیرند

خیلی ممنون که با ما صحبت کردید!

DuckDuckGo at 10: به دنبال مدیرعامل گابریل وینبرگ هستیم
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.