کدام یک از پیش بینی های ExpressVPN 2017 به واقعیت پیوست؟ و آینده سال 2018 چیست؟

در سال 2018 چه خواهد شد؟

در سال 2016 و 2017 ، لکسی پیش بینی های جسورانه ای درباره نحوه تکامل دنیای حریم خصوصی آنلاین و امنیت اطلاعات ارائه کرد. از آنجا که اکنون 2018 در حال پیشرفت است ، زمان آن رسیده است که نحوه پیشرفت این روندها در سال 2017 (یا چگونه آنها این کار را نکردند) به روز کنیم..

1. پیش بینی: یک بحران بزرگ مالی باعث بی ارزش شدن پول می شود و رمزپرداخت ارز موقتی جای خود را می گیرد

در حالی که ما شاهد بحران مالی بزرگ در سال 2017 در جهان نبودیم ، اما cryptocurrors تجمع بی سابقه ای را تجربه کرده اند و ارزش اکوسیستم را به بیش از نیم تریلیون دلار آمریکا افزایش می دهند..

به ویژه ونزوئلا ، با توجه به اینکه نرخ تورم در شرایط سالانه بالاتر از 1000٪ است ، ارز خود را همچنان ادامه می دهد. معامله و استخراج بیت کوین ثابت شده است که برای بسیاری از ونزوئلا ها زندگی مهمی محسوب می شود ، هرچند که آنها را نیز در رادار مقامات قرار داده است ، آنها را به سرقت برق و دور زدن قوانین محلی متهم می کنند.

حتی در خارج از مناطق جنگی و انقلاب ها ، سیستم های مالی در سال 2017 با انزوای بیشتری روبرو شدند. برای مثال ، دور جدیدی از تحریم ها علیه اوکراین ، دریافت و پرداخت های بین المللی را برای اوکراین حتی سخت تر کرده است ، و باعث پذیرش بیت کوین در سراسر کشور شده است..

کارتهای اعتباری ، انتقال سیم و Western Union همگی برای اکثر کشورهای توسعه یافته هنوز کارایی دارند ، اما با توجه به اینکه بقیه بشریت در تجارت جهانی مشارکت می کنند و مشارکت می کنند ، آنها به طور فزاینده ای از زیرساخت های مالی لازم خارج می شوند..

این که آیا یک بحران مالی قابل توجه جهان را در سال 2018 جارو خواهد کرد ، همچنان جای سوال دارد ، اما با آخرین وضعیت تقریباً نه سال پیش ، در حال شکل گرفتن و احتمال زیادتر شدن است. حداقل ، هنگامی که این تصادف اتفاق می افتد ، بیت کوین در آنجا قرار خواهد گرفت تا بتواند کمی تسکین موقتی داشته باشد.

2. پیش بینی: هکرها حمل و نقل و زیرساختهای برق را هدف قرار می دهند

هنگامی که پتیا در ماه ژوئن در سراسر جهان جاروب شد ، به نظر می رسید که در اوکراین سرچشمه گرفته است ، جایی که عاملان روسی از آن به نوعی در فضای مجازی علمی-تخیلی استفاده کردند.

اما با وجود وضعیت پتیا به عنوان مهمترین هک زیرساخت های عمومی در سال 2017 ، ممکن است این یک تصادف باشد – حداقل به عنوان ابزاری برای استخراج پرداخت باج از قربانیان.

این تسلیت کوچک برای شرکت حمل و نقل ، Maersk k است که مجبور شد روزها عملیات را متوقف کند. پالایشگاه نفت روسیه ، Rosneft؛ و سازنده فولاد ، اوراز ، که همه قربانی هک شدند.

3. پیش بینی: اپل رسوایی بزرگی در مورد حریم خصوصی خواهد داشت

اپل در سال 2017 رسوایی گسترده ای در رابطه با حریم خصوصی نداشت ، اما صنعت VPN هنگامی که این غول نرم افزاری تمام برنامه های VPN را از فروشگاه App در چین خارج کرد ، تکان داد و این نگرانی را ایجاد کرد که اپل به طور فزاینده در سانسور از خود شکایت کند..

این شرکت همچنین اعلام کرد که عملکرد سرویس پشتیبان خود یعنی iCloud را برای ارائه دهندگان محلی برای کاربران چینی خود به یک ارائه دهنده محلی منتقل می کند ، و پیشنهاد می کند که محتویات چت ها ، یادداشت ها و آلبوم های عکس برای یکی از گسترده ترین رژیم های نظارت در دسترس باشد. سیاره.

4. پیش بینی: شخصی یک بانک بزرگ هک خواهد کرد

بزرگترین هک مالی سال 2017 مستقیماً با یک بانک نبود ، اما زیرساخت ها ضربه بزرگی را در ایالات متحده متحمل شدند که شرکت ارائه دهنده امتیاز اعتباری Equifax کل پایگاه داده خود را به خطر انداخت – تقریباً 150 میلیون مشتری را در معرض دید خود قرار داد. در نتیجه خطر سرقت هویت همچنان سالها به عنوان سردرد برای آمریکایی ها خواهد بود و از کمبود کارت های اعتباری کاسته می شود.

در برزیل ، هکرها توانستند سوابق DNS یک بانک بزرگ را به دست بگیرند ، و تمام ترافیک را به سمت سرورهای خود هدایت کنند ، جزئیات کارت اعتباری و ورود به حساب را سرقت کنند..

در جریان سرقت از بانک مجازی تایوانی ، از بدافزار برای بازپرداخت 60 میلیون دلار به پرداخت از طریق سیم های بین المللی استفاده شد ، اگرچه سرانجام مقامات این پول را پس گرفتند و دو مظنون را دستگیر کردند..

با این حال ، در احتمالاً شرم آور ترین حادثه ، بانک های اطراف لهستان از طریق سایت تنظیم کننده مالی لهستان به بدافزار آلوده شدند.

5. پیش بینی: ما یک Whistleblower بزرگ نظارت بزرگ دیگر خواهیم داشت

در حالی که ما شاهد آمدن دوم ادوارد اسنودن نبودیم ، سال 2017 هنوز شاهد نشت بزرگی از دستگاه نظارت ایالات متحده بود. بزرگترین احتمالاً Vault 7 بود که جزئیات دقیق ابزارهای سیا را برای هدف قرار دادن لپ تاپ ها ، تلفن های هوشمند و تلویزیون های شما نشان می داد..

گروه بدنام هکری Shadow Brokers همچنین اطلاعاتی در مورد چگونگی نفوذ NSA به سیستم های بانکی در خاورمیانه نشان داده است..

یکی دیگر از دفع کارگزاران Shadow شامل آسیب پذیری های امنیتی ناشناخته و ناقص برای ویندوز است. هکرها باج افزارهایی را در اطراف این بهره برداری پیچیدند و توانستند بیش از 300000 رایانه را در سراسر جهان آلوده کنند. کره شمالی مشکوک بود که در پشت این حمله قرار دارد ، اما نباید فراموش کنیم که آژانس امنیت ملی آمریکا آسیب پذیری را در برابر اهداف خود نیز پیدا کرده و از آن استفاده کرده است – عدم افشای سوء استفاده از نرم افزار و انجام وظیفه خود برای محافظت از مردم..

بعدش چیه؟ همه روندهای فوق در سال 2018 سرعت بیشتری خواهد گرفت

همه روندهای فوق در سال 2018 همچنان ادامه خواهد یافت. سایر روندهای پیش بینی شده ، مانند پیشرفت شبکه های مش ، تنها با بی سر و صدا پیشرفت می کنند و ظاهر آنها در زندگی روزمره ما هنوز دور از ذهن نیست..

رمزگذاری همه ارتباطات و داده ها به خوبی در حال انجام است ، و طولانی نخواهد بود تا بتوانیم بگوییم این روند کامل است ، اگرچه امنیت و حفظ حریم خصوصی به طور کلی چالش هایی است که برای همیشه در کنار ما خواهد ماند.

کدام یک از پیش بینی های ExpressVPN 2017 به واقعیت پیوست؟ و آینده سال 2018 چیست؟
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.