ExpressVPN و بیت کوین 3 سال ازدواج شاد و ناشناس را جشن می گیرند

ExpressVPN و بیت کوین برای یکدیگر ساخته شده اند.

ExpressVPN در ژوئن 2014 با کمک پردازنده پرداخت Bitpay ، پرداخت های بیت کوین را پذیرفت. این یک سفر هیجان انگیز است که با رشد سریع و مزایای حفظ حریم خصوصی ذاتی مشخص شده است.

چرا ExpressVPN بیت کوین را می پذیرد

برای یک سرویس VPN با آگاهی از حریم خصوصی ، قبول فرم پرداخت ناشناس ضروری است. سایر ارائه دهندگان پرداخت متمرکز و متمرکز به اعتبار متکی هستند – سیستمی که در جمع آوری و تأیید مقادیر زیادی از داده های شخصی ساخته شده است. با این حال ، با پرداخت بیت کوین ، فقط باید آدرس ایمیل خود را ارائه دهید.

در حالی که پرداخت های بیت کوین کاملاً ناشناس نیستند ، آنها از خصوصیات قابل توجهی در رابطه با روش های تعیین شده حواله به دست می آورند. در ایالات متحده ، کارتهای هدیه جایگزین جذاب ارائه می دهند اما پذیرش ارائه دهندگان غیر آمریکایی دشوار است.

به غیر از حریم خصوصی ، بیت کوین فرصتهای جالب تجاری نیز ارائه می دهد. به عنوان مثال ، به ما کمک می کند تا از افرادی که قادر به گرفتن کارت اعتباری نیستند ، از VPN محافظت کنیم. اگر شما یک شخص نسبتاً ثروتمند از یک کشور غربی هستید ، ممکن است این مسئله دور از ذهن به نظر برسد ، اما برای افرادی از کشورهای خاص ، با نمرات اعتباری مشخص ، یا برای کسانی که جایی برای تماس با خانه ندارند (عشایر دیجیتال) ، بیت کوین یک نجات دهنده است.

  3 ارز رمزپایه که به حفظ حریم خصوصی شما اهمیت می دهند

در ExpressVPN ، ما معتقدیم که همه حق استفاده از اینترنت را با امنیت ، حفظ حریم خصوصی و آزادی دارند – نه فقط کسانی که به روشهای پرداخت سنتی دسترسی دارند.

جاده آسفالت شده با بیت کوین

Bitpay با API های پایدار و پشتیبانی عالی با نرخ های مطلوب شریک بسیار قابل توجهی بوده است. با توجه به ماهیت ناشناس و اقدامات امنیتی اضافی برای کیف پول بیت کوین ، کلاهبرداری یا اتهامات عنوان شده مسئله ای نیست که باعث می شود رسیدگی به پرداخت بیت کوین بسیار ایمن و کارآمد باشد.

هر ساله معاملات بیت کوین 250٪ افزایش یافته و رشد خود را ادامه می دهد.

علاوه بر این ، بسته به ارز پرداختی شما ، ممکن است بیت کوین راهی برای کاهش هزینه های فارکس باشد. ما به شما توصیه می کنیم که این کار را برای خودتان تحقیق کنید و از مزایای آن با ماهیت بی ثبات نگه داشتن بیت کوین استفاده کنید.

بیت کوین و آینده

ما هم به صورت مطلق و هم در رابطه با کل فروش ما ، ما بیت کوین را ستاره در حال رشد می دانیم. بیت کوین باید از طریق توسعه و اتخاذ شبکه های پرداختی مانند شبکه لایتنینگ ، مقیاس خود را ادامه دهد – این امر باعث می شود در ضمن افزایش حریم شخصی ، تجربه کاربر و حتی فرصت های مکرر برای تکرار پرداخت ، ارسال مقادیر کمی ارزان تر شود..

صرف نظر از وضعیت مداوم در حال تغییر در امور مالی و تجارت ، ExpressVPN متعهد به حفظ حریم خصوصی و خدمات با بالاترین کیفیت است. بیت کوین ستونی از این تعهد است و ما مفتخریم که جزو اولین پذیرندگان این راه حل ابتکاری و آگاهی از حریم خصوصی بوده ایم.

  شیرین 32 از مشکل تولد سوءاستفاده می کند اما ExpressVPN در مهمانی نخواهد بود

زمان ، روحیه غیرقابل تحقق کارآفرینی انسانی و پیشرفت تکنولوژی ، تحولات جدید و مهیج را در این فضا نشان خواهد داد. ما از همه آنها استقبال می کنیم!

آینده پرداختهای آنلاین را چگونه می بینید؟ آیا آینده بیت کوین است؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

ExpressVPN و بیت کوین 3 سال ازدواج شاد و ناشناس را جشن می گیرند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.