چگونه ExpressVPN برنامه های خود را تأیید کند

تأیید اعتبار نام کاربری و رمز عبور ExpressVPN.

چگونه سرورهای ExpressVPN می دانند کدام برنامه متعلق به مشتری است و کدام یک نیست?

در اکثر برنامه ها ، تأیید اعتبار در پس زمینه اتفاق می افتد. هنگامی که یک کاربر وارد سیستم شوید ، هر بار که به آن وصل شود ، برنامه خودش را تأیید می کند.

ExpressVPN یک ترکیب نام کاربری و رمز عبور را برای تأیید اعتبار کاربران کار می کند ، که دارای مزایای حریم خصوصی و عملکرد قابل توجهی نسبت به گزینه های دیگر مانند گواهی نامه.

گواهینامه ها در مقابل کلمات عبور

گواهینامه ها یا به عبارت دقیق تر گواهینامه های کلید عمومی امضا می شوند. در زمینه یک VPN ، دو گواهینامه مهم مرتبط گواهی سرور و گواهی نامه های مشتری است.

گواهینامه های سرور اطمینان حاصل کنید که این برنامه به یک سرور که توسط ExpressVPN اداره می شود ، متصل شود ، بر خلاف سرپرستی که مثلاً یک خرابکار مخرب کار می کند.

  • ExpressVPN از گواهینامه های 4096 بیتی استفاده می کند
  • درباره نحوه عملکرد مجوزهای سرور اطلاعات بیشتری کسب کنید

گواهینامه های مشتری اطمینان حاصل کنید که مشتری مجاز به ایجاد اتصال است ، یعنی از VPN استفاده کند. اگرچه ممکن است گواهینامه ها گزینه جالب تری به نظر برسند ، اما در مقایسه با نام کاربری و رمز عبور ، اختلاف ناچیزی دارند.

مشکلات مربوط به گواهینامه های حفظ حریم خصوصی و مزایای نام های کاربری و رمزهای عبور

گواهینامه های تأیید اعتبار کاربر به صورت ساده به اینترنت ارسال می شود. اگرچه این برای امنیت مشکلی ایجاد نمی کند - اتصال فقط درصورتی شروع می شود که گواهینامه ها با آنها مشروعیت داشته و بدون استفاده از آن کنترل شوند هر کاربر دارای یک گواهی نامه منحصر به فرد است ، بنابراین یک ناظر ممکن است بتواند آغاز یک اتصال VPN را ببیند و از آن برای ساختن استفاده کند. نمایه کاربر.

اگرچه یک گواهی نامه نام یا آدرس ایمیل ندارد ، اما سایر اطلاعات ، مانند سوابق ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) یا اپراتور تلفن همراه ، می توانند برای استنباط اینکه کدام گواهینامه به چه کسی تعلق دارد ، استفاده شوند..

اگر همه ISP ها گواهینامه های cleartext را بصورت خودکار جمع آوری کنند ، می توانند حرکات هر کاربر را نقشه برداری کنند و به عنوان مثال از طریق رایج ترین محل اتصال خود ، مالک را با نام و آدرس خانه شناسایی کنند..

برای حفظ حریم خصوصی بهتر ، نام کاربری و گذرواژه از متن ساده استفاده نمی کند. در عوض ، یک اتصال TLS بین برنامه و سرور تضمین می کند که انتقال همه اعتبارها رمزگذاری شده است - به این معنی که هیچ اطلاعات شناسایی ای وجود ندارد.

ExpressVPN حریم خصوصی را انتخاب می کند و راحتی

هنگام استفاده از برنامه های ExpressVPN ، روش auth برای کاربر نامرئی است و هر ناظر بالقوه ، به این معنی که حریم شخصی شما بهتر محافظت می شود.

اگر از برنامه های ExpressVPN استفاده نمی کنید بلکه از یک برنامه شخص ثالث مانند Tunnelblick استفاده می کنید ، باید برنامه خود را تنظیم کنید تا به صورت دستی به شبکه ExpressVPN وصل شوید..

برای به دست آوردن نام کاربری و رمز عبور تأیید اعتبار خود (که با اعتبار ورود به سیستم پنل ExpressVPN شما متفاوت است) ، این مراحل ساده را دنبال کنید:

  1. وارد پنل ExpressVPN شوید
  2. کلیک ExpressVPN را تنظیم کنید
  3. انتخاب کنید پیکربندی دستی

پیکربندی دستی ExpressVPN تنظیم شده است.

نیازی به یادآوری نام کاربری و رمز عبور نیست ، زیرا همیشه می توانید آنها را از پانل ExpressVPN بازیابی کنید. شما باید ، با این حال,
اعتبار خود را خصوصی نگه دارید تا افراد دیگر از خدمات VPN شما استفاده نکنند.

هنگام تنظیم دستگاه با برنامه غیر ExpressVPN ، کپی کردن نام کاربری / رمزعبور خود بسیار ساده تر و راحت تر از یک مجوز است.

اگر با یک برنامه ExpressVPN با مشکل روبرو شدید ، با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

چگونه ExpressVPN برنامه های خود را تأیید کند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.