مصاحبه ای با اشتون ایتون ، بزرگترین ورزشکار جهان و کاربر ExpressVPN

قهرمان المپیک از ExpressVPN استفاده می کند

کسانی هستند که فرار می کنند. کسانی هستند که می پرند. کسانی هستند که پرتاب می کنند. و سپس کسانی هستند که این سه نفر را در سطح المپیک انجام می دهند.

Ashton Eaton ، بزرگترین ورزشکار جهان را وارد کنید.

ایتون رکورد جهانی برای دکاتلون را در اختیار دارد ، که به رقبا نیاز دارد که در ده رویداد مختلف از پرش بلند به پرتاب دیسکو شرکت کند. او قبل از تکرار شاهکار این هفته گذشته در ریو دوژانیرو برای المپیک 2012 لندن طلای آمریکا را به دست آورد..

ایتون علاوه بر اینکه یک ورزشکار در سطح جهانی است ، یک انسان دوستانه فعال نیز هست. او همکاری با Team World Vision ، یک سازمان امدادرسانی که برای جمع آوری پول برای برنامه های توسعه از نژادهای جامعه استفاده می کند ، انجام داده است. ایتون اخیراً برای دیدار با فرزندی که وی و همسرش از طریق این سازمان حمایت مالی می کردند ، به کنیا سفر کردند.

ExpressVPN مفتخر است که ایتون از سال 2015 کاربر فعال بوده است. و با توجه به اینكه هیچ كسی از وبلاگ نتوانسته آن را به ریو تبدیل كند ، خیلی دوست داشت Eaton برخی از برداشت های خود را از بازی های المپیك امسال به اشتراک بگذارد..

ExpressVPN: با تشکر ، اشتون ، برای اینکه به اندازه کافی مهربان هستید که به سؤالات ما پاسخ دهید ، می دانیم که شما مرد شلوغی هستید!

اشتون ایتون: مشکلی نیست! امیدوارم پاسخهای من تأثیر مثبتی داشته باشد.

ExpressVPN: قبلاً اظهار داشتید که شما و همسرتان در سال 2007 عاشق برزیل شدیم. آیا این یک سطح اضافی برای رقابت در المپیک در آنجا اضافه کرد؟?

(توجه: هفته گذشته همسر ایتون ، کانادایی Brianne Theisen-Eaton ، برنز را در هپاتلون زنانه به خانه برد.)

ایتون: کاملا. برزیل نه تنها از نظر شخصی بلکه از نظر ورزشی نقطه شروع ما بود. ما در آنجا ورزشکار دانشگاهی بودیم ، سپس به سراغ عناوینی رفتیم که مشاغل حرفه ای ما را تنظیم کردند.

وی گفت: “قصد سال 2016 پیروزی بود. به این ترتیب ، فشار به حدی بود که باید پیروز شوم. “

ExpressVPN: شما در یکی از رویدادهای بعدی با هم رقابت کردید. چطور وقت خود را در ریو گذراندید?

ایتون: این یک سوال خارق العاده است. ورزشکاران پیست غالباً نسبت به رقبا در ورزش هایی که از قبل در این بازی ها شروع می شوند حسادت می کنند ، زیرا زمان بیشتری دارند بعد از مسابقه برای گشت و گذار در شهر و تماشای مسابقات دیگر..

به عنوان یک ورزشکار که منجر به بزرگترین رقابت زندگی شما می شود ، سعی می کنید کنترل بسیار محکمی بر محیط خود داشته باشید. این بدان معناست که اولویت اصلی هر روز سلامت جسمی شماست. شما تمرین می کنید ، می خورید ، و اگر خسته هستید ، می خوابید. اما گاهی اوقات وقتی این سه جعبه را چک کنید ، زمان زیادی از کار افتاده است. هر ورزشکاری متفاوت است.

برخی از آنها برای پیدا کردن دوستان جدید از کشورهای دیگر از زمان استفاده می کنند. برخی از آن برای تحلیل چند روز آخر آموزش استفاده می کنند. برخی دوست دارند ذهن را با یک کتاب یا برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود سرگردان کنند.

من شخصاً از طریق رسانه های اجتماعی حوادث مربوط به بازی ها را ادامه می دهم. برایان تماشا را از طریق اینترنت تماشا می کند.

“برایان و من از خدمات شما در طول سفرهای خود در طول سال استفاده کرده ایم.”

ExpressVPN: آیا نسبت به سال 2012 فشار بیشتری یا کمتر احساس کردید؟?

(ایتن قبل از رفتن به کسب مدال طلای لندن ، رکورد جهانی در مسابقات سنگین را در مسابقات المپیک 2012 تعیین کرد.)

ایتون: من همان فشار را احساس کردم ، فقط متفاوت است.

در سال 2012 قصد من به پیروزی لزوماً نبود ، این بود که در بازی ها شرکت کنم و تمام تلاش خود را بکنم. من فقط در آن زمان خوب بوده ام ، بنابراین بهترین من به گونه ای بود که من می توانم برنده شوم ، بنابراین فشار آوردم.

از آن زمان ، هرچند ، هدف سال 2016 پیروزی بود. به این ترتیب ، فشار به حدی بود که باید پیروز شوم.

ExpressVPN: تجربه شما با ExpressVPN چطور بوده است؟?

ایتون: من از ExpressVPN استفاده کردم تا پیامهای توییتر NBC و خوراک کمیته المپیک کانادا را دنبال کنم ، و آنها کلیپ های ویدیویی کوتاه زیادی داشتند که لحظه های خوبی را نشان می دادند. من و برایان در طول سفرهای سال از خدمات شما استفاده کرده ایم.

ExpressVPN: شما مطمئناً یک ورزشکار با ذکاوت فن آوری هستید – آیا فکر می کنید هم تیمی ها و رقبا در هنگام دسترسی به وب در خارج از کشور نکات و ترفندهای مشابهی را می دانند?

ایتون: در کل ، من می گویم اکثر ورزشکاران با تکنولوژی و استفاده از آن برای انجام یا به دست آوردن آنچه می خواهند مشکلی ندارند. من تصور می کنم ورزشکاران دیگر این مراحل را طی نمی کنند و همچنان به چیز دیگری ادامه می دهند.

ExpressVPN: دوباره متشکریم که وقت خود را برای پاسخ به سوالات خود گرفتید ، واقعاً قدردانی می کنیم. ما مدت ها طرفداران بزرگی بوده ایم!

ایتون: مشکلی نیست منتظر سال آینده هستیم!

~

همه خوب گفتند! ExpressVPN با ادامه حماسه های ورزشی خود ، آرتون ایتون آرزوی موفقیت می کند. اگر علاقه مندید پیروزی های آینده او را دنبال کنید ، در توییتر او را دنبال کنید.

تصویر برجسته: تصاویر گتی

مصاحبه ای با اشتون ایتون ، بزرگترین ورزشکار جهان و کاربر ExpressVPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.