ExpressVPN فایروال NAT را ارائه نمی دهد زیرا نیازی به وجود ندارد

طرح شبکه ای با کلیدها برای نشان دادن چقدر امن ExpressVPN.

اگر ارائه دهنده VPN یک فایروال NAT ارائه دهد ، این یک نشانه خوب است که آنها به هر کاربر یک آدرس IP منحصر به فرد اختصاص می دهند. از آنجا که این مسئله برای حفظ حریم خصوصی از اهمیت کمتری برخوردار است ، ExpressVPN رویکرد مخالف دارد. چندین کاربر برای ناشناس بودن و امنیت اینترنت ، یک آدرس IP واحد به اشتراک می گذارند..

ExpressVPN مانند یک فایروال ، درخواستهای ورودی را به آدرسهای IP آنها مسدود می کند و هرگز آنها را برای کاربران ارسال نمی کند. خط مشی جلوگیری از بندر یکی از ویژگیهای اصلی یک محصول خصوصی است و ExpressVPN هزینه اضافی برای آن نمی پردازد.

ExpressVPN نیازی به فایروال NAT ندارد

سرور که در آن چند کاربر IP مشترک عمومی (مانند شبکه ExpressVPN) مشترک دارند به طور پیش فرض به عنوان یک فایروال عمل می کند. کالاهای اضافی که برای محافظت از کاربر در برابر درخواست های ناخواسته غیر ضروری هستند.

سرویس هایی که یک آدرس IP منحصر به فرد را به هر کاربر اختصاص می دهند ممکن است انتخاب کنند که درگاه های خود را باز نگذارد. گزینه ای برای بستن پورت ها می تواند به عنوان "محافظت در برابر حملات DDoS" تغییر داده شود و به عنوان یک سرویس اضافی فروخته شود.

روتر به عنوان فایروال کار می کند

فایروال وسیله یا نرم افزاری است که از برقراری ارتباطات ناخواسته ، چه بین دو شبکه و چه بین کامپیوتر و یک شبکه جلوگیری می کند.

در یک شبکه خانگی ، یک روتر اغلب به عنوان فایروال اصلی عمل می کند و به طور پیش فرض فقط برای دسترسی به اتصالات خروجی تنظیم می شود. معمولاً به دستگاههای داخل شبکه این امکان را می دهد تا با یکدیگر صحبت کنند. اما اگر یک نقطه دسترسی Wi-Fi باز داشته باشید یا دستگاهی در شبکه شما آلوده باشد ، این خطرناک است.

روترها و ترجمه آدرس شبکه (NAT)

وقتی از یک وسیله برای جستجوی وب سایت استفاده می کنید ، اطلاعاتی را از روتر درخواست می کند و خود را با یک آدرس IP خصوصی شناسایی می کند. روتر این درخواست را ترجمه کرده و آن را به سرورهای سایت ارسال می کند ، به همراه آدرس IP عمومی روتر به عنوان یک برگه بازگشت.

یک کپی از وب سایت در پاسخ به روتر شما ارسال می شود ، که این محتوا را به دستگاه شما منتقل می کند. به این فرآیند انتقال ، ترجمه آدرس شبکه گفته می شود.

ISP شما یک آدرس IP را به یک روتر اختصاص می دهد. هر یک از دستگاه های خانگی شما (تلویزیون ، تلفن ، رایانه ، اینترنت چیزها) این آدرس را هنگام مواجهه با مردم به اشتراک می گذارند. برای فرآیند NAT ، روتر آدرس IP اختصاصی را به هر دستگاه متصل اختصاص می دهد ، معمولاً از 196.168 یا 10.10 شروع می شود..

روتر منزل ، شرکت تلفن همراه یا سرویس VPN همه فرآیند NAT را انجام می دهند. هدف از این کار مقابله با تعداد محدودی از آدرس های IPv4 و محافظت از دستگاه های داخل یک شبکه خصوصی است.

IPv4 از آدرسهایی با طول 32 بایت (4 x 8 بایت) استفاده می کند - از جمله 4.3 میلیارد آدرس - برای هر انسان روی کره زمین کافی نیست ، چه رسد به چند دستگاهی که مردم از آن استفاده می کنند. IPv6 به صورت تئوری این مسئله را حل می کند ، اما از آنجا که همه سرویس ها از IPv6 پشتیبانی نمی کنند ، شبکه IPv4 باید به کار گرفته شود.

پروکسی ها ، VPN ها و فایروال های NAT

سرویس های پروکسی ، فایروال ها و VPN ها همچنین از آدرس آدرس شبکه استفاده می کنند.

یک VPN یک آدرس IP خصوصی برای شناسایی شما اختصاص می دهد ، اما هیچ کس در خارج از VPN نمی تواند آن را ببیند. در وب فقط آدرس IP اختصاص داده شده توسط ارائه دهنده VPN قابل مشاهده است.

ExpressVPN با اختصاص همان آدرس IP به چندین کاربر ، امنیت بیشتری را اضافه می کند. یک IP عمومی مشترک ، شناسایی افراد را که جزء لاینفک حفظ حریم خصوصی کاربران است ، دشوار می کند.

سرورهای ExpressVPN تمام درخواستها را به خاطر می آورند و آنها را از درگاه های مختلف روی سرور پخش می کنند. کاربر پاسخی را از ExpressVPN دریافت می کند ، اما درگاه های دیگر همچنان بسته هستند. بسته نگه داشتن پورت ها از کاربران به عنوان دیوار آتش محافظت می کند.

برخی از سرورهای VPN ممکن است یک آدرس IP منحصر به فرد را به هر کاربر اختصاص دهند و پورت ها را باز بگذارند. پورت های باز هنگامی که خدمات خود را پشت یک VPN اجرا می کنید راحت هستند اما برای حفظ حریم خصوصی کمی انجام می دهند. یک ناظر منفعل ، مانند ISP سرویس VPN ، می تواند ترافیک بدون رمزگذاری را برای ناشناس ماندن کاربر مشاهده کند..

در امان باشید و از VPN استفاده کنید

هنگام اتصال به ExpressVPN ، دیگر نیازی به نگرانی از دیوار آتش روتر خود ندارید. همچنین می توانید روتر خود را با ExpressVPN پیکربندی کنید تا ترافیک همه دستگاه های خود را از ISP خود با مزایای استفاده از فایروال پنهان نگه دارد..

هنگام انتخاب ارائه دهنده VPN خصوصی ، درمورد اینکه آیا این سرویس سیاههها را حفظ می کند ، سؤال کنید. آدرس های IP مشترک به دلیل اشتراک گذاری برای ناشناس بودن بهتر است. مهمتر اینکه ، یک VPN خوب اتصالات ورودی را مسدود کرده و از ویژگیهای غیرضروری استفاده نخواهد کرد.

تصویر برجسته: MyVector / سپرده گذاری

ExpressVPN فایروال NAT را ارائه نمی دهد زیرا نیازی به وجود ندارد
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.