نقص FaceTime به شما امکان می دهد تا قبل از پاسخ دادن به افراد ، شما را بشنوند

صفحه تماس ورودی آیفون ، به استثنای هر دو آیکون ، پذیرفته شده است. حتی نزول یکی. خوب.

قبل از نفرین کردن سابق قبلی که متوقف نمی شود ، دو بار فکر کنید: اشکال جدیدی که در FaceTime اپل پیدا شده است بدان معنی است که شخصی می تواند شما را صدا کند و به میکروفون تلفن شما گوش کند - حتی اگر شما برداشت نکنید.

به عبارت دیگر ، اگر FaceTime را در حال زنگ زدن به دستگاه خود می بینید ، تماس گیرنده می تواند به آنچه می گوید گوش می دهید یا انجام می دهد.

چگونه اشکال FaceTime کار می کند

برنامه FaceTime را باز کنید و تماس تلفنی را شروع کنید. قبل از آنکه شخص فاش شود ، انگشت خود را بکشید و شماره تلفن خود را به تماس اضافه کنید.

پس از افزودن ، FaceTime فرض می کند که اتصال یک تماس کنفرانسی فعال است و صدای شما را برای تماس با شما ارسال می کند - حتی اگر آن شخص برداشت نکرده باشد.

از این بدتر ، اگر گیرنده تماس شما از دکمه روشن یا خاموش صدا استفاده کند تا شما را نادیده بگیرد, تلفن قربانی نیز شروع به ارسال ویدیو خواهد کرد!

از اشکال FaceTime محافظت کنید

تا زمانی که اپل مسئله را برطرف نکند ، بهترین گزینه خاموش کردن FaceTime در تنظیمات تلفن یا رایانه است. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

چگونه FaceTime را در دستگاه iOS خود غیرفعال کنید

  1. برنامه تنظیمات را باز کنید
  2. FaceTime را جستجو کنید و روی نتیجه ضربه بزنید
  3. اطمینان حاصل کنید که خاموش است

چگونه FaceTime را در Mac خود غیرفعال کنید

  1. برنامه FaceTime را در Mac خود باز کنید
  2. FaceTime را از نوار منو انتخاب کنید
  3. روی خاموش کردن FaceTime کلیک کنید

اپل در پاسخ به این عیب ، Group FaceTime را به طور موقت غیرفعال کرده است که به نظر می رسد این مشکل را برای اکثر کاربران برطرف کرده است. این هفته با یک به روزرسانی نرم افزاری ، راه حل دائمی ارائه شده است.

نقص FaceTime به شما امکان می دهد تا قبل از پاسخ دادن به افراد ، شما را بشنوند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.