با امنیت بیشتری با HTTPS EFF در همه جا و ExpressVPN مرور کنید

با امنیت بیشتری با HTTPS EFF در همه جا و ExpressVPN مرور کنید

رمزگذاری رمز عبور اینترنت شما برای حفظ حریم خصوصی و امنیت شما بسیار مهم است ، زیرا از فعالیت آنلاین شما در برابر نظارت و یا دستکاری محافظت می کند. رمزگذاری VPN پیشرو در صنعت ما یکی از راه های مهم محافظت از ExpressVPN از داده ها و ارتباطات شما است. امروز ، ما یک لایه محافظ اضافی برای شما به ارمغان می آوریم: افزونه ExpressVPN Chrome ، اکنون دارای HTTPS در همه جا است.

به طور پیش فرض فعال شده ، HTTPS Everywhere اطمینان می دهد که شما به طور خودکار به نسخه امن HTTPS از هزاران وب سایت اصلی هدایت می شوید ، اتصال خود را با آن سایتها رمزگذاری می کنید و امنیت قابل توجهی بیشتر از HTTP استاندارد را رمزگذاری می کنید. چه چیز دیگری ، این که آیا شما به VPN وصل هستید یا خیر ، مؤثر است.

[قبلاً از ExpressVPN استفاده کرده اید؟ برنامه افزودنی Chrome را از اینجا دریافت کنید.]

HTTPS Everywhere: حفظ حریم خصوصی و امنیت بیشتر

با امنیت بیشتری با HTTPS EFF در همه جا و ExpressVPN مرور کنید

HTTPS Everywhere توسط بنیاد الکترونیکی مرز (EFF) ، یک غیر انتفاعی پیشرو که از حریم خصوصی دیجیتال و گفتار آزاد دفاع می کند ، توسعه داده شد. ExpressVPN مدتها است که حامی سرسخت EFF است و ما مفتخریم که می توانیم مزایای امنیت و حفظ حریم خصوصی پروژه HTTPS Everywhere را برای کاربران برنامه افزودنی ExpressVPN Chrome به ارمغان بیاوریم.

گزینه جدید را می توان در منوی تنظیمات برنامه افزودنی روشن یا خاموش کرد. هر زمان که این ویژگی فعال شود ، مرورگر شما به طور خودکار به نسخه امن HTTPS هر سایتی که بازدید می کنید متصل می شود که مجموعه قوانین HTTPS Everywhere را پوشش می دهد.

HTTPS این اطمینان را به شما می دهد که ترافیک بین شما و سایتی که بازدید می کنید رمزگذاری شده است و این سایت واقعاً همان محلی است که شما قصد اتصال به آن را دارید. شما قادر خواهید بود به شما بگوییم که از طریق HTTPS متصل هستید ، زیرا Chrome نماد قفل سبز و برچسب "Secure" را در سمت چپ آدرس وب سایت نمایش می دهد.

متأسفانه ، بسیاری از سایتهایی که HTTPS را پشتیبانی می کنند ، هنوز به صورت پیش فرض در HTTP قرار دارند ، و پیوندهایی به سایتهایی که دارای HTTPS هستند ، به جای آن شما را به نسخه HTTP با امنیت کمتر هدایت می کنند. علاوه بر این ، حتی وقتی یک سایت HTTP شما را به نسخه HTTPS هدایت می کند و قفل سبز نشان داده می شود ، شما هنوز هم ممکن است در برابر یک حمله وسط انسان آسیب پذیر باشید. ویژگی HTTPS Everywhere در پسوند ExpressVPN Chrome با حل این اطمینان که همیشه در نسخه های HTTPS مستقیماً متصل هستید ، این مشکلات را برطرف می کند..

ExpressVPN و HTTPS Everywhere: بهتر با هم

اتصال به یک VPN علاوه بر استفاده از HTTPS با انتقال ترافیک خود از طریق یک تونل امن ، باعث افزایش حریم خصوصی و امنیت شما می شود. این تضمین می کند که فعالیت آنلاین شما توسط رمزگذاری محافظت می شود ، حتی اگر سایتی به طور کامل از HTTPS پشتیبانی نکند. همچنین مانع از مشاهده هکرها یا ارائه دهندگان خدمات اینترنتی می شود که چه سایت هایی را بازدید می کنید ، که HTTPS به تنهایی پنهان نمی کند.

با امنیت بیشتری با HTTPS EFF در همه جا و ExpressVPN مرور کنید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.