اولین قدم های خود را در شبکه لایتنینگ بردارید

[ware_item id=33][/ware_item]

نحوه استفاده از شبکه Lightning


Cryptocur ارزها شروع به تغییر جهان می کنند ، اما آنها نتوانسته اند خود را برای پرداخت منظم مصرف کننده اثبات کنند ، بیشتر به دلیل سرعت و هزینه یک معامله بیت کوین. تأیید یک معامله مدتی طول می کشد و به راحتی می تواند 10 دلار آمریکا به جلو برود.

برای بسیاری از انواع معاملات ، بیت کوین می تواند یک تجربه ناامیدکننده باشد. در صورت خرید به صورت حضوری صبر برای تأیید پرداخت ، یا حمل خطر پذیرش معامله با تأیید صفر در بسیاری موارد قابل قبول نیست..

شبکه رعد و برق چیست؟?

شبکه لایتنینگ یک شبکه جداگانه است که در بالای بیت کوین ساخته شده است. لازم نیست از آن استفاده کنید ، و همه کیف پول و معاملات موجود Bitcoin شما طبق معمول به عملکرد خود ادامه خواهند داد.

انتظار می رود شبکه لایتنینگ امکان پرداخت فوری و ارزان قیمت بیت کوین را بین شرکت کنندگان در لایتنینگ بدون به خطر انداختن امنیت و عدم تمرکز بیت کوین فراهم کند. علاوه بر این ، لایتنینگ به ما قول می دهد حریم خصوصی را افزایش دهیم.

برای استفاده از شبکه لایتنینگ ، شما باید حداقل یک کانال راه‌اندازی کنید که این هزینه قیمت معاملات بیت کوین را برای شما به همراه خواهد داشت. اما می توانید تا زمان خالی بودن حساب خود مبلغ پرداختی ناچیزی را بپردازید.

اگر می خواهید پول خود را از شبکه لایتنینگ خارج کنید ، این هزینه قیمت معاملات بیت کوین را دوباره هزینه می کند.

بنابراین شبکه لایتنینگ تنها درصورتی جذاب است که قصد انجام چندین پرداخت را داشته باشید و در کاهش هزینه های پرداخت های فردی و سنتی کمکی نمی کند. اما پس از راه اندازی شبکه لایتنینگ ، نه تنها قادر خواهید بود به یک بازرگان تنها ، بلکه به هر بازرگان و شخصی در شبکه پرداخت کنید..

شبکه Lightning چگونه کار می کند?

در شبکه لایتنینگ ، شرکت کنندگان کانال های پرداخت را باز می کنند که این کیف پول 2 از 2 کیف پول چند منظوره است. در این کانال پرداخت ، دو شرکت کننده می توانند مقدار کمی از بیت کوین — به نام Satoshis each را بدون نیاز به تسویه حساب در Bitcoin Blockchain به یکدیگر ارسال کنند ، به این معنی که هر معامله فقط هزینه جزئی یا جزئی از آن را ندارد..

فقط وقتی کانال باز یا بسته می شود ، معامله بیت کوین ضروری است.

نحوه استفاده از شبکه Lightning

از قبل می توانید از شبکه لایتنینگ در Bitcoin Testnet ، یک کلون از شبکه بیت کوین استفاده کنید که در آن سکه ها هیچ ارزشی ندارند. Bitcoin Testnet آزمایش با نرم افزاری را که در غیر این صورت ممکن است هنوز اشکالات داشته باشد و انجام معاملات بدون نیاز به نگرانی در مورد پول آسان می کند.

از آنجا که توضیح تئوری چیزها بسیار کمتر از تلاش کردن آن نیست ، در اینجا راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه پرداخت با شبکه لایتنینگ در Testnet است..

1. مشتری را بارگیری کنید

شما می توانید آخرین مشتری را در پروفایل Github Project Lightning پیدا کنید. برای ویندوز ، Lightning-win32 را برای Mac OS بارگیری کنید ، Lightning-darwin را امتحان کنید.

پرونده را باز کرده و با دوبار کلیک کردن روی آیکون آن را اجرا کنید.

2. خودتان چند سکه Testnet بگیرید

سکه های Testnet مانند بیت کوین واقعی هستند ، به جز اینکه آنها بی ارزش هستند. عالی برای بازی در اطراف!

این شیر آب توسط توسعه دهندهmetakiwi برای ما بسیار عالی عمل کرده است. می توانید سکه ها را مستقیماً از شیر آب به برنامه Lightning خود منتقل کنید یا ابتدا آن را به یک برنامه تلفن همراه مانند Copay بکشید..

یک کیف پول Testnet را در Copay in ایجاد کنید تنظیمات پیشرفته.

تصویر صفحه: تنظیمات پیشرفته Testnet

3. کیف پول خود را تأمین کنید

هنگامی که برای اولین بار برنامه Lightning خود را باز کردید ، باید همزمان با شبکه همگام شود. بیش از 1 میلیون بلوک در Bitcoin Testnet وجود دارد ، اما همگام سازی نباید بیش از دو ساعت طول بکشد.

می توانید پیشرفت را در زیر "تنظیمات" مشاهده کنید. تا زمانی که مشتری با Blockchain همگام سازی می کند ، همه چیز خوب است.

در برنامه ، بخش را پیدا کنید درخواست.

سپس می توانید برخی از سکه های Testnet را به آدرس موجود در پایین ارسال کنید. تمام سکه های خود را در همان کانال خرج نکنید! 0.01 BTC بیش از حد کافی است. برای نشان دادن این پرداخت ، باید یک تأیید صبر کنید معاملات. اگر اینگونه نباشد ، بستن برنامه و بازگشایی مجدد مجدد آن ممکن است کمک کند.

4- کانال را باز کنید

برای ایجاد کانال ، باید کلید عمومی کانال شریک زندگی خود و همچنین آدرس IP آنها را بدانید. اگر دوستانی دارید که از Lightning استفاده می کنند ، با آنها در ارتباط باشید! اما نگران نباشید ، اگر نمی خواهید آدرس IP خود را به کسی بگویید اگر نمی خواهید. می توانید به صورت ناشناس در پشت VPN خود بنشینید و از هرکدام از همسالان زیر استفاده کنید:

Bitrefill:

029[email protected]lnd.bitrefill.com

شما:

02e[email protected]45.77.115.33

Eclair:

039[email protected]endurance.acinq.co

به محض پرداخت بودجه خود در مرحله 3 تأیید شده است ، می توانید کانال را باز کنید.

تصویر صفحه: تعادل کیف پول رعد و برق.

5. پرداخت را انجام دهید

برای پرداخت هزینه ، لازم است یک شخص درخواست پرداخت را برای شما صادر کند. برای دریافت فاکتور به هر یک از مکان های زیر بروید.

توجه داشته باشید: شاید لازم باشد کمی قبل از اولین پرداخت خود صبر کنید ، حداقل در تست ما مدتی طول کشید تا دیگران از کانالهای جدید ما با شبکه آگاه شوند.

شما

Yalls بسترهای نرم افزاری است که در هنگام خواندن مطالب شما برای ارسال و پرداخت هزینه دریافت می کنید. کافی است روی هر یک از مقالات کلیک کنید و درخواست پرداخت را در گزینه "پرداخت" برنامه Lightning خود کپی کنید.

استاربلاک

در Starblocks می توانید قهوه مجازی را فوراً با Bitcoin خریداری کنید. روی قهوه ای که دوست دارید کلیک کنید ، به صندوق پول بروید و درخواست پرداخت را در کیف پول خود کپی کنید.

تصویر صفحه: یک فاکتور Starblocks.

Bitrefill

Bitrefill یک سایت آزمایشی دارد که بیت کوین را می پذیرد. یک شماره تلفن معتبر وارد کنید و با Lightning پرداخت کنید!

تصویر صفحه: یک فاکتور Bitrefill.

6. دریافت وجه

برای دریافت پرداخت ، لازم است کسی با شما کانال ایجاد کند ، یا باید یکی از کانالهای موجود خود را خالی کنید (نمی توانید در شبکه لایتنینگ بیشتر از معامله اصلی بیت کوین باشید.).

برای دیدن چقدر می توانید در حال حاضر دریافت کنید ، به "کانال" در برنامه خود بروید.

تصویر صفحه: صفحه نمایش درخواست پرداخت شبکه روشنایی.

فقط کافی است یک مبلغ و برچسب وارد کنید (به این ترتیب که بعداً می دانید چه کسی فاکتور را پرداخت کرده است) و درخواست پرداخت را تهیه کنید.

اگر یک پست محبوب در YALLs نوشتید ، می توانید هزینه آن را نیز دریافت کنید. فقط با وارد کردن فاکتور به قسمت مربوطه ، هر زمان که بخواهید "پول نقد کنید". تا زمانی که از همان گره ای که پرداخت اولیه را انجام داده است ، سکه های خود را دریافت خواهید کرد.

تصویر صفحه: درآمد در انتظار با Y'all.

منابع مفید دیگر

رعد و برق کاوشگر

Acinq Explorer وضعیت فعلی شبکه Lightning را به شما نشان می دهد. بعد از مدتی باید گره خود را در آنجا و تمام کانالهایی که باز کردید ببینید.

کیف پول موبایل

کیف پول Eclair نیز توسط Acinq توسعه یافته است ، یک کیف پول لایتنینگ برای اندروید. متأسفانه ، در این مرحله نمی تواند بیت کوین را دریافت کند ، فقط ارسال کنید.

کیف پول رومیزی جایگزین

Zap یک کیف پول دیگر برای رایانه رومیزی شما است. راه اندازی آن به طور قابل توجهی چالش برانگیزتر از برنامه Lightning است که در بالا نمایش داده شده است.

شبکه رعد و برق آینده است

استفاده از شبکه لایتنینگ برای اولین بار بسیار هیجان انگیز است ، حتی اگر به وضوح چند اشکال هم داشته باشد. مدتی طول خواهد کشید تا افراد و شرکت ها اعتماد کافی برای استفاده از آن را برای معاملات روزمره داشته باشند ، اما این اتفاق به مراتب سریع تر از زمانی که بیت کوین به جایی رسید که اتفاق می افتد رخ می دهد.

پرداخت سریع ، هزینه کم تراکنش و عدم اعتماد به نفس باعث خواهد شد Lightning Networks به برنامه قاتل برای پرداخت بیت کوین تبدیل شود.

اولین قدم های خود را در شبکه لایتنینگ بردارید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.