کره شمالی: واقعیت های عجیب و غریب از عجیب ترین کشور روی زمین

حقایق کره شمالی

ExpressVPN به سؤالات DPRK که می خواهید از آنها بپرسید پاسخ می دهد. و برخی از آنها قطعاً آنها را ندارید.

آیا می توانید به سؤالات متداول اضافه کنید؟ متن نظرات مورد علاقه کره شمالی را در نظرات بگذارید و ما آنها را به این لیست اضافه خواهیم کرد. بیایید بزرگترین مجموعه حقایق کره شمالی را در اینترنت بدست آوریم!

صحبت از آن …

1. آیا کره شمالی اینترنت دارد؟?

مطمئناً این کار را می کند! و با کمال تعجب سریع ، سرعتهای بالا به همان اندازه 2.5 گیگابایت در ثانیه است. گرچه شبکه جهانی وب اکثراً برای شهروندان کره شمالی بسته شده است ، یک شبکه داخلی وجود دارد که با نام Kwangmyong شناخته می شود. به طرز شگفت آور ، اخیراً در سال 2014 تنها 1،024 آدرس IP در کره شمالی وجود داشته است.

2. ارتش کره شمالی چقدر بزرگ است?

عظیم! از سال 2013 ، ارتش کره شمالی حداقل 9،495،000 پرسنل فعال ، ذخیره و شبه نظامی دارد و آن را به بزرگترین سازمان نظامی کره زمین تبدیل می کند. 40 درصد جمعیت حیرت انگیز در ارتش حضور دارند.

کره شمالی تنها کشور کره زمین است که یک کشتی نیروی دریایی آمریکا را در بازداشت به سر می برد. USS Pueblo از سال 1968 در آنجا حضور داشته است.

3. کره شمالی تا چه حد عقب مانده است?

دقیقا 1911 سال. سال در KPRK 105 است ، بر اساس تقویم ژوچ ، که با تولد کیم ایل سونگ ، بنیانگذار کشور آغاز شد.

4- آیا در DPRK دچار مشکل خواهم شد?

نوسانات و دور تا دور است. ممکن است برای تماشای نتفلیکس حکم اعدام دریافت کنید. اما از طرف دیگر ، ماری جوانا به عنوان دارویی در کره شمالی طبقه بندی نمی شود.

5- بزرگترین استادیوم جهان کجاست?

این کره شمالی خواهد بود. استادیوم Rungrado اول ماه مه 150،000 نفر را در خود جای می دهد.

6. آیا Unicorns وجود دارد?

آره. در سال 2012 ، باستان شناسان كره شمالی مفهوم علم غربی را به زانو درآوردند ، زیرا اعلام كردند یك لایه باستانی یونیكورن باستان.

تکشاخ نامرئیگله ای از اسب شاخدار ، همانطور که توسط غرب دیده می شود.

7. آیا می توانم موهای خود را در کره شمالی بگیرم?

مسخره نباشید ، البته می توانید! اما نه اگر می خواهید یکی از آن موهای فجیع “سرمایه دار” باشید. تا سال گذشته 28 مدل موی فاسد و انحصاری موافق دولت وجود داشت. اما واقعاً چه کسی می خواهد خیلی انتخاب کند؟ در نوامبر سال 2015 ، رهبر عزیز کره شمالی با عاقلانه و شجاعانه به همه مردان دستور داد كه برش كامل خود را كپی كنند. و چه مدل موی دیدنی و جذاب است.

8- آیا می توانم در کره شمالی صاحب خودرو شوم?

برخلاف گزارش های دیگر ، بله ، می توانید ماشین داشته باشید! کره شمالی حتی تولیدکننده اتومبیل خود ، Pyeonghwa Motors را نیز دارد. آنها فقط در هر سال حدود 400 اتومبیل می فروشند ، زیرا هیچ کس نمی تواند آنها را تحمل کند.

کیم جونگ اون فقط سه سال رانندگی یاد گرفت! باور نکردنی!

9. آیا کره شمالی همیشه دموکراتیک خواهد بود?

چی میگی تو؟ این در حال حاضر است! هر پنج سال یکبار انتخابات برگزار می شود*. رأی گیری الزامی است و میزان مشارکت همیشه نزدیک به 100٪ است.

*فقط یک نام در کارت رای گیری است.

10. چرا کره شمالی خود را از بقیه جهان جدا می کند?

دروغ های غربی بیشتر! اخیراً در سال 2013 ، کره شمالی به همسایگان جنوبی خود رسید. مسلماً این یک سری تهدیدهای پرخاشگرانه بود. آنها آن را از طریق فکس ارسال کردند.

11. آیا می توانم در کره شمالی سوار غلتکی بروم?

ویکی پدیا ادعا می کند حداقل هفت پارک سرگرمی در کره شمالی وجود دارد. گرچه چرا می توانستید به جای آن از محبوب ترین جاذبه گردشگری کشور دیدن کنید؟ جسد مرده کیم جونگ ایل.

12. آیا زبان را درک خواهم کرد?

چرا شما نیاز دارید؟ انتشارات افتخارآمیز پیونگ یانگ ، زبانهای خارجی پیونگ یانگ ، برای سرگرمی شما ، با ترجمه دقیق متون کره شمالی را به زبان های خارجی ترجمه می کند.

هرچند موفق باشید با شهروندان DPRK همگام باشید. کره شمالی نرخ سواد شگفت انگیز 100٪ دارد.

13. کجونگ-دونگ به نظر خوب می رسد ، می توانم از آن بازدید کنم?

کجونگ-دونگ یک روستای دوست داشتنی است که در منطقه ضد شورش و در نزدیکی مرز با کره جنوبی واقع شده است. اما نمی توانید بازدید کنید ، زیرا این واقعیت ندارد. مشاهدات از جنوب تأیید می کند که در واقع هیچ کس در آنجا زندگی نمی کند و گمان می رود که شهر ارواح برای تشویق ناقوسین جنوبی به شمال ساخته شده است.

کره جنوبی با خنده دار ، یک قطب پرچم بزرگ پرچم 320 پا را در کنار مرز خود ، در شهری به نام تائه سونگ دونگ قرار داد. کره شمالی با قرار دادن یک قطب پرچم 525 پا در کجونگ-دونگ پاسخ داد.

اگر خواستید ، تائه سونگ دونگ کجونگ-دونگ کیم جونگ دینگ دونگ.

14. چگونه باید به آزمایشات هسته ای کره شمالی پاسخ دهیم?

در اوایل سال 2016 ، کره شمالی تصمیم گرفت با آزمایش یک بمب هسته ای قدرت نظامی خود را به نمایش بگذارد. این چند ابرو در سراسر جهان برافراشت. کره جنوبی با بالا بردن حجم نیز یکی دیگر پیش رفت.

کره جنوبی در یک تمرین تبلیغاتی وحشیانه ، بلندگوهایی را در این مرز و بیدار کرد و موسیقی را از گروههای اصلی پسر سئول منفجر کرد. جنگ می تواند بسیار بی رحمانه باشد.

مجذوب کنجکاوی با کره شمالی

اینها حقایق مورد علاقه ما در مورد پنهانکارترین کشور روی کره زمین هستند ، اما در مورد کره شمالی عجیبات بسیار زیادی وجود دارد. DPRK منبع سرگرمی زیادی برای غرب است ، شاید به دلیل کمی واقعیت در مورد آن مکان. یا شاید به دلیل داستانهای عجیب کیم جونگ اون است که اغلب به ارائه دهندگان خبرهای خوک سرمایه داری ما فیلتر می شوند.

پهنای کره شمالیما حقیقت را می خواهیم! ما می توانیم به حقیقت رسیدگی کنیم!

واقعیت مورد علاقه شما کره شمالی چیست؟ به ما کمک کنید تا سؤالات متداول DPRK را بسازید!

عجیب ترین واقعیت های کره شمالی را در نظرات بگذارید و ما بهترین موارد را به این لیست اضافه خواهیم کرد. با هم ، می توانیم از اسرار عجیب ترین ملت کره زمین پرده برداریم.

تصویر برجسته: viperagp + Steinar / Dollar Club Club
بدون تکشاخ: کلاب عکس igor / دلار
حقایق: enterlinedesign / Club Photo Dollar

کره شمالی: واقعیت های عجیب و غریب از عجیب ترین کشور روی زمین
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.