آیا آزمونهای فیس بوک واقعاً می توانند نام همسر آینده تان را به شما بگویند؟

[ware_item id=33][/ware_item]

آزمونهای فیس بوک به حریم خصوصی شما حمله می کنند


البته آنها نمی توانند ، این پوچ است.

اما عناوین مسابقه جذاب مانند اینها تقریباً به طور دائم در دیوارهای فیس بوک ما قرار دارند. استراحت معمولاً فقط به شکل والدین دیگری است که اولین شام ، پیاده روی یا قهوه را برای کودک خود ارسال می کنند.

اما بدتر اینکه ، برای گرفتن یکی از این آزمونهای خلوت ، کاربران باید به سازندگان مسابقه اجازه دهند تا به تمام داده های Facebook خود دسترسی پیدا کنند. به احتمال زیاد در غیر این صورت کار نخواهد کرد. وحشت.

شاید شما نوع مسابقه ای (ساده لوحانه) نباشید که یک مسابقه آنلاین ناخوشایند را انجام دهید ، و مانند آنها که یک کلبه مسموم در بالای کوه بدبختی قرار دارید از آنها دوری کنید. اما آیا شما دوستان احمق دارید?

فقط با جزئیات شما راضی نیست ، آزمونهای فیس بوک همچنین می توانند به تمام اطلاعات مربوط به پروفایل دوستانتان نیز دسترسی پیدا کنند. بنابراین اگر یکی از دوستان دوست دار شما مسابقه را بخورد ، می تواند اطلاعات شخصی شما و همچنین موارد شخصی خود را ارائه دهد..

و برای چی؟ به احتمال زیاد فقط می توان دید که آهنگ بیانسه بیشتر به زندگی عاشقانه آنها شبیه است یا کدام تصویر بچه گربه به بهترین شکل شخصیت آنها را نشان می دهد.

تنظیمات حریم خصوصی کاری را که فکر می کنید انجام می دهند انجام نمی دهند

هرچند نگران نباشید. اکثر افراد عاقل پروفایل های فیس بوک خود را با اعتقاد احمقانه تنظیم می کنند و این باعث محافظت از اطلاعات آنها می شود.

جواب منفی.

حتی اگر فیس بوک شما خصوصی باشد ، یک توسعه دهنده مسابقه - که شما آن را نمی شناسید - می تواند از طریق نمایه شما به همه چیز دسترسی داشته باشد: دین شما ، گرایش جنسی ، وابستگی سیاسی ، عکس ها ، لیست دوستان شما احمق و هر گروه متعلق به شما.

اطلاعات زیادی برای ساختن یک تصویر نسبتاً قوی از شما وجود دارد که می تواند از انواع روش های شیطانی استفاده شود.

به نظر نمی رسد که فیس بوک اهمیت زیادی به این شکاف سیاسی سیاست حفظ حریم خصوصی می دهد و صرفاً برخی از مبهم های مبهم را در جهت کلی شما جلب می کند. شرایط آنها بیان می دارد که هنگام نصب یک برنامه ، ممکن است به شما اجازه دهید:

"... به نمایه عمومی خود دسترسی پیدا کنید ، که شامل نام ، تصاویر نمایه ، نام کاربری ، شناسه کاربر (شماره حساب) ، شبکه ها و هر اطلاعاتی است که شما می خواهید برای عمومیت در دسترس قرار دهید. شما همچنین می توانید اطلاعات شخصی دیگری را برای برنامه خود در اختیار برنامه قرار دهید ، از جمله لیست دوستان ، جنسیت ، محدوده سنی و محلی شما. "

این یک مشکل بزرگ حریم خصوصی است. دوستان شما می توانند موافقت خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود بدون اطلاع یا رضایت شما انجام دهند.

چگونه این قابل قبول است؟ این تنظیمات پیش فرض حریم خصوصی برنامه ها است!

دقیقاً آنچه مشترک است و چرا این کار را می کنند?

تعداد زیادی از برنامه های مسابقه فیس بوک در آنجا وجود دارد ، و دشوار نیست که هنگام تعمق در وجود آنها شک کنید..

چه فایده ای دارد از اینکه بگویند رنگ مورد علاقه شما باید باشد؟ نه زیاد. این داده های خوشمزه شماست ، برای برداشت ، واقعاً می خواهند.

و این برنامه ها فقط "جمع آوری داده ها برای آزمون های بهتر" نیستند. باور کنید یا نه ، واقعاً مطالعه علمی یا الگوریتمی لازم نیست که به شما بگوید کدام سگ داستانی معروف به بهترین وجه مطابق با حال و هوای فعلی شماست.

اگر بتوانید آن را بیابید ، خط مشی رازداری یک برنامه با جزئیات بیشتری در مورد چگونگی استفاده از داده های شخصی شما برای سودهای شخصی استفاده می کند. حدس و گمان شما درمورد سود آن است. اما به احتمال زیاد این پولی است که با جیب زدن جزئیات خود به بالاترین پیشنهاد دهنده ، درآمدزایی می شود.

این بدتر می شود ، هر چند که هر بار شخصی یک برنامه فیس بوک را نصب می کند ، همچنان در پس زمینه اجرا می شود و هرگونه اطلاعات جدیدی را که می تواند از آن بگیرد ، بلعید. این برنامه مدتها پس از فراموش کردن مسابقه از اندازه کفش های One Direction ، اطلاعات را جمع آوری می کند.

چه خروس.

آزمونهای فیس بوک یک مشکل حریم خصوصی بزرگتر را برجسته می کند

نگرش مردم به حریم خصوصی و امنیت اینترنت بی پروا متناقض است.

تقریباً هیچ کس در یک اتاق نشیمن روشن و بدون پرده برهنه نشسته ، گوشت آنها را به همه نشان می دهد و لباس های مختلف. اما به نظر نمی رسد بسیاری از Facebook ، Apple و Google از همه جنبه های زندگی خود انتخاب کنند.

این ناهماهنگی ما را آسیب پذیر می کند. قبول یک نوع نقض حریم خصوصی اما عصبانیت از طرف دیگر ، ایجاد قانون موافقت نامه برای کاربران را دشوار می کند که مردم آن را بپذیرند (و مشکلی با شکاف ندارند).

وقت آن است که در طیف حریم خصوصی هوشمندانه جستجو کنیم و به دنبال ثبات باشیم. و به یاد داشته باشید: این فقط داده های شما نیست که دفعه دیگر می خواهید بدانید ضریب هوشی غذایی شما چیست.

که ، به هر حال ، یک چیز واقعی نیست.

آیا آزمونهای فیس بوک واقعاً می توانند نام همسر آینده تان را به شما بگویند؟
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.