بنیانگذار آزمایشگاه حریم خصوصی ییل نگران آمدن سن نظارت و تشخیص چهره است

شان O'Brien بنیانگذار آزمایشگاه حریم خصوصی ییل.

شان O’Brien مدرس امنیت سایبری در دانشکده حقوق ییل و بنیانگذار آزمایشگاه حریم خصوصی ییل است. او همچنین مدیرعامل PrivacySafe است ، که لوازم خانگی IoT و مشاوره ای را برای سازمان هایی در صنایع آگاهی از حریم خصوصی ایجاد می کند..

با پذیرش خودش ، شان از زمان نوجوانی بسیار علاقه مند به حریم شخصی ، ناشناس بودن و امنیت سایبری بوده است. او اکنون این پروژه را تبدیل به یک پروژه مادام العمر ، با کار و علاقه های عمیق او در ترویج آزادی دیجیتال و دسترسی به اطلاعات ریشه دارد.

ما این شانس را داشتیم که در مورد کار او با آزمایشگاه حریم خصوصی ییل و نظرات وی درباره آینده حریم شخصی آنلاین با شان صحبت کنیم. این چیزی است که او برای گفتن دارد.

[مصاحبه های بیشتری با طرفداران برجسته حفظ حریم خصوصی می خواهید؟ برای خبرنامه ExpressVPN ثبت نام کنید.]

پاسخ ها برای خلاصه و وضوح ویرایش می شوند.

Contents

آیا می توانید کارهای خود را با آزمایشگاه حریم خصوصی ییل شرح دهید و در مورد تأثیر آزمایشگاه بر حریم خصوصی و امنیت اینترنت صحبت کنید?

آزمایشگاه حریم خصوصی ییل ابتکاری از پروژه جامعه اطلاعات در دانشکده حقوق ییل است ، رابطه ای که بحث های مربوط به حریم خصوصی ، امنیت و دسترسی به اطلاعات را به طور گسترده ای در اختیار ما قرار می دهد. من عمیقا نگران آزادی دیجیتال هستم یا به عبارت دیگر فقدان آن ، و آزمایشگاه حریم خصوصی ییل این موضوع را منعکس می کند.

ما شهرت خود را از طریق کارگاه های دیجیتال دفاع از خود ، آنچه مردم قبلاً “احزاب رمزنگاری” می نامیدند ، ایجاد کردیم و در آنجا به مردم می آموزیم که چگونه از فناوری مانند Tor و پیام های رمزگذاری شده استفاده کنند. ما همچنین برنامه های Android و iOS را برای نشت حریم خصوصی آنالیز می کنیم ، با تمرکز بر ردیابی هایی که در این برنامه ها به عنوان کتابخانه نرم افزار یا SDK ارائه می شوند..

مطمئناً بزرگترین تأثیر ما حفر کردن در ردیاب ها و آشکار ساختن آلودگی اکوسیستم موبایل است

در گذشته ، ما همچنین فعالیتهای سرگرم کننده ای انجام داده ایم ، مانند عکس گرفتن از دوربین های در فضای باز و سایر دستگاه های نظارتی و نقشه برداری از آنها برای شفافیت مدنی. بنابراین ، ما به طور کلی ، دور از صفحه کلید و تلفن ، نگران نظارتی هستیم.

مطمئناً بزرگترین تأثیر ما حفر کردن در ردیاب ها و آشکار ساختن آلودگی اکوسیستم موبایل است – اثری که به نرم افزاری ارزشمند که توسط Exodus Privacy و تیمی از داوطلبان جهانی تکیه شده است متکی است. تقریباً در همه برنامه های Google ، Facebook یا سایر شخص ثالث ردیابی در آنها وجود دارد ، و من افتخار می کنم که از سال 2017 قبل از آنکه آگاهی از حریم شخصی روی آن جریان داشته باشد ، روی آن کار کردم. در سال 2020 ما در این زمینه گسترش خواهیم یافت و کارهای بیشتری در زمینه محاسبات موبایل انجام خواهیم داد. همانطور که غالباً می گویم با ما همراه باشید.

چه زمانی برای اولین بار به حریم شخصی و امنیت اینترنت علاقه مند شدید؟ چه چیزی باعث شده است که بخواهید در این زمینه شغلی را دنبال کنید?

من وقتی 14 سال داشتم در اولین وب سایت خود روبان EFF آبی داشتم ، بنابراین حدس می زنم تا زمانی که در وب حضور داشته ام علاقه ای به حقوق دیجیتال داشته ام. نگرانی های من در مورد نظارت ، و آنچه می توانیم به عنوان کاربران توانمند در مورد آن انجام دهیم ، قطعاً از همان روزهای ابتدایی در اینترنت رشد کرده است.

من تا زمانی که به عنوان یک توسعه دهنده وب و sysadmin شروع به کار نکردم ، به شدت فکر نکردم ، […] می گویم که با شروع حدود سال 2008 ، کار من بسیار سخت تر شد و وب شروع به خصومت کرد. محل. من مجبور شدم از حملات DDoS ثابت دفاع کنم ، وصله آسیب پذیری در سیستم های مدیریت محتوا و غیره.

هنگامی که اسنودن در سال 2013 به مطبوعات رسید ، من در زمان مناسب در مکان مناسب قرار گرفتم و در حال حاضر به عنوان بخشی از “اسکلت رایگان” در نیو هاون کارگاه های اجتماع می دادم. حضور در کارگاه و علاقه عمومی واقعاً زیاد شد. من فکر می کنم آن لحظه در حوضه آبریز بود و یکی دیگر از نسخه های Vault 7 توسط ویکیلیکس بود که واقعاً به قدرت و توانایی آژانس های اطلاعاتی برای تضعیف حریم شخصی و امنیت جهانی اشاره داشت..

با توجه به لغو بی طرفی خالص و حملات بیشتر به ناشناس ماندن در غرب ، در مورد آینده حریم شخصی و امنیت اینترنت چه فکر می کنید?

خوب من اسنودن و ویکیلیکس را ذکر کردم ، و فکر می کنم در مورد اطلاعات آمریكا و پنج چشم و نقش آنها در تضعیف نه تنها حریم شخصی ما بلکه امنیت اساسی زمینی كه ما روی آن هستیم ، حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشد..

اما آنچه در دهه گذشته نیز کاملاً مشهود است قدرت شرکت های خصوصی است. بازیکنان فناوری بزرگ مانند آمازون و گوگل و فیس بوک با ایجاد واسطه بر هر جنبه ای از ارتباط ما با نرم افزار نظارتی بر زندگی دیجیتال ما حاکم می شوند. و این نرم افزار از طریق سخت افزار IoT در فضاهای بیشتر و بیشتر خصوصی ارائه می شود ، با دستگاه های Alexa و Ring و Nest و Portal در خانه های ما.

از آنجا که چیزهای جاسوسی به گوشه و کنار جهان می روند ، آنها نیز با از بین بردن هر گونه مفهوم بی طرفی خالص تقویت می شوند.

در مورد اطلاعات آمریكا و پنج چشم و نقش آنها در تضعیف نه تنها حریم خصوصی ما ، بلكه امنیت اساسی زمینی كه ما روی آن ایستاده ایم ، چیزهای زیادی گفته می شود.

هنگامی که شما نه تنها در هر نقطه دسترسی به اینترنت عمومی کنترل فیزیکی دارید بلکه کنترل شبکه نیز دارید که بر روی انواع خاصی از ترافیک ضربه می زند و تبعیض قائل می شوید و حتی قوانین و مقررات نیز برای جلوگیری از این امر وجود ندارد ، بنابراین ما واقعاً نبرد برای آزادی دیجیتال را از دست داد. و این نه تنها رقابت و نوآوری را خفه می کند ، بلکه ساختار اجتماعی ما را نیز پاره می کند و جنبه های اساسی آنچه ما را انسانی می سازد دفن می کند. من فکر می کنم این واقعیت که “ناشناس ماندن” یک کلمه کثیف در ایالات متحده ، انگلیس ، و اروپا است علامتی است که ما در یک تغییر توتالیتر قرار داریم که می تواند منجر به کنترل کامل زندگی ما ، خصوصی ترین افکار ما ، و آرزوها و به همین دلیل است که ادامه نبرد برای ناشناس بودن واقعی به صورت آنلاین بسیار مهم است.

چگونه شهروندان می توانند حقوق خود را بصورت آنلاین مطالبه کنند؟ آیا ما برای مدل های اینترنتی مانند مدل های چین مقدماتی (غیرقانونی ، محدود شده به شدت) قرار داریم؟

آنچه مردم چین سالهاست با آنها سر و کار داشته اند ، اکنون در ایالات متحده و جاهای دیگر ، مکان هایی مانند استرالیا که رمزگذاری قوی غیرقانونی است ، مشاهده می کنیم. و شهروندانی که به حریم شخصی خود و همچنین حقوق اساسی آنها به عنوان انسان اهمیت می دهند ، از همه جهات با خزش نظارتی روبرو هستند.

IoT در مسیری ترسناک حرکت می کند که باید در مسیرهای آن متوقف شویم. اما ما همچنین باید دستگاه های موجود در جیب خود را معکوس کنیم ، جایی که بیشترین برنامه نصب شده در ده سال گذشته همه متعلق به شاید بدترین متخلف حفظ حریم خصوصی ، زاکربرگ (فیس بوک ، فیس بوک مسنجر ، واتس اپ و اینستاگرام) باشد..

شاید از زمان ظهور AOL با زندان های دیواری برخورد داشته باشیم ، شاید زودتر ، و خوشبختانه هنوز VPN داریم

سالها ، دانشمندان کاملاً صحیح نگران به اصطلاح “بالکانیزه کردن” اینترنت یا “splinternet” هستند ، جایی که دسترسی به طور فزاینده ای در امتداد خطوط ناسیونالیستی تقسیم می شود. و همچنین ، به طور بالقوه ، حتی سیاسی و مذهبی. اما ما از زمان ظهور AOL با زندان های دیواری سر و کار داشته ایم ، شاید زودتر ، و خوشبختانه ما هنوز VPN و شبکه Tor داریم ، شبکه هایی در حال ظهور مانند I2P و غیره.

تا زمانی که بتوانیم از این فن آوری های موجود پشتیبانی کرده و از فناوری های جدید مانند پروتکل های 3NWeb که از PrivacySafe استفاده می کند ، حمایت کنیم ، اندازه گیری آزادی خواهیم داشت. اما نمونه چین نشان می دهد که این فناوری می تواند به شدت اداره شود و به یک اعتبار اعتباری اجتماعی گره خورده باشد ، واقعیتی که شاید در حیاط خلوت من خیلی دور نباشد. و در جنوب جنوبی ، این واقعیت نیز است ، مکانهایی مانند فقیرترین شهرهای آفریقای جنوبی.

افرادی که به آزادی دیجیتال اهمیت می دهند ، و این به معنای آزادی در هر جنبه ای از زندگی است ، باید آنچه را که ما همیشه انجام داده ایم انجام دهند – ساختن فناوری دفاعی جدید ، تقویت اقدامات حفاظتی موجود ، و به همه افراد نشان می دهیم که چگونه می توانند همان کار را انجام دهند (و چرا؟ خیلی مهم). وقتی در مورد شبکه های جهانی صحبت می کنیم ، در مورد سیستم های بسیار قدرتمند و غیرقابل پیش بینی صحبت می کنیم.

هرچه به نظر می رسد چالش های تهدید آمیز ، ممکن است تأثیر بسیار بزرگی داشته باشد که بسیار مؤثر باشد ، حتی اگر هر یک از اقدامات فرد ممکن است در آن زمان کوچک به نظر برسد. تأثیر اسنودن اثبات این امر است ، همانطور که تأثیر بسیاری از دیگران نیز دارد.

دسترسی به برنامه های رایگان و مشاغل اینترنتی تبلیغاتی محور یک واقعیت روزمره است و ممکن است باعث ورود اینترنت به ویژه در جنوب جهانی شود. برای شما ، یک رسانه شاد بین نیاز به کسب درآمد و حفظ حریم شخصی افراد است?

من در واقع به قدرت اینترنت تبلیغاتی اعتقادی ندارم. در تلاش برای دستیابی به چشم های بیشتر یا برعکس ، کاهش کلی یا چشم پوشی از تبلیغات سنتی به طور کلی ، تمایل به پر کردن پول بیشتر و بیشتر به تبلیغات وجود دارد. این امر توسط وب تسریع شد ، جایی که تبلیغات پاپپرنر “مسابقه را به سمت پایین” ایجاد می کرد. با افزایش مصرف کنندگان بیشتر وقت خیره کننده به صفحه ها ، فضای تبلیغ کم می شود و به عبارت دیگر ، افزایش املاک و مستغلات تبلیغاتی که به طور فزاینده ای ارزان تر می شدند..

گوگل با هوشمندانه این موضوع را به فرصتی تبدیل کرد و با قهرمانی در تبلیغات تبلیغاتی ، که عمدتاً تبلیغاتی مبتنی بر متن است ، متن تبلیغاتی را که از آن استفاده می کرد ، رد کرد. آنها خود را در مرکز این بازارچه جدید قرار دادند ، زیرا هم بازرگان فروش تبلیغات و هم حسابرس تعیین کننده ارزش آنها است.

و همین باعث شده است که گوگل فوق العاده ثروتمند و قدرتمند شود ، به آنها امکان می دهد پروژه های جانبی را کشف کنند و سعی کنند بازارهای جدیدی را باز کنند در حالی که راکتور هسته ای جستجوی تبلیغاتی صورتحساب ها را می پردازد. فیس بوک همچنین در این فضا بازیگر بزرگی است ، شاید حتی در انتقال وجه نقد تبلیغی در تابستان خود نیز مؤثر باشد.

با وجود این دو بازیکن و ایجاد بازارهای اپلیکیشن در iOS و Android ، موافقم که مشاغل تبلیغاتی محور یک واقعیت هستند. اما فکر می کنم زمین در زیر آنها متزلزل است. و من هشدار می دهم که احتمالاً هر مشاغل نرم افزاری مبتنی بر آگهی ، شاید به ویژه استارتاپ ها ، مقدار زیادی از داده را برای کاربران خود جمع آوری کند.

اقتصاد برنامه کاملاً به این امر متکی است ، زیرا به دلیل اینکه نمی توانید درآمد زیادی در فروش مستقیم برنامه ها داشته باشید ، مجدداً مسابقه ای به پایین جایی که برای 99 سنت می جنگید ، و به دلیل اینکه سرمایه گذاران اغلب ارزش داده ها را می بینند جمع آوری شده توسط مشاغل با ارزش تر از خود مشاغل.

بنابراین ، جایگزین چیست؟ برای مثال ، ما می توانیم نرم افزارهای رایگان و منبع باز را از طریق فروشگاه های برنامه احترام به حریم خصوصی مانند F-Droid و رسانه های اجتماعی مانند Mastodon و Minds در آغوش بگیریم. اما در ایالات متحده آمریکا ، جایی که سیلیکون ولی بسیار قدرتمند است ، ما همچنین می توانیم مدلهای تجاری مبتنی بر آگهی تبلیغاتی را رد کنیم و در عوض روند آن را کاهش دهیم..

چرا PrivacySafe را شروع کردید؟ چه مشکلی برطرف می شود?

PrivacySafe از ایده هایی متولد شده است که مدت زمان طولانی در ذهن من است و من با رایانه های یک بورد و مینی سرورها کار کردم ، آنچه که قبلاً از آن به عنوان “وصل رایانه ها” خوانده می شد ، از آنجا که آنها شروع به ظهور یک دهه کردند. پیش.

ما در حال تلاش هستیم تا ابر را به خانه برگردانیم ، در حالی که هنوز هم خصوصیات ، امنیت و اشتراکاتی قوی به مردم می دهد.

PrivacySafe در ماه سپتامبر گذشته راه اندازی شد تا لوازم IoT قابل حمل و ایمن را به خانه ها و شرکت ها وارد کند. وسایل نقلیه PrivacySafe دستگاه های کوچک و قابل اعتماد هستند که به شبکه شما متصل می شوند و به شما امکان می دهند پرونده ها را به طور ناشناس در صورت تمایل به اشتراک بگذارید تا تقریباً به هر کسی در جهان ارائه شود. ما همچنین اسکن خودکار را برای بدافزارها و باج افزارها و همچنین ویژگیهای جالب مانند طاق رمز عبور ارائه می دهیم. ما در حال تلاش هستیم تا ابر را به خانه برگردانیم ، در حالی که هنوز هم خصوصیات ، امنیت و اشتراکاتی قوی به مردم می دهد.

ما در حال ساخت نسخه های مختلفی از لوازم خود برای تنظیمات مختلف هستیم ، از Maker Edition شروع می کنیم ، این یک کیت توسعه است که از فوریه 2020 شروع به ارسال می کند. علاوه بر این ، دارای نرم افزاری برای اتصال با چاپگرهای سه بعدی و کنترل دستگاههای IoT در صفحه است. به اشتراک گذاری و ویژگی های امنیتی که من فقط اشاره کردم.

سایر نسخه ها به مراقبت های بهداشتی ، بیت کوین و پردازش پرداخت مونرو می پردازند. ما همچنین راه حل های سفارشی را برای شرکتهایی که از تجهیزات ما استفاده می کنند مستقر می کنیم. به عنوان مثال ، ما کیوسک ها و امنیت نقطه پایانی را تنظیم کرده ایم و حتی احترام به حریم خصوصی انجام داده ایم که برای وقایع حساب می کنند. در سال 2020 ، ما به گسترش آنها خواهیم پرداخت و همچنین به آموزش و پرورش ، ارائه برنامه های حفظ حریم خصوصی و امنیت سایبری از طریق Maker Edition اقدام خواهیم کرد..

در 3-4 سال آینده بیشتر نگران / نگران امنیت اینترنت هستید؟?

من هر روز صبح در خوش بینی یا بدبینی خود متفاوت هستم ، بنابراین یک سوال دشوار است. آنچه قبلاً با آن به شبکه های اجتماعی می گشتیم در یک گلیات خصوصی برای خوردن حریم خصوصی شکل گرفته است که جداسازی آن بسیار دشوار خواهد بود. اما مسئله آمازون و تمرکز افراطی زیرساخت ها نیز وجود دارد ، هم موردی که ما آنرا ابر می نامیم و هم سخت افزاری که آن را اجرا می کند.

من در این زمینه آمازون را پرورش می دهم زیرا این فصل تعطیلات در ذهن من تازه است و مقدار پول اضافی که این شرکت در سینه جنگ خود دارد می تواند بار دیگر به سمت سلطه اینترنت تبدیل شود. اما گمان می کنم جاسوسی آژانس اطلاعاتی ، که البته با همکاری نزدیک بازیگران خصوصی همکاری خواهد کرد ، هنوز هم نگرانی شماره یک من است. همراه با نظارت ویدیویی همه گیر و تشخیص چهره ، بسیار ترسناک است. بنابراین ، بیایید سعی کنیم آچار را در کارها بگذاریم در حالی که هنوز می توانیم.

بنیانگذار آزمایشگاه حریم خصوصی ییل نگران آمدن سن نظارت و تشخیص چهره است
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.