چرا باید برای هر حساب آنلاین از یک رمز عبور منحصر به فرد استفاده کنید

[ware_item id=33][/ware_item]

از یک رمز عبور قوی استفاده کنید


برای بهبود امنیت کاربر ، ExpressVPN اکنون از کاربران می خواهد پسوردی را که در جای دیگری استفاده نمی کنند ، ایجاد کنند و باید شامل موارد زیر باشد:

  • حداقل 8 کاراکتر
  • حداقل یک شماره
  • حداقل یک نماد (به عنوان مثال ، # ،، ، @ ،! ،؟)

چرا هرگز نباید دو بار از همان رمز عبور استفاده کنید

برای محافظت در برابر هک ها ، مهم است که برای هر حسابی که باز می کنید ، از جمله ExpressVPN ، یک رمز عبور منحصر به فرد ایجاد کنید.

حملات مداوم به وب سایت ها انجام می شود که منجر به سرقت مکرر اعتبار ورود به سیستم کاربر می شود ، و چاه های نامناسب چاه ، سایت های آسیب پذیر را هدف قرار می دهند که فاقد همان محافظت هستند ، به عنوان مثال یک بانک..

یک حمله می تواند به سادگی با استفاده از یک ایمیل مدیر کلاهبردار باشد تا از یک ناظم سطح پایین صفحه انجمن برای ایمیل و کلمه عبور استفاده کنید. هنگامی که یک هکر این جزئیات را به دست آورد ، آنها را بر روی میزبان سرویس های آنلاین امن تر امتحان می کند.

بنابراین حتی اگر شما قوی ترین رمز عبور را در جهان دارید ، اگر از همان رمزعبور برای بچه گانه استفاده کنید و برای بانک خود استفاده کنید ، در معرض خطر هک قابل توجهی هستید.

مطمئناً به خاطر داشتن تمام آن رمزهای عبور به یک قدرت ذهنی هرکولین نیاز دارد ، اما می توانید از یک مدیر رمز عبور برای آسانتر کردن زندگی استفاده کنید.

اهمیت کلمات عبور قوی

ExpressVPN اقدامات مختلفی را برای محافظت از حساب های کاربری از جمله سیستم ReCaptcha برای خنثی کردن ورود به سیستم های غیر انسانی انجام می دهد ، اما استفاده از یک رمزعبور قوی هنوز هم مهم است.

یک حمله بی رحمانه زمانی رخ می دهد که یک مهاجم در تلاش برای حدس زدن یک ورود به سیستم ، گذرواژه ها را اسپم کند ، به همین دلیل طول و پیچیدگی رمز عبور بسیار باورنکردنی است - فقط یک رقم اضافی مدت زمان لازم برای هک کردن حساب شما را به صورت نمایی افزایش می دهد..

به عنوان مثال ، یک گذرواژه که فقط شامل 4 حرف است ، فقط 456.976 ترکیب دارد ، اما یکی با 5 دارای 11،881،376.

با درج شماره ها و کلیه نمادها (96 کاراکتر) و با حداقل 8 رمز ورود کاراکتر ، 457،163،239،653،376 ترکیب احتمالی برای کلمه عبور ExpressVPN وجود دارد..

اگرچه 8 حداقل کاراکتر ExpressVPN را قبول خواهد کرد ، هرچه بیشتر استفاده کنید ، حساب شما ایمن تر خواهد بود. رمز عبور 12 رقمی دارای 94 94 12 (475،920،314،814،253،376،475،136) ترکیب است و یک کامپیوتر 7.5 میلیون سال طول می کشد تا دو میلیارد حدس در هر ثانیه را ترک کند..

از یک حساب کاربری آنلاین خود با یک رمز عبور قوی محافظت کنید

از یک ژنراتور گذرواژه تصادفی استفاده کنید رمزهای عبور خود را طولانی و پیچیده کنید و از یک مدیر گذرواژه برای به یاد آوردن آنها استفاده کنید ، بنابراین لازم نیست.

چرا در حال حاضر رمزعبور ExpressVPN خود را به چیزی امن تر به روز نمی کنید؟ این راهنما چگونه به شما نشان می دهد. برای برخی از تکنیک های متفاوت و جالب ، که ما می توانیم آن را بگوییم ، تکنیک های هیجان انگیز برای انتخاب رمز عبور ایمن است ، این راهنما را توسط لکسی بررسی کنید.

چرا باید برای هر حساب آنلاین از یک رمز عبور منحصر به فرد استفاده کنید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.