راهنمای سوت زدن: چرا باید ابرداده را حذف کنید

چگونه می توان قسمت 4 سوت گفت: فوق داده خود را حذف کنید

** این قسمت چهارم راهنمای سوت زدن ExpressVPN است. **

قسمت 1: راهنمای سوت زدن: دمیدن سوت سخت است
قسمت 2: راهنمای سوت زدن: چگونه در هنگام دمیدن سوت ناشناس بمانیم
قسمت سوم: راهنمای سوت زدن: چگونه می توان از منابع خود محافظت کرد

اگر درگیر یک پرونده سوت زدن ، یا به عنوان سوت زنبورد یا به عنوان یک روزنامه نگار هستید ، اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی با فوق داده برخورد کرده اید.

فقط داده هایی را که کاملاً ضروری است حفظ کنید

این ممکن است برای حفظ همه چیز وسوسه انگیز باشد ، اما بهتر است اطلاعات غیر مرتبط را حذف کنید. دانستن اینکه چه چیزی حذف شود بسیار سخت است زیرا برخی از داده ها برای تأیید و تأکید بر ادعاهای مطرح شده توسط سوت مترجم بسیار مهم هستند..

گپ های خود را ایمن کنید

قبل از شروع تماس تصمیم بگیرید که چت و تماس تلفنی را وارد کنید یا ضبط کنید و این موضوع را به روشنی با منبع خود ارتباط دهید. اگر آنها را ضبط كنید ممكن است رفتارهای متفاوتی داشته باشند ، اما همچنین سخنان آنها را با دقت بیشتری انتخاب كنید.

اگر گپ ها را وارد می کنید ، برای جلوگیری از ابرداده و حذف تمبرهای زمانی ، آنها را در قالب متن ساده ذخیره کنید. همچنین می توانید اشتباهات املایی را ویرایش کرده یا زبان منبع خود را استاندارد سازی کنید ، به این امید که تغییرات بتوانند شناسایی آنها را سخت تر کنند.

  آیا VPN شما از حریم خصوصی و امنیت شما محافظت می کند؟ با ابزار جدید تست نشت ExpressVPN ، خودتان را بررسی کنید

پاکت نامه ها را دور بیندازید

آیا حفظ پاکت نامه های نامه الکترونیکی تحویل شده برای شما مهم است؟ پاکت نامه می تواند اطلاعاتی درباره مکان و زمان ارسال مطالب را نشان دهد ، و حتی ممکن است حاوی DNA از منبع شما باشد.

هدرهای ایمیل Purge

از آنجا که آنها شامل امضاهای دیجیتالی هستند ، هدرها می توانند در تأیید صحت یک ایمیل مهم باشند. اما وقتی اثبات اصالت مهم نیست ، شاید بهتر باشد آنها را دور ریخت. اگر اصالت تا حدی مهم است ، ممکن است گزینه خوبی برای یک متخصص معتبر خارج از کشور باشد که بتواند آنها را تأیید کند و سپس داده های اصلی را حذف کند.

قبل از انتشار اسناد ، ابرداده را حذف کنید

مهم نیست که با اسناد ، تصاویر ، سیاهههای مربوط به گپ یا فایلهای صوتی سر و کار دارید. همه چیز فوق داده مربوط به آن است. حذف برخی از ابرداده ممکن است غیرممکن باشد (از جمله طول یک فایل صوتی) ، اما درک این نکته فوق العاده مهم است که فرد بتواند از یک سند خارج شود.

PDF ها ، اسناد کلمه ای و پرونده های .jpg همه ابرداده را به طور مستقیم در ساختار خود حمل می کنند. داده ها ممکن است شامل نام کاربری شخصی باشد که سند را ایجاد کرده است ، یا حتی مکان GPS گرفتن یک عکس را نیز شامل می شود. می توانید با ابزاری مانند MAT این نوع ابرداده را حذف کنید.

به دنبال ابرداده های پنهان باشید

ابرداده های دیگر برای حذف یا لکه بینی پیچیده تر است. سر و صدای پس زمینه ضبط صدا ممکن است محل ضبط را نشان دهد ، در حالی که هر سند چاپی حاوی نقاط زرد به سختی قابل مشاهده است که نشان می دهد کدام چاپگر کاغذ و تاریخ چاپ را تولید کرده است..

  با امنیت بیشتری با HTTPS EFF در همه جا و ExpressVPN مرور کنید

از بین بردن هر قطعه ابرداده ای که می تواند منبع شما را شناسایی کند ، بسیار مهم است و شما نمی توانید برای مراقبت از آن به منبع خود اعتماد کنید. بسته به اینکه چه اسنادی را اداره می کنید ، سعی کنید تا حد امکان خود را مطلع کنید تا چه چیزی ممکن است یک شخص خارجی بین اسناد ، منبع شما و شما ارتباط برقرار کند.

راهنمای سوت زدن: چرا باید ابرداده را حذف کنید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.