با تبدیل شدن کاربران به مسدود کننده تبلیغات ، سایت ها شروع به مسدود کردن کاربران می کنند

MacBook تازه در انتظار ExpressVPN.

دسامبر گذشته ، Forbes شروع به مسدود كردن دسترسی بازدیدكنندگانی كه از نرم افزار مسدود كردن تبلیغ استفاده می كردند. بازدید کنندگان با هر نوع مسدود کننده تبلیغاتی که در مرورگر وب نصب شده است ، بلافاصله با یک دیواره سفید مبهم و سفید روبرو شدند که از آنها خواسته است تا به طور منظم تنظیمات خود را برای مشاهده سایت غیرفعال کنند..

(در اخبار دیگر ، Forbes با تبلیغات اجباری خود به بدافزار سرویس می دهد.)

اما Forbes تنها شرکتی نیست که تبلیغات خود را به دست خودش می گذارد. واشنگتن پست ، اسلیت و اخیراً سیم کشی نیز در مسدود کردن مسدود کننده های تبلیغاتی دست به کار شده اند.

فواید غیرقابل انکار بسیاری برای استفاده از مسدود کننده تبلیغات وجود دارد - آنها به شما در محافظت در برابر بدافزارها ، سرعت بخشیدن به بار و ایجاد یک تجربه بهتر در سایت کمک می کنند - اما یک ضد استدلال معتبر نیز وجود دارد: چگونه صاحبان دامنه می توانند بدون تبلیغات پول بدست آورند?

Uncanny Rise of Block Block

تنها در سال 2015 ، نرم افزار مسدود کردن آگهی 41 درصد افزایش یافته است و 200 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان تخمین زده می شود. این فقط از تعداد معدود افراد باهوش فن آوری به یک ابزار خانگی روزمره تغییر کرده است.

ما می خواهیم یکی از اصلی ترین دلایلی که افراد بیشتری در حال نصب مسدود کننده تبلیغات هستند ، استدلال کنیم زیرا آنها نسبت به نحوه به اشتراک گذاری اطلاعاتشان حساس تر می شوند. تبلیغات هدفمند به منظور ارائه تبلیغات سفارشی ، تاریخچه مرور شما را ردیابی می کنند و متأسفانه به وضع موجود تبدیل می شوند.

جلوگیری از مسدود کردن تبلیغات صفحه اصلی را ممنوع می کندفوربس مودبانه می خواهد که مسدود کننده های تبلیغ را خاموش کند در حالی که uBlock Origin پیش می رود 19 اسکریپت ناشناخته را مسدود کند

این بسیار ترسناک است که امروز تبلیغات چقدر شخصی شده اند. به جایی رسیده است که آنها هزاران بیت داده را قبل از یک وب سایت حتی بارگیری می کنند ، جنبه های مختلفی از تاریخچه مرور شما را جدا می کنند تا آگهی های بسیار شخصی و غالباً مزاحم ایجاد کنند..

شاید به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها در حال توسعه نرم افزاری برای جلوگیری از تبلیغات هستند. (برای اثبات به انسدادهای تبلیغاتی iOS 9 اپل و مسدود کننده های Android مراجعه کنید.)

چرا تبلیغات هدفمند خطرناک هستند

در مطالعه ای که توسط دانشگاه پنسیلوانیا انجام شده است ، 66 درصد از کاربران اینترنت اظهار داشتند که از فکر تبلیغات هدفمند ناراحت نیستند. جالب اینجاست که وقتی آنها یاد گرفتند که چگونه بازاریابان داده ها را برای خیاط این تبلیغات دریافت می کنند ، به 86 درصد افزایش یافت.

تبلیغات هدفمند ، حریم شخصی کاربران را آشکار می کند ، و ردیاب های پشت این تبلیغات رایج تر از آنچه فکر می کنید هستند.

به سریال «آنچه آنها می دانند» در وال استریت ژورنال نگاهی بیندازید تا ببینید چگونه برخی وب سایت ها در معرض بازدید کنندگان خود قرار دارند. (برای نصب 0 ردیاب به ویکی پدیا متوقف می شود.)

سایت ها و فهرست قرار گرفتن در معرض آنها و ردیاب هاتصویر صفحه سریال What They Know WSJ

اینترنت را در دستان خود بکشید

می گیریم تبلیغات درآمد کسب می کنند. با این وجود ، مسئله این است که مردم به چگونگی ایجاد این تبلیغات مناسب و چگونگی افشای حریم خصوصی افراد ، توجه می کنند. کاربران شیوه دریافت اطلاعات را تغییر می دهند و سایت هایی مانند Forbes و Wired به شدت کم ارزیابی می کنند که چقدر مردم واقعاً از تبلیغات متنفر هستند.

مرورگر رسانه آن را به خوبی بیان می کند:

وی گفت: "کاربران برای انتقام گرفتن از تبلیغات مزاحم ، بی ربط و غالباً ناخوشایند از نظر کیفیت ، تبلیغات را مسدود می کنند - شما اطلاعات مکش داده را می شناسید که صفحه نمایش شما را با فیلم های پخش خودکار و شعارهای چشمک زن می گیرند ، بنابراین شما تلاش می کنید تا محتوا را مرتب کنید. چرندیات. اما آن تبلیغات اسکناس را پرداخت می کنند. بدون پول ، بدون وب سایت. "

در سال 2002 ، تنها یک درصد از کاربران اینترنت از مسدود کننده تبلیغات استفاده می کردند. امروز تقریباً 50 درصد است.

و با این حال به جای تلاش برای رفع این مشکل و محافظت از حریم خصوصی و رفاه بازدید کنندگان خود ، امروزه تعداد بیشتری سایت به خوانندگان مجبور می شوند تا به طور داوطلبانه خود را خنثی کنند تا هر نوع محتوا را مشاهده کنند.

راه بسیار خوبی برای جلب اعتماد خواننده نیست ، اینگونه است?

مباحثه مداوم درباره درآمد شخصی در مقابل حریم خصوصی

برخلاف سایر شرکت ها ، فوربس با نحوه تأثیر سیستم تجاری جدید آنها بر عملکرد سایت شفاف بوده است. در بیانیه عمومی ، لوئیس دوروکین ، مدیر ارشد محتوای تأکید می کند که چطور 44 درصد ، تقریبا 1.6 میلیون بازدید کننده ، مسدود کننده های تبلیغاتی خود را غیرفعال می کنند تا سایت را مشاهده کنند. DVorkin می گوید: "ما 15 میلیون برداشت آگهی کسب کرده ایم که در غیر این صورت مسدود می شوند.".

خوب به نظر می رسد ، درست است؟ نه واقعا…

آنچه که DVorkin از ذکر آن غافل است این است که در حالی که آنها از 15 میلیون برداشت تبلیغ جدید درآمد کسب کرده اند ، آنها 56 درصد از کاربرانی که مایل به غیرفعال کردن مسدود کننده های خود نبودند را از بین بردند. 

ممکن است این کاربران به زودی برنگردند.

به دنبال آینده است

اکنون جستجوهای وب بیشتری در دستگاه های تلفن همراه انجام می شودامروزه تعداد بیشتری از افراد در حال مرور وب در تلفن هوشمند خود هستند و اجرای موارد تبلیغاتی را به سرعت ارسال می کنند

هرچه تعداد بیشتری از مردم مزایای مسدود کننده های تبلیغاتی را مشاهده کنند ، تعداد بازدیدکنندگان کمتری مایل به غیرفعال کردن آنها خواهند بود. این امر به ویژه در مورد دستگاه های تلفن همراه صادق است ، جایی که مسدود کننده های تبلیغاتی در حال شروع به کار از پیش نصب شده هستند.

ما کنجکاو هستیم که ببینیم سایتهایی مانند Forbes و Wired به مسدود کردن بلاک های تبلیغاتی ادامه خواهند داد یا اگر متوجه شوند این یک تلاش هدر رفته است و در عوض بر تغییر نحوه ارائه این تبلیغات متمرکز هستیم.

شرط ما روی دومی است.

تصویر برجسته: ویکتور هاناچک / Picjumbo
زنان با تلفن: Benjamin Child / Unsplash

با تبدیل شدن کاربران به مسدود کننده تبلیغات ، سایت ها شروع به مسدود کردن کاربران می کنند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.