نحوه هدیه دادن بیت کوین در این کریسمس

نحوه تهیه بیت کوین به عنوان هدیه

آیا به کریسمس لحظه آخری دیرهنگام نیاز دارید؟ ExpressVPN را پوشش داده اید!

بیت کوین به شکل بدنی وجود ندارد (برخی می گویند اصلاً وجود ندارند!). از نظر عملی ، آنها فقط شماره در یک دفترچه توزیع شده به نام The Blockchain هستند.

با این وجود ، همه در مورد آنها صحبت می کنند. از روزنامه های مالی گرفته تا اخبار روزانه ، مطمئناً بیت کوین حواشی زیادی ایجاد می کند. همه داستان خود را در مورد چگونگی ورود ، بیرون و یا احساس اینکه دیوانگی را از دست داده اند دارند.

پس چرا بیت کوین را به عنوان هدیه نمی دهیم؟ این راهنما به شما می گوید چگونه.

مرحله 1: یک کیف پول بیت کوین ایجاد کنید

اگر مخاطب شما از قبل یک کیف پول بیت کوین دارد و آدرس آنها را می دانید ، دادن بیت کوین بی اهمیت است. شما فقط باید بیت کوین ها را به آدرسی که برای شما ارسال شده است ارسال کنید. انجام شده.

اما بیشتر اوقات دوست یا خانواده شما کیف پول Bitcoin ندارند و باید یکی از آنها را ایجاد کنید.

به دنبال کیفی باشید که ممکن است برای آنها مناسب باشد - اگر تلفن Android داشته باشید ، ممکن است از لیست بهترین کیف پولهای Android خود انتخاب کنید. اگر آنها از iOS استفاده کنند ، ما برای آن لیست هم داریم. اگر از رایانه شخصی استفاده می کنند ، یا شما پلتفرم آنها را نمی دانید ، ممکن است از کیف پول Electrum یا Copay استفاده کنید.

کیف پول جدید را بعد از دوست خود نامگذاری کرده و بذر پشتیبان تولید کنید.

این دانه ، به طور معمول 12 یا 13 کلمه ، می تواند روی یک کارت تبریک عالی نوشته و تیزهوش شود!

مرحله 2: نحوه کار بیت کوین و نحوه بازخرید هدیه بیت کوین را توضیح دهید

هرگز تولید کلیدهای خصوصی بیت کوین به نمایندگی از شخص دیگری ایده خوبی نیست. این یک خطر امنیتی است و مردم را ملزم می کند که به امنیت اطلاعات یکدیگر اعتماد کنند ، که غیر ضروری است و سطح حمله را برای هر کسی که می خواهد پول شما را بدزد ، افزایش می دهد.

در عوض ، ذینفع هدایای شما باید کیف پول خود را بر روی سکویی که دوست دارند و اعتماد کنند ، بیت کوین های شما را بازخرید و آنها را به کیف پول خود منتقل کند..

برای انجام این کار ، شاید لازم باشد مراحل لازم برای بازخرید بیت کوین ها را بنویسید ، که ممکن است چیزی شبیه به این باشد:

  • برنامه کیف پول بیت کوین مورد نظر خود را بارگیری کنید
  • یک کیف پول جدید ایجاد کرده و از عبارت دانه جدید آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید
  • کیف پول مورد استفاده برای ایجاد هدیه را بارگیری کنید
  • کیف پول تیزهوشان را از نسخه پشتیبان تهیه کنید
  • Bitcoins را با استفاده از گزینه مورد نظر خود ، به کیف پول تازه ایجاد شده انتقال دهید

اگر هدیه می دهید با شرایط?

مسلماً ، بسیاری از دوستان و خانواده شما ممکن است فکر کنند که بیت کوین ها بی ارزش هستند ، یک مانیا لاله یا حباب به دلیل سقوط به زودی.

غالباً ، هنگامی که بیت کوین به عنوان هدیه داده می شود - به ویژه هنگامی که مبلغ کمی است - ذینفع آن را فراموش می کند یا سکه ها را در مکانی ناامن نگه می دارد (مانند صندوق پستی ایمیل ، Dropbox یا یک سرویس یادداشت برداری آنلاین).

با این حال ، هنگامی که قیمت بیت کوین بالا می رود ، آنها هدیه سخاوتمندانه شما را فقط به خاطر می آورند که کشف شود که گم می شود یا دزدیده می شود. ناامیدی و ناامیدی احتمالاً هدیه شما را به تجربه‌ای استرس زا تبدیل خواهد کرد که آرزو می کنید قبلاً ساخته نشده باشید.

در عوض ، ایده خوبی است برای ایجاد شرایط "هدیه". به عنوان مثال ، ممکن است بیان کنید که ذینفعان فقط 2 تا 12 ماه فرصت دارند تا بیت کوین خود را پس انداز کنند ، پس از آن شما آنها را پس می گیرید. و ضرر آنها (باه فروتن)!

اگر تهدید به یادآوری بیت کوین می کنید ، توضیح این مسئله که کلیدها چگونه کار می کنند ، و چگونه می توانید بیت کوین هایی را که به شما هدیه داده اید "پس بگیرید" بسیار مهم است. در غیر این صورت ، ممکن است هدیه دادن به یک رمزنگاری غیرقابل برگشت غیرقابل برگشت ، بسیار عجیب به نظر برسد و بتواند آن را پس بگیرد..

برای خرید یک هدیه واقعی از بیت کوین استفاده کنید!

اگر می خواهید در مورد بیت کوین صحبت کنید ، بلکه می خواهید چیزی واقعی را هدیه دهید ، خرید چیزی را با بیت کوین در نظر بگیرید.

اما هنوز هم می توانید به طور اتفاقی ذکر کنید که آنرا با بیت کوین خریداری کرده اید. اگر دوستان یا خانواده شما می خواهند در مورد آن صحبت كنند ، مطمئناً از شما در مورد تجربیات شما سؤال خواهند كرد ، همه بدون اینكه بخواهید مستقیماً با این فناوری و خطرات برخورد كنید..

نحوه هدیه دادن بیت کوین در این کریسمس
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.