این دستگاه می تواند از کل شبکه خانگی شما محافظت کند

روتر Wifi با نماد تیک در سیگنال wifi.

اگر در حال حاضر از VPN استفاده می کنید ، می دانید که از حفظ فعالیت آنلاین خود به شما کمک می کند تا محتوای مورد علاقه خود را پخش کنید و دسترسی نامحدودی به اینترنت داشته باشید ، دارای مزایای بسیاری است..

اما برنامه های VPN محدودیت هایی دارند. آنها را می توان در دستگاه های بی شماری مانند دسک تاپ و تلفن های همراه نصب کرد اما در برخی از وسایل هوشمند و وسایل هوشمند مانند یخچال های هوشمند ، دوربین های امنیتی و برخی تلویزیون های هوشمند نصب نشده است. این موارد اغلب در برابر هکرها و جاسوس ها در معرض آسیب قرار می گیرند.

خدمات VPN همچنین به طور معمول تعداد اتصالات همزمان را می توانید با یک حساب کاربری محدود کنید. اشتراک ExpressVPN به شما امکان می دهد تا به طور همزمان به پنج دستگاه به سرورهای VPN متصل شوید ، که برای اکثر افراد فراوان است ، اما شاید برای همه نباشد.

حال برای خبر خوب: می توانید هر دو این محدودیت را با یک حرکت حذف کنید — با تنظیم VPN روی روتر خود.

چرا باید ExpressVPN را روی روتر خود قرار دهید

نصب جدیدترین برنامه ExpressVPN روی روتر شما ساده ترین و موثرترین راه برای پوشش همه چیز در شبکه شما با اتصال VPN است.

1. از تمام دستگاه های شما محافظت می کند

این شامل مواردی است که نمی توانند یک برنامه VPN را مستقیماً اجرا کنند ، مانند کنسول های بازی ، تلویزیون های هوشمند خاص و لوازم خانگی. اگر بیش از پنج دستگاه در شبکه خانگی خود دارید ، روتر شما می تواند از همه آنها محافظت کند در حالی که فقط به عنوان یک اتصال VPN حساب می شود. جایزه: هر مهمان یا تکنوفی که به روتر شما متصل می شوند ، بدون نیاز به برنامه در دستگاه های خود ، به طور خودکار محافظت می شوند.

2. استفاده از آن آسان است

دیگر نیازی به باز کردن ترمینال یا شکسته شدن عرق بیش از گزینه ها و تنظیمات مختلف نیست. رابط برنامه روتر ExpressVPN بصری ، ناخواسته و به آسانی پیوستن به یک شبکه Wi-Fi است.

رابط کاربری برنامه روتر ExpressVPN.

3. به نیازهای شما سفارشی می شود

آیا نمی خواهید تمام دستگاه های خود را به روتر VPN متصل کنید؟ برنامه روتر ما به شما امکان می دهد دستگاههایی را که می خواهید با یک VPN بپوشانید انتخاب کنید ، انتخاب کنید و دستگاههایی را که نمی شناسید ، به لطف تونل زنی تقسیم می شود. این از یک وضعیت همه یا هیچ چیز جلوگیری می کند و به شما امکان می دهد نحوه اتصال دستگاه های شما به روتر را به طور کامل تنظیم کنید.

آیا روتر ExpressVPN می خواهید؟ ما پنج تا می دهیم!

اگر مایل به محافظت کامل از تمام دستگاه های خود در خانه هستید ، در اینجا شانس شماست که یک روتر سازگار با ExpressVPN Linksys WRT3200ACM را به صورت رایگان و با اشتراک 12 ماهه ExpressVPN بصورت رایگان دریافت کنید..

قبل از 20 ژانویه 2020 ، ساعت 11:59 بعد از ظهر ، مسابقه ما را در سایت Giveaway Gleam وارد کنید. زمان شرقی (ایالات متحده). این یک قرعه کشی تصادفی است ، اما می توانید با انجام اقدامات مشخص شده در صفحه رقابت ، تعداد ورودی های خود را افزایش دهید. موفق باشید!

ExpressVPN روتر Giveaway

این دستگاه می تواند از کل شبکه خانگی شما محافظت کند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.