حقیقت آشکار و ترسناک Star Trek که هیچ کس در مورد آن صحبت نمی کند

حقیقت آشکار و ترسناک Star Trek که هیچ کس در مورد آن صحبت نمی کند

Star Trek نوید آینده صلح و اکتشاف علمی را می دهد. این دنیایی است که انسان ها بدون جنگ داخلی زندگی می کنند و جز لیستی از دستورالعمل هایی که ظاهراً پیشرفت بشر را تشویق می کنند مسلح نیستند. پولی وجود ندارد و نمی خواهید؛ ماکت سازان تمام توانايي هر كس را بخواهد فراهم مي كند.

این همه چیز به طرز وحشتناکی خوب به نظر می رسد ، و تا حدودی دور از دنیای جنگ ، فساد و نظارت نهادینه شده ای که اکنون در آن مورد استفاده قرار می گیریم حذف شده است..

اما چه چیزی باعث شده است که فردا افراد استار تریک اختلافات خود را کنار بگذارند تا انسان بتواند بدون مانع زندگی طولانی و پیشرفت کند؟ مطمئناً شیوه های دراکونی که ما امروز شاهد آن هستیم که دولت ها از آن استفاده می کنند ، در زندگی واقعی ، در کانون استار تراک قابل توجه نیستند. یا آنها هستند?

دارموک و جلاد در تناگرا

موقعیت قدرتی که بیشتر اوقات در دنیای Star Trek می بینیم ، مربوط به فرمانده فرماندهی است (مانند پیکارد و کرک) و آنها با مصونیت کامل و بدون هیچ محدودیتی عمل می کنند. به عنوان مثال ، بسیاری از موارد وجود دارد که مأمورین برای ورود به محله های شخصی ، بدون داشتن هرگونه مراحل قضایی ، حکم یا حتی بعضی اوقات ، باعث قفل کردن قفل ها می شوند. به نظر می رسد حریم خصوصی در قرن 24 جای نگرانی نیست.

فداکاری کور نیز وجود دارد که انتظار می رود کاپیتان نشان داده شود. هراس افسر فرمانده باید از ترس از دادگاه یا مرگ در دادگاه رعایت شود ، حتی اگر گفته شود هوی و هوس مردم را مستقیماً به صدمه می رساند.

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، هیچ پولی در دنیای Star Trek و یا نیاز به پاداش وجود ندارد - همانندسازها به این امر واقف هستند. این بدان معناست که مردم باید به غیر از ترس از عواقب ، در صورت عدم انجام دستورات کاپیتان ، پیروی کنند..

و چه عواقب می تواند وجود داشته باشد. اگر کاپیتان آنرا ضروری ببیند ، یک کشتی دریایی سلاحی است برای نابودی کامل ، بیش از آنکه قادر به تجزیه تمام سیاره باشد. جای تعجب نیست که توده ها توپ بازی کنند ، پس?

و گویی تسلیم شدن در اختیارات کامل یک کاپیتان کافی نیست ، یک سازمان مخفی نیز وجود دارد که صرفاً برای دستکاری ، کنترل و اطمینان از ادامه فدراسیون وجود دارد. و نه ، دقیقاً مثل NSA نیست. اوه نه ، خیلی خیلی بدتر از این است.

آینده-حریم خصوصیphasers خود را به "خراب کردن سرگرم کننده" تنظیم کنید.

بخش 31 آیا NSA در Warp Factor 9 است

بخش 31 یک سازمان مستقل و مخفی است که به حفاظت از منافع امنیتی زمین و فدراسیون واگذار شده است. آنها به طور جداگانه از Starfleet عمل می کنند و به طور رسمی وجود ندارند ، که تعداد معدودی حتی از آنها شنیده اند. این سازمان در قبال كسی پاسخگو نیست و توصیف شده است كه به خود اختیارات قاضی ، هیئت منصفه و اعدام را داده است.

بند 31 حداقل تا زمانی که Starfleet وجود داشته باشد و مجوز برای کشتن هر کسی که آنها را "تهدید برای منافع فدراسیون" می دانند ، دارد. این تقریباً بیش از هر چیزی که در دنیای واقعی وجود داشته باشد ، وجود دارد ، هر چند که یقین است که برخی از دولت ها بسیار دوست دارند چنین یک تنه مخالف همه رو در دسترس آنها.

تمبا ، بازوهای او گسترده است

فکر نکنید که بخش 31 فقط برای محافظت از انسانها از بیگانگان وجود دارد. "منافع فدراسیون" یک اصطلاح فوق العاده گسترده است ، و اغلب به عنوان وسیله ای تفسیر می شود که به سازمان اجازه می دهد حتی آنهایی که ظاهرا از آنها محافظت می کنند را تحت سلطه قرار دهد..

قابل توجه است که پزشک بشیر Starfleet توسط بخش 31 تحت تعقیب ، شکنجه و بازجویی قرار گرفت تا آنها بتوانند وفاداری او به فدراسیون را مشخص کنند. این سازمان توانست چند روز برای تست دکتر بشیر ، بی وقفه ، استفاده از هالکودک را بدست آورد و هیچ کس سؤال نمی کرد که چگونه آنها موفق به این کار شدند.

به نظر می رسد با وجود عدم آگاهی عمومی از بخش 31 ، آنها هنوز هم می توانند منابع گسترده ای را در فدراسیون به دست آورند. این نکته به شبکه کاملاً جاسوسی یا اقتدار مطلق بر حوزه آنها اشاره دارد.

هر چه منبع قدرت آنها باشد ، یک چیز مسلم است: هرکسی که در بخش 31 تصور می کند تهدید امنیتی است ، "بی سر و صدا" با آن برخورد می شود. در واقع ، قسمت 31 با چنین نیروی بیرحمی رفتار می کند که آنها با آژانس مخفی امپراتوری رومولان مشهور و شرور ، یعنی تال شیار مقایسه شده اند..

درست است ، بیش از یک رژیم مخفی و استبدادی در جهان Star Trek وجود دارد ، و انسانها انحصار آنها را ندارند.

ناخشنودی و قتل: Tal Shiar آنرا ساخته است

رومیان ها گونه ای گرمتر در Star Trekverse هستند. ExpressVPN نمی خواهد بگوید که آنها بیگانگان هستند. اما آنها بیگانگان هستند.

تال شیار آژانس اطلاعاتی بسیار ترس از امپراتوری رومولان است. اگرچه برای محافظت از امنیت امپراتوری ایجاد شده است ، تال شیار همچنین با خائنان در جمعیت رومولان سر و کار دارد.

"خائن" بهانه ای است که هر زمان رژیم بخواهد کسی مجازات شود یا دفع شود و به همان اندازه مبهم باشد ، وحشتناک است. چه کسی تصمیم می گیرد کدام اعمال ، حتی معصوم ، خیانتکار باشد؟ این یک اصطلاح ایجاد شده توسط قدرت است تا بتواند قدرت را حفظ کند.

تال شیار مخفی ، مردم رومولان را در حالت پارانویا ثابت نگه می دارد ، و اختلاف با مجازات فوری و شدید روبرو می شود. از همه بدتر ، برخی مخالفان کاملاً ناپدید می شوند.

هرچه به نظر می رسد ناخوشایند است ، تل شیار جعبه بچه گربه ها در مقایسه با دستور کارداسی دستکاری و کنترل است..

پیکارد-چهار چراغپنج چراغ.

چهار چراغ وجود دارد! The Obsidian Order

Cardassians یک گونه انسان دوستانه است ، که به دلیل بی رحمانه بودن و کنترل کردن بسیار مشهور است. بنابراین ، تفسیر آنها از یک رژیم ظالمانه کنترل چیست؟?

کاملاً شاد! حداقل به اعضای آن مأمورین این دستور مجهز به ایمپلنت جمجمه ای است که ماده ای به نام پروازازین را آزاد می کند ، که به گونه ای طراحی شده است که به مأموران Obsidian امکان مقاومت در برابر شکنجه را می دهند. در حقیقت ، این دارو تجربه شکنجه را لذت بخش می کند.

علاوه بر این که در آن مکانهایی که بیشتر دفع می شوند ، لذت می برند ، رسیدن به دستور Obsidian غیرقابل انکار است. گفته می شود که یک شهروند کارداسی نمی تواند بدون اینکه هر ظرفی به طور صحیح ذکر شده باشد و توسط دستور Obsidian ضبط شود ، در یک وعده غذایی بنشیند.

نظارت عملی همه جانبه دستور منجر به از بین بردن سریع "خائنان" بیشمار شده است ، و همه کارداسی ها در ترس مداوم از سازمان زندگی می کنند..

چه زمانی برای زنده بودن.

این یک شب تاریک و طوفانی بود ... آیا می توانیم از Star Trek Distopia جلوگیری کنیم?

خوب ، آینده به نظر می رسد مکانی کاملاً نامطبوع برای زندگی. این جهانی است که انتظار می رود مردم خط را بکشند یا ناپدید شوند.

سازمانهای عظیم دولتی همه چیز را کنترل می کنند و حتی به مردم پاداش نمی دهند که بخشی از آن باشند. شعار جهانی این است که انجام دهید یا بمیرید. کمتر آویز هویج را روی چوب می چسباند و میله های تیزتری را به مغز افراد می چسباند.

اما چگونه می توانیم چنین آینده ای نامطبوع از کنترل و ظلم را که بر ما می گذارد ، متوقف کنیم ، در دنیای واقعی؟ شاید وقت آن رسیده که عمل کنیم. ExpressVPN با سازمانهای زیادی همکاری می کند که برای حفظ حریم خصوصی می جنگند و در برابر مقابله با دولت ایستادگی می کنند.

اخیراً ، ExpressVPN با EFF موافقت كرده است تا اصلاحات 41 قانون را كاهش دهد. بخشنامه ای که می تواند قدرت دولت را برای هک کردن هزاران رایانه ، در هر نقطه جهان ، همه با یک حکم واحد افزایش دهد - که به نظر می رسد مانند بخش 31 می تواند به آن افتخار کند..

زمان قدم گذاشتن ، قبل از اینكه فرزندان شما در یك زندان جهنمی كه در تاریکی فضا شناور است به دام بیفتند ، یك دیكتاتور پروازی در اختیار داشتن یك توپ فوتون غیرقابل نفوذ ، قدرتمند.

به نظر شما ، چگونه می توان از آینده وحشتناک رژیم ترس و وحشت استار جلوگیری کرد؟ (یا اینکه جانی 5 این همه اشتباه را کرده است؟ - ویرایشگر). آیا Star Trek VPN همه چیز را حل می کند؟ نظرات خود را در زیر بگذارید!

تصویر برجسته: Steph_Zieber / عکس های سپرده
Phaser: s_bukley / عکسهای سپرده

حقیقت آشکار و ترسناک Star Trek که هیچ کس در مورد آن صحبت نمی کند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.