سیاهههای مربوط به اتصال VPN چیست؟

پین روی یک کره زمین برای نشان دادن گزارش های اتصال VPN

ورود به سیستم اتصال ضبط اتصالات ورودی و خروجی به یک سرور VPN است که ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • آدرس IP کاربر
  • آدرس IP سرور VPN که کاربر به آن متصل می شود
  • نشانگر زمانی که کاربر از VPN متصل و قطع می شود
  • توانایی ارائه دهنده VPN برای جستجو و پرس و جو از تمام موارد فوق

سیستم های ExpressVPN مهندسی شده اند تا به طور خاص هرگز از چنین گزارش های اتصال VPN برخوردار نباشند. در واقع ، ما برنامه ها و سرورهای VPN خود را مهندسی کرده ایم تا اطلاعات حساس را بطور قاطع از بین ببریم. ExpressVPN هرگز نمی تواند مجبور به ارائه داده های مشتری باشد که وجود ندارد.

بسیاری از ارائه دهندگان ادعا می کنند "هیچ سیاهه ای ندارند" ، اما به طور شفاف توضیح نمی دهند که این به چه معنی است. ExpressVPN یک خط مشی رازداری واضح دارد که به شما اطمینان می دهد هیچ یک از کاربران ما نمی توانند با فعالیت یا ارتباط خاصی در شبکه ما ارتباط برقرار کنند. فعالیت آنلاین کاربر خصوصی ، ناشناس و ناشناخته برای ما به عنوان ارائه دهنده VPN است..

یک VPN ابزاری برای حفظ حریم خصوصی است و ExpressVPN یک شرکت حریم خصوصی است ، بنابراین ما برای اطمینان از حفظ حریم شخصی و ناشناس بودن فعالیت کاربر ، به اقدامات مهم می رویم..

خطرات استفاده از ارائه دهنده VPN که سیاهههای مربوط به اتصال را حفظ می کند

سیاهههای مربوط به اتصال به یک ارائه دهنده VPN یا هر شخصی که به داده ها دسترسی دارد اجازه می دهد تا شما را با فعالیت VPN شما مطابقت دهد..

اطلاعات ورود به سیستم اتصال با ارزش است و برخی از خدمات رایگان VPN آن را به ارائه دهندگان شخص ثالث می فروشند ، به آنها امکان می دهد تبلیغات شما را هدف قرار دهند ، از رفتار شما مطلع شوند و نحوه استفاده از اینترنت را تحلیل کنند..

اما حتی اگر ارائه دهنده VPN اطلاعات اتصال را به فروش نرساند ، ممکن است در اختیار هکرها یا مقامات توقیف شده هارد و تجهیزات غیرقابل رمزگذاری قرار بگیرد..

ورود به سیستم همچنین به یک مرجع قانونی یا هر یک از سایتهایی که بازدید می کنید اجازه می دهد تا با ارائه درخواست برای شناسایی شما به ارائه دهنده VPN خود نزدیک شوند. ارائه دهنده VPN ممکن است این اطلاعات را به طور داوطلبانه تحویل دهد ، یا توسط دادگاه مجبور به انجام چنین کاری باشد.

فقط یک ارائه دهنده VPN که هیچ سابقه اتصال را ندارد ، نمی تواند مجبور شود اطلاعات اتصال شما را تحویل دهد یا این داده ها را در اختیار شخص ثالث قرار دهد.

ExpressVPN چه اطلاعاتی را نگه می دارد?

برای حفظ سرویس VPN قابل اعتماد ، یک شرکت مجبور است برخی اطلاعات را در مورد کاربران و فعالیت سرور خود حفظ کند.

سوال مهم این است که آیا داده های نگه داشته شده می توانند به طور بالقوه غیر ناشناسانه باشند. تا زمانی که از این سوابق برای اتصال شما به اقدامات خاص مانند بازدید از وب سایت یا بارگیری فیلم استفاده نشود ، همچنان حریم شخصی و ناشناس بودن شما حفظ می شود.

مهم نیست که چه اطلاعاتی نگهداری می شود ، بسیار مهم است که عملکرد و محتوای نگهداری اطلاعات برای کاربر واضح باشد ، و همه تغییرات و اصلاحات به خوبی ابلاغ شود.

ExpressVPN هرگونه سابقه اتصال یا فعالیت را حفظ نمی کند

ما هرگز کاری را که کاربران با VPN خود انجام می دهند جمع نخواهیم کرد: هیچ سیاهه ای از مقصد ترافیک ، سوابق DNS یا محتوای داده وجود ندارد.

ExpressVPN فقط مقدار کمی اطلاعات کمی را که برای اطمینان از خدمات VPN ما بسیار مطمئن است را نگه می دارد - و داده های جمع آوری شده برای اتصال هر کاربر به فعالیت خاص در شبکه ما کافی نیست. اطمینان از اینكه خدمات ما همیشه در شرایطی كه كاربران به آن نیاز دارند كار می كنند ، بخش مهمی از محافظت از حریم خصوصی آنها است.

برای ارائه شفافیت کامل به کاربران ما ، ExpressVPN یک خط مشی رازداری و واضح در مورد حریم خصوصی دارد.

ExpressVPN حریم خصوصی شما را جدی می گیرد و هیچ یک از اطلاعات حساس زیر را وارد نمی کند:

  • مرور تاریخ
  • مقصد ترافیک
  • محتوای داده
  • نمایش داده شد DNS
  • آدرس IP اصلی که به آن وصل می شوید
  • آدرس IP خروجی شما (یعنی IP ExpressVPN IP که به محض وصل شدن به شما اختصاص داده شده است)

آیا طبق قانون موظف است ExpressVPN گزارش های اتصال VPN را حفظ کند?

ExpressVPN در BVI مستقر است ، که هیچ قانونی برای نگهداری اطلاعات ندارد. کشورهایی از جمله انگلستان و ایالات متحده صلاحیت اجباری شرکت BVI را برای تهیه سوابق ندارند. اما حتی اگر آنها این کار را کردند ، ما چیزی برای تولید نداریم.

ترکیبی از صلاحیت BVI ما ، هیچ سابقه فعالیت و عدم ورود به سیستم ارتباط ، باعث می شود ExpressVPN یک انتخاب عالی برای کاربران اینترنت نگران حریم شخصی آنها باشد - چیزی که تقریباً در هر بررسی ExpressVPN مطرح می شود..

سیاهههای مربوط به اتصال VPN چیست؟
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.