خرید آنلاین با VPN: معاملات کریسمس را پیدا کنید و از خود محافظت کنید

VPN برای خرید آنلاین ارزانتر

کنار ، فروشگاه های آجر و ملات بایستید: خرید آنلاین به صورت تصاعدی در حال رشد بوده است و حاشیه های غیرقابل انکار را با خود به همراه آورده است ، اما همچنین خطرات کمی را نیز در پی دارد. یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) همراه اصلی شما برای خرید آنلاین است و شما را برای انجام معاملات بهتر راهنمایی می کند و در عین حال به شما در محافظت در برابر کلاهبرداری و سرقت کمک می کند..

این راهنما نحوه استفاده از VPN را برای به حداکثر رساندن پس انداز و امنیت خود به شما نشان می دهد ، هر زمان که به صورت آنلاین به فروشگاه بروید.

چگونه یک VPN می تواند کمک کند

یک VPN به عنوان تونل بین دستگاه شما و سایت ها و خدماتی که استفاده می کنید عمل می کند. وب سایت ها کاربران را براساس آدرس IP فیزیکی خود طبقه بندی می کنند (همان ارائه دهنده خدمات اینترنت شما را به شما اختصاص داده است) ، اما می توانید با اتصال به یک سرور مطمئن در منطقه دیگر ، از VPN استفاده کنید تا مکان واقعی خود را مخفی کنید. اگر خریداران در نیویورک به یک مکان VPN در انگلستان متصل شوند ، می توانند سایتهای خاص انگلستان را مرور کنند. Google.com به google.co.uk تبدیل می شود ، Amazon تبدیل به amazon.co.uk و غیره می شود.

علاوه بر این ، یک VPN به طور خودکار هر شبکه ای را که استفاده می کنید رمزگذاری می کند. این بدان معناست که اگر در حال جستجو در یک کانون عمومی Wi-Fi (فرودگاه ، کافی شاپ و غیره) هستید ، یک VPN فوراً اتصال شما را ایمن می کند — این امکان را برای شما فراهم می کند که اطلاعات حساس را به صورت آنلاین ارسال کنید بدون اینکه نگرانی در مورد ورود به سیستم شبکه خود داشته باشید. ثبت ، یا جاسوسی.

چگونه وب سایت ها قیمت ها را دیکته می کنند

ممکن است متوجه آن نشوید ، اما وب سایت ها و خدمات با همه مشتریان یکسان رفتار نمی کنند. هر آنچه که یک فروشنده آنلاین در مورد شما می تواند تشخیص دهد می تواند بر نحوه برخورد شما تأثیر بگذارد و چقدر از شما خواسته می شود بپردازد.

  اکنون از برنامه های پیام رسانی خود با گذرواژه محافظت کنید

موقعیت مکانی ممکن است نقش بزرگی را ایفا کند ، زیرا اغلب برای کاربران در حال مرور از کشورهای ثروتمند ، شهرها یا حتی کدپستی ، قیمت های آنلاین بالاتر است. این نوع از تکنیک های افزایش قیمت به عنوان “قیمت گذاری پویا” شناخته می شوند و یک استراتژی به طور فزاینده مشترکی در بین بسیاری از الکترونیکی ها است. برخی از سایت ها حتی به دلیل استفاده از مک یا رایانه شخصی ، حتی بیشتر کاربران را شارژ می کنند.

با استفاده از VPN برای اتصال به مکانهای مختلف سرور در سراسر کشور یا جهان ، می توانید قیمت کالاهای خاص را در مناطق مختلف بررسی کنید. شما در واقع می توانید با استفاده از VPN خود پس انداز کنید تا ضمن خرید شبکه آنلاین خود ، معاملات بهتری را پیدا کنید. این روند تنها کمی تلاش می کند ، اما نتایج می تواند صدها – اگرنه هزاران نفر – در طی چند سال پس انداز کند.

برای یافتن معاملات بهتر به صورت آنلاین از VPN استفاده کنید

ابتدا مطمئن شوید که قبل از شروع جستجوی جدید ، کوکی های خود را با موفقیت پاک کرده اید. از آنجا که بیشتر سایتها از موقعیت جسمی شما (آدرس IP) به علاوه کوکی ها برای ردیابی رفتار آنلاین شما استفاده می کنند ، می خواهید با صفحات تمیز جستجو کنید.

در مرحله بعد ، برنامه VPN خود را باز کرده و به هر مکان سرور VPN در یک شهر یا کشور دیگر متصل شوید.

برای خرید آنلاین از VPN استفاده کنید

اکنون یک پنجره “ناشناس” یا “مرور خصوصی” را باز کرده و به سایت خاصی که می خواهید بخرید وارد کنید. به قیمت ها توجه کنید. وقتی مرور را انجام دادید ، پنجره را ببندید ، کوکی های خود را پاک کنید ، به یک سرور دیگر وصل شوید و روند را تکرار کنید.

حالت ناشناس می تواند قیمت های پایین تر را باز کند

اگرچه هیچ قانون سختی برای یافتن قیمت بهتر وجود ندارد ، احتمالاً بر اساس مکانی که در حال مرور هستید ، متوجه تغییرات کمی خواهید شد. توجه داشته باشید که قبل از انجام معامله خاص ، باید شرایط خدمات سایت را بخوانید و بررسی کنید که آیا امکان خرید از یک مکان مجازی را دارید یا خیر..

نحوه صرفه جویی در هزینه در پرواز

انجام این مراحل برای پنهان کردن هویت شما با معاملات حساس به زمان مانند بلیط هواپیما ، هتل ها و موارد دیگر واقعاً کار می کند. به ویژه ، اعتقاد بر این است که سایت های هواپیمایی از کوکی ها برای شارژ بیشتر کاربران در پروازهایی که اغلب آنها را چک می کنند استفاده می کنند ، بنابراین برای یافتن بهترین معامله ، شما می خواهید در جستجوی اولیه خود تا حد امکان کامل باشید.

  آیا می خواهید کریپتو تجارت کنید؟ در اینجا 5 مبادله برتر برای امتحان کردن دست شما آورده شده است

ابتدا مطمئن شوید که از تعداد انگشت شماری از مکانهای مختلف VPN ، قیمت ها را بررسی می کنید. بعد از اینکه چند کشور را نادیده گرفتید ، یافته های خود را کامپایل کنید تا ببینید که در آن کمتر کرایه هایی ارائه می شود. به خاطر داشته باشید که هیچ قانون مشخصی برای یافتن بلیط هواپیما ارزان وجود ندارد. بعضی اوقات کاربران به سادگی خوش شانس می شوند و معاملات بهتری را در مکان های تصادفی مشاهده می کنند.

مورد در مورد: ما فقط با بررسی قیمت ها در محل سرور VPN در نروژ توانستیم چند صد دلار در پرواز از فرانکفورت به L.A پس انداز کنیم. همچنین برخی از کاربران با رزرو از مکانهای با درآمد پایین مانند مکزیک و هند ، از یافتن بلیط ارزان قیمت بلیط هواپیما خبر داده اند ، بنابراین حتماً تعداد انگشت شماری از کشورها را چک کنید..

به گفته این ، اغلب شهرها بزرگتر و مناطق مرفه تر اغلب برای هزینه های هوایی هزینه بیشتری می گیرند ، بنابراین ممکن است بخواهید با چند کشور کوچکتر شروع کنید و راه خود را ادامه دهید. همچنین می توانید از ماشین حساب نرخ ارز داخلی داخلی Google استفاده کنید تا ببینید قیمت ارزان تر است یا خیر. به خاطر داشته باشید که مالیات همیشه شامل نمی شود ، بنابراین می خواهید قبل از تصمیم گیری در مورد لیست خاص ، کل مبلغ را بررسی کنید.

نحوه صرفه جویی در هزینه در هتل ها

همین ترفند با هتل ها هم کار می کند. از آنجا که بیشتر سایتهای اقامتی از آدرس IP شما به عنوان معیارهای اصلی برای تعیین ساختار قیمت گذاری بی نظیر شما استفاده می کنند ، در واقع می توانید وب سایت های “فریب” را برای ارائه معاملات بهتر برای کمتر استفاده کنید..

با بررسی قیمت ها در نزدیکی منطقه فوری جایی که قصد اقامت دارید ، شروع کنید. اگر مکانی که از آن جستجو می کنید و محلی که می خواهید در آن بمانید نزدیک هستند ، اغلب معاملات ارزانتری پیدا خواهید کرد. به این دلیل است که نرخ ها معمولاً برای محلی ها ارزان تر از گردشگران است. مطمئناً ، ممکن است کمی ناعادلانه به نظر برسد ، اما به طور کلی نحوه عملکرد این سرویس ها است.

همچنین اگر رزرو خود را خیلی زود رزرو نکنید ، می توانید اتاق های ارزانتری پیدا کنید. یک مطالعه نشان داد که پایین ترین نرخ هتل اغلب بین 21 تا 28 روز قبل از تاریخ سفر شما پیدا می شود ، بنابراین ممکن است بخواهید زودتر قفل آن را رزرو کنید..

نکات اضافی برای کمک به شما در صرفه جویی در راه هوشمندانه

در حالی که بیشتر کارشناسان از روز سه شنبه پیشنهاد می کردند که مردم پرواز خود را رزرو کنند ، اما یک تحقیق جدید روز یکشنبه را بهترین روز برای خرید بلیط اعلام کرده است. روز جمعه به عنوان گرانترین روز هفته رزرو پرواز شناخته می شود ، بنابراین احتمالاً می خواهید از آن روز اجتناب کنید. همچنین می تواند با تاریخ سفر انعطاف پذیر باشد. اگر گزینه های آخر هفته خیلی گران هستند ، بررسی کنید که آیا روز هفته مربوطه ارزان تر است یا خیر.

  9 وب سایت برتر Jonion از اعماق وب تاریک

یکی دیگر از ترفندهای مفید برای صرفه جویی در موارد روزمره ، اضافه کردن محصولات به سبد خرید شماست و سپس آنها را برای یک یا دو روز تنها بگذارید. براساس یک گزارش Lifehacker ، بسیاری از شرکتهای بزرگ با نام تجاری اغلب کوپنهای مشتری را برای کمک به تشویق آنها برای گرفتن شیرجه و سفارش آنچه که ذخیره کرده اند ، ارسال می کنند..

باز هم ، این همه به آزمایش با VPN و بررسی قیمت سایتهای مختلف می پردازیم. هیچ تضمینی وجود ندارد ، بنابراین اگر در ابتدا پس انداز قابل توجهی نمی بینید ، ناامید نشوید.

چگونه به شما بگویید VPN شما کار می کند یا خیر

در حالی که کل مراحل استفاده از VPN برای خرید آنلاین نسبتاً ساده است ، تنها در صورتی کار می کند که VPN به طور قانونی به یک مکان متفاوت متصل شود. یک راه آسان برای بررسی اینکه آیا VPN کار می کنید ، بررسی آدرس IP شما است. اگر به مکان دیگری وصل شدید ، آدرس IP شما باید این را منعکس کند. اگر این کار را نکنید ، این آسان است که بگویید VPN خاموش است.

همچنین می توانید با استفاده از چکر نشت داخلی DNS ExpressVPN ، اتصال خود را چقدر ایمن کنید. فقط چند ثانیه طول می کشد ، و این یک راه ایمن و آسان برای اطمینان از محافظت از شبکه شما است.

چگونه یک VPN می تواند به امنیت اطلاعات شخصی شما کمک کند

مطمئناً خرید آنلاین فواید آن را دارد – مرور چندین محصول ، مقایسه سایتهای مختلف ، تنظیم پرداخت یک کلیک – اما خطرات آن را نیز در پی دارد. در حقیقت ، مرکز منابع سرقت هویت (ITRC) اظهار می دارد که تعداد کارتهای اعتباری در معرض خطر از 2016 تا 2023 88٪ حیرت انگیز افزایش یافته است. هرچه تعداد افراد بیشتری به صورت آنلاین خرید کنند ، نمونه سرقت کارتهای اعتباری بیشتر است..

خوشبختانه ، در عین حال که احساس آزادی بیشتری به شما دست می دهد ، گام های ساده ای برای محافظت از حساب های آنلاین خود می توانید بردارید. انتخاب بازدید از سایتهای فقط HTTPS ، تنظیم تأیید هویت دو عاملی و تغییر گذرواژهای آنلاین شما ، همه روشهای مؤثر برای حفظ اطلاعات مالی و محافظت در برابر هک شدن شماست.

در حالی که ما هنگام خرید آنلاین تمام این روش ها را توصیه می کنیم ، هیچ یک از نوشیدنی ها نیست. VPN یکی از ابزارهای ضروری برای محافظت از داده های مالی شما و همچنین باز کردن معامله ها است.

خرید آنلاین با VPN: معاملات کریسمس را پیدا کنید و از خود محافظت کنید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.