آیا VPN شما از حریم خصوصی و امنیت شما محافظت می کند؟ با ابزار جدید تست نشت ExpressVPN ، خودتان را بررسی کنید

ابزارهای جدید نشت ExpressVPN WebRTC را امتحان کنید.

با حملات سایبری و هک ها ، نظارت دولت ، و داده های بزرگ کاوی ، همه رو به افزایش است ، تعداد بیشتری از افراد برای محافظت از حریم خصوصی و امنیت خود به VPN ها روی می آورند..

اما چگونه می توانید مطمئن باشید که VPN شما از حفاظت از وعده های خود استفاده می کند؟ حتی ارزیابی کاربران واقعی از طریق VPN و جدا کردن چیزهای خوب از بد ، حتی برای کاربران دارای مهارت فنی نیز ممکن است دشوار باشد.

به همین دلیل ExpressVPN مجموعه ای از ابزارهایی را منتشر می کند که به شما امکان می دهد برنامه VPN خود را برای هرگونه نشت بالقوه بررسی کنید. این ابزارها با هر سرویس VPN ، نه تنها ExpressVPN کار خواهند کرد ، بنابراین می توانید خطرات امنیتی و امنیتی را که ممکن است در معرض آن قرار بگیرید ، بهتر ارزیابی کنید..

در ابتدا توسط تیم مهندسین ترک در آزمایشگاه تحقیقات حریم خصوصی ما برای استفاده داخلی ایجاد شده است ، ابزارهای تست نشت ExpressVPN اکنون با منبع مجوز MIT دارای منبع باز هستند..

کاربران اینترنت بیشتر از همیشه به VPN برای محافظت آنلاین متکی هستند

حریم خصوصی و امنیت دلایلی هستند که باعث می شود کاربران اینترنت به طور فزاینده VPN ها را تصویب کنند. در یک مطالعه اخیر GlobalWebIndex در مورد 34 کشور ، 1 در 4 کاربر اینترنتی گفتند که از VPN استفاده می کنند.

یک مطالعه نوامبر سال 2017 در مورد بیش از 1000 بزرگسال آمریکایی که توسط Propeller Insights به نمایندگی از ExpressVPN انجام شده است ، نشان داد که بیش از یک سوم استناد به امنیت سایبری هنگام استفاده از Wi-Fi عمومی به عنوان دلیل اصلی استفاده از VPN است. علاوه بر این ، تقریباً یک چهارم از مردم از VPN استفاده می کنند تا از ارائه دهنده سرویس اینترنت (ISP) بازدید خود در بازدید دیدن کنند ، و 15 درصد دیگر از VPN برای محافظت در برابر نظارت دولت استفاده می کنند..

چگونه یک نشت VPN بر حریم خصوصی و امنیت تأثیر می گذارد?

VPN ها با ارسال ترافیک آنلاین خود از طریق یک تونل امن ، رمزگذاری شده و مخفی کردن آدرس IP ، از کاربران در برابر خطرات حریم خصوصی و امنیتی محافظت می کنند. استفاده از VPN کمک می کند تا هکرها ، ISP ها و دیگران از مشاهده اطلاعات شخصی شما جلوگیری کنند ، حساب های آنلاین خود را به خطر بیاندازند ، ببینند از چه سایت ها و برنامه هایی استفاده می کنید و فعالیت شما را در سراسر وب ردیابی کنید..

نشت هنگامی رخ می دهد که یک برنامه VPN نتواند ترافیک یک کاربر را تأمین کند ، برخی یا تمام آن را به خارج از تونل امن ارسال می کند.

ابزار تست نشت ExpressVPN

ابزارهای تست نشت ExpressVPN طیف گسترده ای از نشت های بالقوه را که ممکن است کاربر با آن روبرو شود را پوشش می دهد ، از جمله:

  • داشتن آدرس IP آنها – که اشخاص ثالث می توانند از آنها برای پیوند هویت شخصی استفاده کنند – از طریق نشت WebRTC آشکار شد
  • هنگام تغییر اتصالات شبکه ، فعالیت مرور یا داده های خود را در معرض نمایش قرار دهند ، به عنوان مثال ، جابجایی بین Wi-Fi و یک اتصال سیمی
  • در هنگام خراب شدن نرم افزار VPN ، داده های رمزنگاری نشده به سرور خود می رسند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سناریوهایی که نشتی می تواند بر حریم خصوصی و امنیت کاربر تأثیر بگذارد ، و همچنین اینکه چگونه ابزارها در تست برای آنها کمک می کنند ، به وب سایت آزمایشگاه تحقیق حریم خصوصی ExpressVPN مراجعه کنید.

آیا VPN شما از حریم خصوصی و امنیت شما محافظت می کند؟ با ابزار جدید تست نشت ExpressVPN ، خودتان را بررسی کنید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.