כעת ב- ExpressVPN: חבר 5 מכשירים בו זמנית

expressvpn-cyber-m

ביקשת עוד דברים ושמענו אותך. ExpressVPN נרגש לבשר כי אנו משנים את המדיניות המרובה-מכשירים שלנו כדי לאפשר חמישה חיבורים בו זמנית למנוי.

כל מנוי ExpressVPN נועד מאז ומתמיד לענות על צרכיו של משתמש יחיד, אך אנו מבינים שהמגבלה הקודמת משלושת החיבורים שלנו לא עמדה בציפיות המודרניות למספר המכשירים המחוברים לאינטרנט..

מדיניות חדשה זו תעזור להבטיח שתוכלו להמשיך ליהנות מה פרטיות ואבטחה התוודע ואהב בכל פלטפורמה שבבעלותך, עכשיו ובעתיד.

חיבורים נוספים לכל המכשירים שלך

כיום ExpressVPN מציעה אפליקציות קלות לשימוש עבור Windows, Mac, Android, iOS ו- Linux, ובמשך השנים הרחבנו את השירותים שלנו כך שיכלול מגוון מכשירים אחרים..

כמו תמיד, משתמשים מעודדים להתקין את ExpressVPN על מכשירים רבים ככל שהם רוצים, בכל עת. אין הגבלה להתקנות, רק לחיבורים בו זמנית.

מי שכן צריך להשתמש ב- ExpressVPN בלמעלה מחמישה מכשירים בכל פעם עשוי לרכוש רישיון נוסף, או עדיף, פשוט להתקין את האפליקציה שלנו לנתבים ולהגן על כל מכשיר בבית היישר מהמקור - אפילו כאלה שאולי לא מסוגלים להתקין אפליקציות ExpressVPN, כמו מכשירי IoT, טלוויזיות חכמות מסוימות וקונסולות משחקים.

ExpressVPN מקשיב למשוב שלך, ואנחנו תמיד מחפשים דרכים להשתפר. בבקשה המשך להערות אלה. ואם היית זקוק לחיבורים נוספים, אנו מכסים אותך.

כעת ב- ExpressVPN: חבר 5 מכשירים בו זמנית
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.