מה הפגיעות של הצפנת Wi-Fi WPA2 ואיך זה משפיע עליך?

זכה בנתב חינם עבור NCSAM!

WPA2 הוא סטנדרט פופולרי המשמש להקמת רשתות Wi-Fi ומשמש לרוב לאימות משתמשים באמצעות סיסמה, אך הוא יכול להתמודד גם עם סכימות אימות מתוחכמות יותר באמצעות שמות משתמשים, אישורים ומפתחות פרטיים..

בעת השימוש ב- WPA2, כל הנתונים שנשלחים בין הנתב והמכשיר שלך כברירת מחדל מוצפנים, בשונה מרשתות Wi-Fi “לא מוגנות” ללא סיסמה. גם אם אתה מתכוון לתלות את הסיסמה על קיר, מומלץ להגדיר את ה- Wi-Fi שלך באמצעות סיסמה כך שכל הנתונים יהיו מוצפנים ולא יתיירטו על ידי אנשים בסביבה.

עליך להשתמש ב- WPA2 על פני תקני אימות והצפנה אחרים, כמו LEAP ו- WEP, שיש להם מספר חולשות ידועות המאפשרות לכל אחד “לגנוב” את ה- Wi-Fi שלך.

מהי הפגיעות האחרונה ב- WPA2?

ב- 16 באוקטובר פרסמה החוקרת מת’י וונהוף פרטים על נקודות התורפה שנמצאו לאחרונה ב- WPA2 המאפשרות לתוקף לפענח תעבורת Wi-Fi מוצפנת. כדי לבצע את ההתקפה, תוקף מיומן ונחוש חייב להיות בטווח שלך ושל הנתב שלך.

הפגיעות אינה מאפשרת לתוקף לפענח את התעבורה שלך ב- VPN או ב- HTTPS.

אם התחברת בשנים האחרונות לרשת Wi-Fi מאובטחת WPA2, יש סיכוי תיאורטי שתוקף יכול היה להשיג את תנועה לא מוצפנת נשלח בינך לבין האינטרנט. עם זאת, סביר להניח שרק סוכנויות ריגול גדולות היו מקבלות גישה לפגם הזה.

אולם כעת, כאשר הפגיעות מתועדת וציבורית, אנו יכולים לצפות שיופיעו כלים אשר יהפכו את זה ליותר טריוויאלי עבור כל מי שינצל את הפגם הזה, ולכן חשוב לתקן את הבעיה ו / או להקל עליהם..

כיצד להימנע מפגיעות WPA2

ExpressVPN כבר פרסמה קושחה שמתקן כל פגיעויות אפשריות עבור נתבי Open-WRT. עבור אל ההתקנה כדי למצוא את הקושחה העדכנית ביותר ופעל לפי ההוראות.

כמעט כל המכשירים מושפעים מהפגיעות WPA2, אם כי בהיקפים שונים. אתה יכול לבדוק אם המכשיר שלך מושפע כאן.

  אפליקציית הנתב ExpressVPN: עדכונים אחרונים ושדרוגי תוכנה

לא משנה מה המכשירים שאתה מפעיל, וודא שהם מעודכנים ומפעילים את הקושחה האחרונה. יתכן ויהיה לוקח מספר ימים עד שתיקון הנתב יהיה זמין, אך במקרה זה, עליך לבדוק באתר של יצרן הנתב שלך..

אם יש לך ספק לגבי רמת ההגנה של ה- Wi-Fi שלך, אתה יכול להשתמש בכבל Ethernet או לוודא שאתה מחובר ל- ExpressVPN.

מה המשמעות של פגיעות WPA2 עבור משתמשי ExpressVPN?

חקרנו סוגיה זו בנתבים של ExpressVPN, ונראה שהיא משפיעה רק על מצב ‘לקוח’, תכונה שנמצאת לעתים רחוקות בשימוש כדי לחבר שני נתבים זה לזה. עם זאת, פרסמנו עדכון המגן מפני הפגמים בנתבי ExpressVPN Open-WRT.

ברשתות לא מאובטחות ופגיעות, ואפילו ברשתות זדוניות, אתה תמיד מוגן כשאתה מתחבר לאפליקציית ExpressVPN. אם אתה מחבר לקוח פגיע (למשל הטלפון שלך שלא נשלח) לנתב ExpressVPN, אף אחד לא יכול היה להמתין לו.

אנו ממשיכים להמליץ ​​לך להגדיר את התצורה של המכשיר שלך באמצעות WPA2 ולהגדיר סיסמה עבור ה- Wi-Fi שלך, כמו גם לעדכן את הטלפון והמחשב הנייד שלך בכל פעם שעדכונים זמינים..

מה הפגיעות של הצפנת Wi-Fi WPA2 ואיך זה משפיע עליך?
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.