אנדרואיד חוסם חיבורים ללא VPN

כל הגרסאות של אפליקציית אנדרואיד ExpressVPN מגירסה 7.4 ואילך כוללות תכונה בתפריט הגנת הרשת הזמנית חוסם גישה לאינטרנט כאשר אינך מצליח להתחבר או להתחבר מחדש ל- VPN. בכל פעם שתעבורת האינטרנט שלך נחסמת על ידי תכונה זו, לא ניתן ליירט את התנועה על ידי צדדים שלישיים או להשתמש בה כדי לזהות אותך.

מאפיין הגנת רשת זה זמין לכל הגרסאות והיצרנים של מכשירי אנדרואיד והוא מופעל בטלפונים וטאבלטים כברירת מחדל. (על משתמשי Android TV להפעיל את התכונה באופן ידני.)

השימוש בתכונה זו אינו משבש מנהור מפוצל או גישה למכשירים מקומיים. אם הגישה לאינטרנט תיחסם, תראה הודעה זו באפליקציית ExpressVPN:

האינטרנט חסום במכשירי אנדרואיד.

בטלפונים וטאבלטים של אנדרואיד תראה גם את הודעת המערכת למטה:

התראת מערכת המציינת כי האינטרנט נחסם באנדרואיד.

אם תקיש נסה שוב, האפליקציה תנסה להתחבר מחדש ל- VPN. אם תקיש בטל את חסימת האינטרנט, תוחזר למסך הבית של ExpressVPN, כאשר ה- VPN מנותק וחיבור האינטרנט שלך חסום ולא מוגן..

הערה: Android TV אינו תומך בהודעות מערכת, לכן עליך לגשת לאפליקציית ExpressVPN כדי לבדוק אם תכונת ההגנה על הרשת חוסמת את הגישה שלך לאינטרנט..

השבתה או הפעלת התכונה ביישום ExpressVPN

כדי להשבית את התכונה להגנת רשת, עבור אל תפריט המבורגר (≡) > הגדרות > הגנת רשת, ואז לעבור חסום את האינטרנט כאשר אינך מצליח להתחבר או להתחבר מחדש ל- VPN למצב כבוי. כדי להפעיל אותו, הפעל אותו.

החלף הגנה על רשת ב- Android.

שימוש בהגדרות מערכת אנדרואיד לבידוד דליפות

ExpressVPN תומך גם באיטום דליפות מלא דרך הגדרות מערכת אנדרואיד, אם אתה משתמש באנדרואיד 8.0 (ומעלה). עם זאת, שים לב כי:

  • תכונה זו של מערכת אנדרואיד אינה זמינה ב- Android TV או ב- Fire TV וייתכן שהיא אינה זמינה עבור יצרנים מסוימים של מכשירי אנדרואיד (למשל, Huawei).
  • הפעלת הגדרות מערכת אלה תשבש את המנהור המפוצל והגישה למכשירים מקומיים (גם אם מנהרת פיצול וגישה מקומית להתקן מאופשרות).

כדי להפעיל איטום מפני דליפות דרך הגדרות מערכת Android, עליך להפעיל את שתיהן VPN תמיד-תמיד ו חסום חיבורים ללא VPN. הדרך הקלה ביותר לגישה להגדרות אלה היא על ידי הקשה על מקש הגדרות אנדרואיד בתיבה האדומה תחת הגנת רשת באפליקציית ExpressVPN שלך.

הקש

על הקופץ שאחרי, הקש על הגדרות אנדרואיד.

הקש כדי לפתוח את הגדרות Android שלך.

בתפריט הבא, הפעל VPN תמיד-תמיד, ואז אפשר חסום חיבורים ללא VPN.

החלף

איזו צורה של הגנה מתאימה לי?

כאשר אתה מפעיל חסום גישה לאינטרנט כאשר אינך מצליח להתחבר או להתחבר מחדש ל- VPN מתוך אפליקציית ExpressVPN, אתה שומר על גישה למכשירי הרשת המקומיים שלך ופיצול מנהרות תוך הפחתה משמעותית של הסיכון לנתונים שדלפו. אולם המגבלות בתוך אנדרואיד לא מאפשרות לכל אפליקציית VPN להבטיח איטום של 100% בתנאים אלה.

משתמשים הזקוקים לאיטום דליפות מלא כזה, גם על חשבון מנהור מפוצל וגישה מקומית למכשירים, יצטרכו לאפשר זאת VPN תמיד-תמיד ו חסום חיבורים ללא VPN מהגדרות מערכת Android.

אנדרואיד חוסם חיבורים ללא VPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.