3 بهترین کیف پول بیت کوین برای اندروید

طلای اندرویدی سبز که دارای یک بیت کوین است.

* آیا به دنبال بهترین کیف پول های بیت کوین برای iOS هستید؟ اینجا کلیک کنید.*

Android اولین پلتفرم تلفن همراه با کیف پول Bitcoin بود و برنامه های مستقلی را ارائه داده است ، که از همان اوایل زندگی Bitcoin به یک سرور مرکزی برای پردازش معاملات متکی نیستند. در ابتدا ، این برنامه های غیر متمرکز ، Blockchain کامل را بارگیری کردند ، که امروزه به سختی ممکن خواهد بود ، زیرا در حال حاضر بیش از 60 گیگابایت است.

درعوض ، دقیقاً مانند کیف پولهای مورد علاقه iOS ExpressVPN ، برنامه ها به تأیید پرداخت ساده (SPV) متکی هستند ، که در آن کیف پول می تواند مستقیماً به شبکه بیت کوین متصل شود ، اما فقط مناسب ترین داده ها را همگام سازی می کند و نه کل blockchain.

میکلیم – استفاده آسان

میسیلیوم - بیت کوین-کیف پول بررسی

کیف پول Mycelium Bitcoin ، با نام برخی از قارچ ها که به عنوان بزرگترین ارگانیسم زنده جهان شناخته می شود ، یک کیف پول با کاربرد آسان است که فقط با مجموعه مناسب از ویژگی های جانبی مفید ارائه می شود..

این جانشین کیف پول BitcoinSpinner است و در سال 2013 راه اندازی شد. مایکلیم به استانداردی برای کیف پول های موبایل تبدیل شده و از دانه های HD (Hierarchical Deterministic) استفاده می کند ، به این معنی که برای تهیه نسخه پشتیبان از بیت کوین خود ، فقط باید مجموعه ای از دوازده کلمه انگلیسی را به خاطر بسپارید. در تهیه نسخه پشتیبان از کلمات خود مراقب باشید ، زیرا هر کس با این کلمات به تمام پول شما دسترسی دارد. ExpressVPN به شما توصیه می کند که آنها را روی کاغذ بنویسید و آن را در جای امن ذخیره کنید ، یا از مدیر رمز عبور خود برای ذخیره آنها استفاده کنید.

کیف پولهای HD به شما کمک می کنند تا حریم خصوصی خود را نیز حفظ کنید ، زیرا برنامه برای هر تراکنش از یک آدرس جداگانه استفاده می کند. میکلیم یک قدم فراتر خواهد رفت و به شما امکان می دهد تا با برنامه Orbot ، تمام داده های خود را از طریق شبکه Tor انجام دهید. با این روند ، هیچ کس نمی داند که حتی از بیت کوین نیز استفاده می کنید.

همچنین برای حفظ حریم خصوصی مالی شما قابلیت جداسازی حسابهای خود را با میکللیوم بسیار عالی است. اگر به عنوان مثال ، برخی از بیت کوین ها را به عنوان درآمد در اختیار دارید و می خواهید آنها را از پس انداز خود جدا کنید ، می توانید به سادگی با اضافه کردن یک کیف پول اضافی ، این کار را در میکللیوم انجام دهید. این کار ثبت اسناد را بسیار ساده تر می کند ، اما فراموش نکنید که هنگام استفاده از چند کیف پول ، باید به صورت جداگانه از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید.

میکلیم همچنین انواع مختلفی از تهیه پشتیبان و کیف پول کاغذی را که ممکن است داشته باشید آسان می کند. کلیدهای خصوصی به صورت کد QR می توانند مستقیماً در دستگاه شما اسکن شوند ، یا می توانید دوازده کلمه خود را درون برنامه تایپ کنید. میسلیوم سپس سکه ها را به یکی از کلیدهای امن خود منتقل می کند.

اگر به خصوص پارانوئید هستید یا به امنیت توجه ندارید ، یا نمی توانید به تلفنی که حمل می کنید اعتماد کنید (شاید به این دلیل که باید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید) ، میسیلیوم می تواند در ارتباط با کیف پول های سخت افزاری بیت کوین مانند Trezor یا Ledger استفاده شود..

این کیف پول های سخت افزاری دستگاه های سخت افزاری خارجی هستند که به طور خاص برای ذخیره ایمن بیت کوین ساخته شده اند. آنها کمی شبیه به USB هستند اما صفحه نمایش کوچکی دارند که از طریق آن می توانید معاملات را تأیید کنید. برای انجام معامله ، کیف پول سخت افزاری خود را به تلفن خود وصل می کنید ، برنامه Mycelium را باز کرده و عملیات را آغاز می کنید. سپس معامله موجود در کیف پول سخت افزاری خود را تأیید و تأیید می کنید. به این ترتیب کلیدهای خصوصی شما هرگز دستگاه اختصاصی شما را ترک نمی کنند و فقط از طریق تلفن شما منتقل می شوند. چیزهای نابغه ای زیبا.

بزرگترین ویژگی جانبی برنامه Mycelium بازار است. به راحتی می توانید افرادی را در نزدیکی مکان خود پیدا کنید که مایل به تجارت بیت کوین برای پول نقد هستند. این یک راه عالی برای پول گرفتن برخی از سکه ها است یا در صورت تمایل منابع مالی شما را در ازای پول دولت تورمی نقدینگی می کنید.

حتی اگر می توانید زمان اضافی داشته باشید می توانید خود را معامله گر کنید.

خلاصه میکلیم

 • استفاده آسان و پشتیبان گیری
 • برنامه عالی برای جابجایی بیت کوین از سردخانه
 • پشتیبانی از کیف پولهای سخت افزاری
 • ویژگی معامله گر برای خرید بیت کوین در این نزدیکی هست

BitPay – اجازه می دهد تا امضاهای چندگانه

coplay-bitcoin-wallet-review

BitPay نه تنها در میان کیف پولهای مورد علاقه Android ExpressVPN ، بلکه یک لیست فوری برای لیست iOS نیز محسوب می شود.

بزرگترین قدرت BitPay ویژگی چند امضاء است. این بدان معناست که می توانید به سرعت یک کیف پول بیت کوین را با چند نفر یا دستگاه به عنوان امضاکننده تنظیم کنید.

شما می توانید با ایجاد کیف پول که بودجه بین چندین دستگاه را در اختیار دارد ، از این ویژگی برای افزایش امنیت خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید یک آدرس بیت کوین ایجاد کنید که دارای سه کلید باشد ، یکی در تلفن شما ، دیگری در رایانه شما و دیگری به عنوان پشتیبان از یک تکه کاغذ. به عنوان مثال ، هر معامله به دو امضا نیاز دارد. یک هکر برای دسترسی به پول شما باید به طور همزمان حمله به هر دو وسیله را که بزرگی در نظر گرفته می شود سخت تر از حمله به یک دستگاه واحد باشد. کیف پول سوم به عنوان پشتیبان نگه داشته می شود ، در صورت گم شدن یا آسیب دیدن گوشی یا رایانه شما.

همچنین می توانید از چندین آدرس BitPay در سازمان خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، هر عضو هیئت مدیره یا خزانه دار می تواند یک کیف پول و کلید بیت کوین را در خود نگه دارد. برای پرداخت موفق ، حداقل تعداد امضاها برای پردازش وجوه لازم است. این سیستم از نظر هکرها نسبتاً ایمن است ، و لازم نیست با تمام پول به یک فرد مجرد در سازمان خود اعتماد کنید.

در روند نزولی ، برنامه BitPay برای نظارت و پخش معاملات باید به یک سرور مرکزی اعتماد کند. این سرور قادر به ربودن سکه های شما نیست ، اما اگر مورد حمله DDoS قرار گرفته باشد یا در غیر این صورت در دسترس نباشد ، قادر نخواهید بود که بیت کوین خود را خرج کنید – یک مزاحمت آزار دهنده..

از لحاظ تئوریکی ، این برنامه به شما امکان استفاده از یک سرور جایگزین و حتی برای اجرای خود را می دهد. در واقعیت ، این امر فقط برای سازمانهای بزرگتر قابل اجرا خواهد بود زیرا نیاز به تلاش قابل توجهی دارد.

خلاصه BitPay

 • کیف پول چند امضا با قدرت بالا و با کاربرد آسان
 • بسیاری از ویژگی ها
 • اعلانات را برای وجوه ورودی فشار دهید
 • برای مدیریت کلید به یک سرور متمرکز بستگی دارد – برای خاموشی خطرناک

کیف پول Schildbach Bitcoin – فقط 2.9MB برنامه!

schildbach-Bitcoin-wallet-review

کیف پول Schildbach Bitcoin به نام توسعه دهنده آن آندریاس شیلدباخ (اکنون در فروشگاه بازی به سادگی “کیف پول بیت کوین” شناخته شده است) نامگذاری شده است و قدیمی ترین کیف پول موبایل Bitcoin است. کیف پول Schildbach برای بارگیری کل Blockchain قبل از این فرایند بسیار سنگین به دلیل مبادلات انجام شده استفاده می شود.

با استفاده از فناوری جدید SPV ، دیگر نیازی به بارگیری کل تاریخچه معاملات بیت کوین نیست. امروز برنامه ها می توانند مستقیماً به شبکه وصل شوند ، تعادل کیف پول را دریابند و معاملات امضا شده را تحت فشار قرار دهند ، بدون اینکه به سانسور یا به روزرسانی برسند.

این برنامه توسط گوگل ذکر شده است که بین یک میلیون و پنج میلیون نصب دارد و میزان چشمگیر کیف پول را نشان می دهد.

کیف پول از ویژگی های ساده ای برخوردار است ، اما با این وجود آنچه را که ممکن است با یک سیستم غیرممکن غیرممکن مانند بیت کوین امکان پذیر باشد ، نشان می دهد. به عنوان مثال ، می توانید معاملات بیت کوین را از طریق بلوتوث یا NFC به دستگاه دیگری منتقل کنید ، تا زمانی که دستگاه ها از آن پشتیبانی کنند.

خلاصه شیلدباخ

 • کاربرد آسان ، برنامه باریک
 • به خوبی توسط یکی از با تجربه ترین توسعه دهندگان اکوسیستم بیت کوین نگهداری می شود
 • پشتیبانی از NFC و بلوتوث
 • فقط 2.9 مگابایت

Mycelium Is ExpressVPN کیف پول مورد علاقه بیت کوین است

مایکلیم بسیار آسان است ، به نظر خوب می رسد ، فقط ویژگی های کافی دارد تا آنچه شما نیاز دارید باشد ، و در صورت نیاز به پشته شدن روی برخی از بیت کوین ، ویژگی بازار نیز عالی است..

BitPay کیف پول های چند امضا را قابل استفاده و حتی سرگرم کننده کرده است. اگر می خواهید امنیت اضافی یا امکان پخش وجوه بین افراد مختلف در یک سازمان وجود داشته باشد ، این برنامه انتخاب شماره یک شما خواهد بود.

درست مانند iOS ، همه کیف پول های Android که ExpressVPN مورد بررسی قرار گرفته اند ، هربار معامله را انجام می دهید. این برای حفظ حریم خصوصی مفید است اما معاملات شما را ناشناس نمی کند. اگر به سطح بالایی از حریم شخصی یا ناشناس بودن احتیاج دارید ، راهنمای ExpressVPN را برای ناشناس ماندن بیت کوین بررسی کنید.

3 بهترین کیف پول بیت کوین برای اندروید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.