4 بهترین برنامه برای ایمن سازی مناسب آیفون شما در سال 2018

[ware_item id=33][/ware_item]

بهترین برنامه های امنیتی برای iOS


پرونده دادگاه مارس 2016 اپل در برابر FBI این مسئله را روشن کرد که شکستن آیفون آسان نیست.

در کنار موضع شرکتی اپل در مورد حریم خصوصی ، این دستگاه دارای چندین ویژگی محافظتی است ، از رمز عبور و Touch و Face ID گرفته تا iMessages رمزگذاری شده. با این وجود ، با توجه به میزان اطلاعات حساس که مردم در آیفون های خود ذخیره می کنند ، افزودن یک لایه امنیتی اضافی هرگز اضافی نیست.

بسیاری از برنامه های مختلف وجود دارد که می توانید از آنها برای تقویت امنیت تلفن خود استفاده کنید ، اما ExpressVPN آنها را به چهار دسته جوش داده است. و بهترین قسمت در مورد تمام برنامه های بررسی شده در اینجا است همه آنها رایگان هستند!

بهترین برنامه امنیتی تلفن همراه چند وظیفه ای

بزرگترین تهدید برای آیفون شما سرقت یا از دست دادن است. در چنین مواردی ، شما برنامه ای با پوشش 360 درجه می خواهید که بتواند داده های شما را بازیابی کند ، تلفن شما را بیابد و از اطلاعات حساس ذخیره شده در دستگاه شما محافظت کند.

انتخاب شماره 1 ExpressVPN: به طور مرتب

برنامه امنیتی نگهدارنده برای iphone

با یک رابط کاربری مرتب و بصری ، Keeply کمی بیشتر از یک طاق امن برای داده های شما ، مانند عکس ، گذرواژه یا یادداشت ارائه می دهد.

سیاست ایمنی Keeply تضمین می کند که داده های شما فقط در تلفن شما ذخیره می شود و نه روی ابر ، اگرچه امکان تهیه نسخه پشتیبان از آن در رایانه انتخابی نیز وجود دارد.

ExpressVPN قدردانی می کند که این برنامه می تواند در حالت آفلاین استفاده شود و به هیچ یک از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد نیاز ندارد - از جمله مکان یا لیست مخاطب.

Keeply همچنین چندین ویژگی خوب دیگر را ارائه می دهد ، مانند عکس مزاحم که از هر شخصی که سعی در دسترسی به برنامه به صورت ناموجود داشته باشد ، تصویری را تهیه می کند. Fake Pin که در صورت استفاده ، برنامه را خالی نشان می دهد. و قفل رو به پایین ، که دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد.

دونده: مواظب

برنامه امنیتی مواظب iphone

Lookout یک برنامه امنیتی همه جانبه است که می تواند در صورت عدم استفاده از آن ، آیفون شما را پیدا کند ، در صورت فعالیت های مشکوک زنگ هشدار را فعال کرده و دستگاه خود را از راه دور غیرفعال کند. یک عملکرد مرتب نیز وجود دارد که اگر iPhone شما از محدوده بلوتوث خارج شود ، ساعت Apple شما را وزوز می کند.

متأسفانه ، اکثر ویژگیهای جالب فقط در صورتی که دارای یک اپل واچ باشید ، کار می کنند ، به همین دلیل Lookout دوم شد.

بهترین مدیر رمز عبور برای iPhone شما

یک مدیر رمزعبور خوب به شما امکان می دهد برای برنامه های خود که در یک پایگاه داده رمزگذاری شده ذخیره شده و توسط یک رمز عبور اصلی محافظت می شود ، رمزهای عبوری قدرتمند ایجاد کنید..

پس از ورود به سیستم ، مدیر رمزعبور نیز به طور خودکار جزئیات شما را در وب سایتهای ذخیره شده وارد می کند و ورود به آن را به راحتی انجام می دهد.

انتخاب شماره 1 ExpressVPN: LastPass

برنامه امنیتی lastpass برای iphone

LastPass یکی از شناخته شده ترین مدیران رمز عبور است و رابط کاربری آن از کتابخانه ای از آرم های برنامه ها استفاده می کند تا وب سایت های موردعلاقه خود را به یک طعمه تبدیل کند.

LastPass مانند بسیاری از رقبای خود ، داده هایی را با رمزگذاری 256 بیتی و همچنین اثر انگشت و تأیید هویت دو عاملی از آن محافظت می کند. عملکردهای اصلی رایگان هستند ، اما برای همگام سازی داده های خود در چندین دستگاه به نسخه پرداخت شده نیاز خواهید داشت (اگرچه اشتراک ارزان ترین قیمت در بازار است - فقط 12 دلار در سال)..

از دیگر ویژگی های جالب توجه می توان به ممیزی امنیتی LastPass و امکان استفاده از آن در حالت آفلاین اشاره کرد. LastPass یک برنامه قابل اعتماد ، ایمن و بصری ، مدیر رمز عبور مورد علاقه ExpressVPN است.

Runner up: 1Password

برنامه امنیتی 1password

1Password یکی دیگر از بهترین مدیران رمز عبور موجود است و همراه با یک برنامه رایگان برای بوت شدن دستگاه های iOS است. تفاوتهای اصلی LastPass در این است که 1Password در درجه اول برای استفاده آفلاین طراحی شده است و هم هزینه یک بار و هم مدل اشتراک را ارائه می دهد.

بهترین مسدود کننده تبلیغات برای دستگاه های تلفن همراه اپل

از سیستم عامل iOS 9 ، امکان مسدود کردن محتوای با استفاده از مسدود کننده های تبلیغاتی ، که در قسمت تنظیمات تلفن شما وجود دارد ، امکان پذیر است. مشابه مسدود کننده های تبلیغاتی مرورگر ، یک مسدود کننده تبلیغاتی خوب موبایل از داده های شما سوءاستفاده نمی کند و به شما امکان می دهد کدام سایت ها و برنامه هایی را که می خواهید مسدود کنید ، شخصی سازی کنید.

انتخاب شماره 1 ExpressVPN: 1 مسدود کننده

برنامه امنیتی 1blocker

1Blocker شامل 7000 مسدود کننده از پیش نصب شده است ، که تبلیغات ، ردیابی اسکریپت ها و موارد دیگر را که در پس زمینه در صفحات وب اجرا می شوند - پوشش می دهد - چیزهایی مانند شبکه های تبلیغاتی و ارائه دهندگان آنالیز..

ExpressVPN به دلیل تعداد زیاد گزینه های سفارشی سازی ، موقعیت برتر را در اختیار 1Blocker قرار داده است که به شما امکان می دهد محتوای خاصی را که ممکن است بخواهید از دید خود ممنوع کنید انتخاب کنید..

دونده: اصلاح

برنامه امنیتی را اصلاح کنید

همچنین در فروشگاه اپلیکیشن رایگان ، Refine به طور مشابه با 1Blocker کار می کند اما دارای محدوده سفارشی سازی کمتری است.

بهترین مرورگر حفظ حریم خصوصی برای iOS

انتخاب شماره 1 ExpressVPN: Ghostery

برنامه امنیتی ghostery

Ghostery یک مرورگر ایمن موبایل iOS است که به کاربران امکان می دهد اطلاعاتی را که می خواهند با سایتهایی که بازدید می کنند به اشتراک بگذارند ، کنترل کنند. یکی از ویژگی های کلیدی ، مرور کلی از همه ردیاب ها و کوکی ها در پی فعالیت شما در هر سایت ، و یک عملکرد یک کلیک برای قطع ارتباط آنها است.

آیا در مورد امنیت موبایل نکاتی دارید؟?

ExpressVPN امیدوار است که این امر به ایمن تر شدن آیفون شما کمک کند!

اگر در مورد هر یک از نرم افزارهای ذکر شده یا هرگونه داستان ترسناک درباره از دست دادن اطلاعات خود سؤالی دارید ، آنها را در بخش نظرات زیر بگذارید!

4 بهترین برنامه برای ایمن سازی مناسب آیفون شما در سال 2018
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.