سلام ، Aussies! IP خود را مخفی کنید تا ISP خود را از جاسوسی بر روی شما متوقف کند

سلام ، Aussies! IP خود را مخفی کنید تا ISP خود را از جاسوسی بر روی شما متوقف کند

بروزرسانی شده در نهم اکتبر 2015

لحظه ای که شما در حال خواندن بوده اید اینجا است

قوانین نگهداری داده ها از اکتبر 13 اجرا می شود

برنامه نگهداری اجباری داده های استرالیا از روز سه شنبه ، 13 اکتبر اجرا می شود. این زمانی است که telcos و ISP مانند Telstra ، Optus و Vodafone شروع می شوند نگه داشتن داده ها در مورد استفاده از اینترنت و تلفن خود به مدت دو سال بنابراین آنها می توانند به سازمانهای دولتی دسترسی غیرقانونی به اطلاعات شما اعطا کنند.

دولت استرالیا طی سه سال آینده 131 میلیون دلار برای کمک به ارائه دهندگان خدمات در اجرای این طرح اختصاص داده است ، اگرچه هنوز مشخص نیست که چگونه این وجوه در بین ارائه دهندگان خدمات تقسیم می شود.

برای افزودن به هرج و مرج ، هزینه اجرای طرح نگهداری داده ها می تواند ISP های کوچکتر را از کار بیاندازد. و 131 میلیون دلار جدا شده احتمالاً برای تأمین مالی انطباق در کل صنعت بسیار فراتر نخواهد رفت.

بنابراین چه کسی می خواهد هزینه اضافی اجرای رژیم حفظ داده را انتخاب کند? شما. برای کمک به دولت برای جاسوسی دولت از شما ، مالیات و هزینه خدمات بیشتری پرداخت خواهید کرد. این # @٪ $ ویرایش شده است!

رژیم نگهداری داده ها اینجاست ، اما امید خود را از دست ندهید. ما برای کمک اینجا هستیم. از حریم خصوصی داده های خود با VPN محافظت کنید و این راهنما از حزب دزدان دریایی است.

دریافت ExpressVPN

IP خود را با VPN مخفی کنید. اکنون به حریم شخصی خود برگردید.

ما معتقدیم که هر کس حق دارد برای حفظ حریم خصوصی آنلاین باشد. ما فکر نمی کنیم که ISP شما باید جاسوسی کند ، مرتکب شود ، یا اطلاعاتی راجع به آنچه انجام می دهید در هنگام آنلاین بودن ارائه دهید..

بنابراین ، قانون ابرداده اجباری بر خلاف هر چیزی که به آن اعتقاد داشته باشیم مخالف است. این حق شما را از این تصمیم می گیرد که تصمیم بگیرید کدام اطلاعات را به اشتراک نمی گذارید و چه اطلاعاتی را ترجیح می دهید خصوصی نگه دارید.

اما همه چیز از دست نرفته است.

استفاده از VPN جمع آوری و / یا به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد شما با مخفی کردن آدرس IP خود را برای ISP دشوارتر می کند.

یک VPN ISP شما را از ردیابی ، جاسوسی یا دخالت در استفاده از اینترنت توسط: 

 1. رمزگذاری ترافیک شما ، به طوری که افراد خارجی نمی توانند آنچه در داخل است را ببینند ؛
 2. تضمین ترافیک شما ، بنابراین افراد خارجی نمی توانند ترافیک شما را تغییر دهند و
 3. ناشناس کردن ترافیک شما ، به طوری که افراد خارجی نمی توانند ببینند با چه کسی ارتباط برقرار کرده اید.

چه اتفاقی می افتد هنگام استفاده از vpn

اگر قبلاً از VPN استفاده نمی کنید ، این واقعیت که ISP ممکن است به دولت یا شرکتهای خصوصی کمک کند تا از شما جاسوسی کنند ، باید به شما الهام ببخشد که امروز از یک استفاده کنید.

دریافت ExpressVPN

در حالی که ما توجه شما را جلب کردیم ، چرا این دادخواست را امضا نکردید ، شهروندان ، نه مظنونین ، خواستار دولت فدرال برای حذف طرح اجباری ابرداده اجباری هستند?

همه از قوانین نگهداری داده متنفر هستند

ما می دانیم که شما بچه ها قوانین مربوط به نگهداری داده ها را دوست ندارید ، زیرا در ماه ژوئیه به ما گفتید.

عکس العمل قوانین حفظ ابرداده

دوستان شما با صدای بلند و واضح می شنویم. و ما با شما موافقیم ما معتقدیم که همه حق دارند به صورت خصوصی ، ایمن و با آزادی به اینترنت بروند.

حقوق شما به عنوان یک کاربر اینترنت در معرض تهدید قرار گرفته اند.

در ابتدا ارسال شده در تاریخ 27 آوریل 2015

قانون حفظ ابرداده اجباری ماه گذشته یک تهدید مستقیم برای حقوق حریم خصوصی آنلاین استرالیا است.

این قانون به ارائه دهندگان خدمات اینترنتی استرالیا (ISP) و telcos نیاز دارد تا داده ها راجع به استفاده از اینترنت و تلفن شما به مدت دو سال حفظ کنند ، و آژانس های دولتی اجازه می دهد بدون هیچ حکم به همه این داده ها دسترسی داشته باشند.

اما … این فقط ابرداده نیست؟ متادیتا مضر نیست?

ابرداده اطلاعات مربوط به تعاملاتی است که شما با افراد و سازمانهای دیگر (یعنی وب سایتها) دارید زیرا با استفاده از فناوری با آنها ارتباط برقرار می کنید. ابرداده محتوای واقعی تعامل شما نیست بلکه اطلاعات است در باره محتوای.

این بیت از اطلاعات بی حد و حصر به نظر می رسد ، اما هنگامی که شما مقدار زیادی از این داده ها را با گذشت زمان جمع می کنید و آنرا با یکدیگر رفرنس می کنید ، می تواند مشخصات دقیقی از شما را ترسیم کند..

نمونه هایی از ابرداده

 1. با چه کسی تلفنی تماس گرفتید و چه موقع?
 2. چه کسی ایمیل ارسال کردید ، و چه زمانی?
 3. از کدام رایانه بازدید کرده اید و از چه زمانی?
 4. کارت اعتباری خود را از کجا و چه زمانی استفاده کرده اید?

برای اطلاعات بیشتر در مورد ابرداده ، می توانید پست وبلاگ ما را بخوانید که چرا باید به ابرداده توجه کنید. 

وقایع اخیر در استرالیا فقط این دیدگاه را تقویت کرده است که جمع آوری فوق داده ها یک چیز بالقوه خطرناک است.

از آنجا که در حالی که در توییتر گیر می آیید ، وبلاگ های مورد علاقه خود را می خوانید ، فینال فوتبال را پخش می کنید ، یا با مادربزرگ خود از طریق تلفن گپ می کنید ، ISP و telco شما جمع آوری و ذخیره اطلاعاتی را می توانند برای ساختن نمایه ای درباره شما استفاده کنند ، که پس از آن می توانید ، به طور بالقوه ، علیه شما استفاده می شود.

اشخاص ثالث همچنین می توانند به ابرداده شما دسترسی پیدا کنند.

اما در اینجا متوقف نمی شود. در سراسر جهان ، بسیاری از ISP ها و تلگکوها ابرداده خود را به شما داده اند تا اشخاص ثالث نیز بتوانند از شما جاسوسی کنند.

سالها است که Verizon Wireless در ایالات متحده با تزریق یک هدر شناسه منحصر به فرد یا UIDH به کلیه درخواستهای HTTP (وب) ، ترافیک اینترنت افراد را تغییر می دهد. این UIDH به تبلیغ کنندگان امکان می دهد عادتهای مرور را با مشتریان منحصر به فرد در مرور وب سایتهای رمزنگاری شده مرتبط کنند.

تبلیغ کنندگان و سایر شرکتهای بزرگ تنها کسانی نیستند که فوق داده شما را استفاده می کنند. آژانسهای جاسوسی دولتی ابرداده را به عنوان بخشی از برنامه های نظارت جمعی در سراسر جهان جمع آوری می کنند ، و اغلب آن را با آژانس های جاسوسی در کشورهای دیگر به اشتراک می گذارند.

این دسترسی بدون دسترسی به ابرداده شما به ISP ها ، telcos ها ، اشخاص ثالث و آژانس های دولتی قدرت می دهد که ما معتقد نیستیم که آنها سزاوار هستند.

از آنجا که چگونه می دانید یک آژانس جاسوسی ممکن است شما را بر اساس نمایه ای که در مورد شما از ابرداده آنها را بدون رضایت شما جمع کرده اند هدف قرار ندهید?

شما نمی کنید این چیزهای کابوس است.

هر کس می تواند از ابرداده شما برای ایجاد نمایه در مورد شما استفاده کند

خواندن بیشتر:

 • چرا همه ما باید به نظارت بر ابرداده توجه کنیم (ExpressVPN)
 • راهنماهای حریم خصوصی اینترنت (ExpressVPN)
 • احتمالی ابرداده به عنوان ترکیب ائتلاف و کار (دانیل هورست) قانونی می شود, روزنامه گاردین)
 • قدم سردسیری نزدیک به پلیس مخفی استرالیا (جاناتان هولمز), سن)
 • شهروندان ، مظنونان – درخواست (GetUp!)

تصاویر برجسته: (1) کلوپ عکس / دلار دلار ، (2) کلوپ عکس اتحاد / دلار

سلام ، Aussies! IP خود را مخفی کنید تا ISP خود را از جاسوسی بر روی شما متوقف کند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.