چرا اشتراکی در طول عمر ExpressVPN وجود ندارد

expressvpn-cyber-m

شما سرویس VPN را پرداخت می کنید

در ExpressVPN ، برتری خدمات مهم است. ما تعهد کرده ایم: بدون تردید بازاریابی و کمترین کیفیت خدمات. همیشه.

نرخ تخفیف به معنای خدمات تخفیف دار است. ExpressVPN سرمایه گذاری در زمینه حفظ حریم خصوصی و امنیت شما با مجموعه ای از ابتکارات انجام خواهد داد که ارائه دهندگان کمتری نمی توانند با آنها رقابت کنند. مرور خصوصی ، DNS خود اجرا را روشن کنید همه سرور ، بهترین برنامه در کلاس و رمزنگاری مجوز ، و پشتیبانی چت زنده ، فقط برای نامگذاری چند مورد.

اشتراک مشترک به معنی کمبود درآمد پایدار است. این یک واقعیت غیر قابل قبول است ارائه دهندگان این مدل را اجرا می کنند باید در جایی قطع کنید – انتظار ویژگی های امنیتی تحتانی و خدمات غیرحرفه ای (یا غیر وجودی) به مشتری را دارید.

تعداد بیشماری از افراد به اشتراک در طول زندگی گمراه شده اند و ناراضی هستند و یا احساس ناراحتی می کنند.

نمونه های واقعی زندگی از مشکلات ذاتی با اشتراک های VPN در طول زندگی:

مراقب باشید در طول زندگی مشترک شوید
bad-vpn-service
توجه: اینها همه 100٪ پست واقعی از کاربران واقعی VPN هستند. هویت ها برای محافظت از هویت های فردی مبهم شده است.

Fly-by-Night VPN اپراتورها پول شما را می گیرند و اجرا می شوند

اگر یک شرکت از طریق پرداخت به مشتریان درآمد ایجاد نمی کند ، باید جریان های درآمد ناخوشایند دیگری پیدا کند. شبانه روزی اپراتورهای VPN ممکن است با فروش گزارش های کاربر و آدرس های IP به اشخاص ثالث ، درآمد اضافی جمع کنند که این امر به دلیل داشتن یک VPN کاملاً مغلوب است..

طرح پونزی?

اشتراک های مادام العمر برای کل (و احتمالاً کوتاه) شرکتی که آن را ارائه می دهد ایجاد می کند. تنها راهی که می توان یک حساب کاربری فعلی را حفظ کرد ، ثبت نام مشتری جدید در اشتراک مادام العمر است. این مدل تجاری کاملاً ناپایدار است ، همانطور که در گذشته بارها نشان داده شده است.

هجوم اولیه وجه نقد ممکن است به اندازه کافی برای خرید چند قایق بادبانی قبل از سقوط شرکت ناکافی باشد ، اما تقریباً هیچ وقت توافقی طولانی مدت برای مشتری نیست.

واقعا یک اشتراک VPN Lifetime چقدر طول دارد?

آیا خوشحال می شوید که بخواهید برای اشتراک “عمر” که تنها چند سال به طول انجامیده است ، دست به انتخاب شوید?

چه اتفاقی می افتد اگر شرکت ارائه دهنده اشتراک ورشکسته شود؟ حتی بدتر ، اگر این شرکت خریداری شود ، چه می شود؟ نه تنها اطلاعات شما در دست شخص ثالث خواهد بود ، بلکه انتقال مالکیت ممکن است ادامه خدمات ‘طول عمر را فراهم نکند..

برخی از مشترکان VPN ناراضی تر Lifetime:

vpn-scam

هر بار که به اشتراک مشترک VPN خود وارد شوید ، از خدماتی استفاده می کنید که ارائه دهنده درآمد بیشتری برای آن دریافت نمی کند. شما به منابع ، وزن مرده تبدیل می شوید ، و صادقانه تر ، آنها ترجیح می دهند که شما از استفاده آن متوقف شوید.

ExpressVPN برای مشتریان خود ارزش قائل است و برای نگهداری از آنها سخت تلاش می کند ، به همین دلیل ما دائماً در برنامه های جدید ، رابط کاربری بهتر و امنیت قوی تر سرمایه گذاری می کنیم.

به سادگی قرار دهید؛ هیچ اشتراکی در طول عمر ExpressVPN وجود ندارد ، و هرگز وجود نخواهد داشت.

آیا برای بهبود خدمات ExpressVPN نظر یا پیشنهادی دارید؟ امروز نظر دهید یا با پشتیبانی تماس بگیرید.

چرا اشتراکی در طول عمر ExpressVPN وجود ندارد
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.