بررسی ExpressVPN نشان می دهد که آمریکایی ها بیش از همه به حریم شخصی اهمیت می دهند

تصویری از عقاب که چشم هایش را پوشانده است.

یک نظرسنجی نماینده ، که توسط ExpressVPN انجام شده و توسط Propeller Insights انجام شده است ، ضمن تأیید برخی از ظن های صنعت و مردم ، نتایج غافلگیر کننده بسیاری را به وجود آورد.

از بیش از 1000 فرد نماینده سن ، جنس و آرایش جغرافیایی ایالات متحده در مورد تجربیات و نگرانی های خود در مورد حریم شخصی و فناوری آنلاین سؤال شد..

استفاده از VPN زیاد است

در این نظرسنجی ، 29.3 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که از یک شبکه خصوصی مجازی یا یک شبکه پروکسی استفاده کرده اند. دلایل استفاده از VPN چند برابر است اما در سه دسته اصلی قرار می گیرد:

برای دسترسی به محتوا

در میان کسانی که از VPN استفاده کرده اند ، 26.7٪ از آن برای دسترسی به شبکه شرکتی یا دانشگاهی خود استفاده می کنند ، 9/19٪ برای دسترسی به محتوائی که در منطقه آنها در دسترس نیست و 16.9٪ برای دور زدن سانسور از آن استفاده می کنند..

برای جلوگیری از نظارت

محبوب ترین دلایل استفاده از VPN مربوط به نظارت است که 41.7٪ از پاسخ دهندگان قصد دارند از سایت هایی که IP را مشاهده می کنند محافظت کنند ، 4/26٪ آنها را برای جلوگیری از گردآوری اطلاعات اینترنتی (ISP) ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود و 6/16٪ محافظت در برابر محلی خود قرار دهند. دولت.

برای ایمن ماندن آنلاین

بیش از 50٪ از VPN برای محافظت در برابر تهدیدهای امنیتی استفاده می کنند ، خطرات ناشی از استفاده از Wi-Fi عمومی (50.8٪) و هکرها (51.1٪) به دلایل خوبی برای استفاده مردم از VPN است..

مردم به دستگاه های تلفن همراه خود اعتقاد دارند

مردم معمولاً به تلفنهای همراه خود اعتماد دارند. فقط 30.5٪ از کاربران Android "به هیچ وجه" یا "خیلی" مطمئن در دستگاه های خود نیستند. در iOS کمی بهتر است ، با 27.4 درصد از کاربران ابراز عدم اعتماد به نفس.

مردم کمتر از پخش موقعیت مکانی خود نسبت به سخنان خود ابراز نگرانی می کنند: کاربران خیلی بیشتر از این که میکروفن (58.9٪) از تلفن های خود و رایانه های لوحی و یا رایانه های لوحی خود به مکان خود اجازه دهند (78.7٪) دسترسی ندارند..

کاربران دستگاه های هوشمند از هک شدن هراس دارند

دستگاه هایی که علاوه بر عملکرد اصلی آنها ، به صورت شبکه ای و مجهز به سنسورهایی نظیر دوربین یا میکروفون نیز هستند ، معمولاً "هوشمند" توصیف می شوند.

به عنوان بخشی از عملکرد آنها (چه برای کاربر شناخته شده باشد و چه ناشناخته) ، آنها اغلب با سازنده ارتباط برقرار می کنند و داده ها را به سرورهای راه دور ارسال می کنند. در صورت عدم اتصال صحیح ، ممکن است برخی از طرفین از راه دور توسط کاربر و احتمالاً اشخاص ثالث غیرمجاز نیز کنترل شوند..

تقریباً یک چهارم (24.8٪) از پاسخ دهندگان نظرسنجی اصلاً دستگاه هوشمند ندارند ، در حالی که تقریباً بسیاری از آنها (24.4٪) همیشه در صورت استفاده از آنها میکروفن دستگاههای خود را خاموش نمی کنند. با این حال ، یک پنجم (21.2٪) می گویند که آنها همیشه میکروفون را روشن می کنند.

این اعداد برای استفاده از دوربین مشابه است. با این ارقام ، به همراه تعداد افرادی که یا نمی دانند دستگاه های آنها دارای میکروفون هستند یا فقط به ندرت آن را خاموش می کنند (29.6)) ، ممکن است نتیجه بگیریم که حدود نیمی از جمعیت برای حفظ حریم خصوصی ارزش قائل نیستند. با این حال ، 85٪ می گویند که بسیار (24.7٪) ، بسیار (23.4٪) ، یا تا حدودی (28.0٪) نگران دستگاههای هوشمند هستند که عادت های شخصی خود را کنترل می کنند..

اما افراد بسیار بیشتری نگران هک شدن هستند. تنها 19.4٪ نگران این نیستند که یک حمله کننده سایبری بتواند دستگاههای خانگی هوشمند را ربوده و به طور مؤثر کنترل کند ، 50.5٪ "بسیار" یا "بسیار نگران" هستند.

Google ترس جاسوسی را تحریک می کند

آمریکایی ها همانطور که غالباً فرض می شود نگران دولت جاسوسی از آنها نباشند. در میان پاسخ دهندگان ، 15.9٪ اظهار داشتند از نظارت اف بی آی می ترسند و تنها 6.4٪ از ترس NSA از جاسوسی از آنها می ترسند..

مردم نگران جمع آوری اطلاعات توسط ISP ها (23.2٪) و فیس بوک (5/20٪) هستند. جاسوسی Google بیشتر نگرانی افراد (9/5٪) را نسبت به حیله گری توسط کارفرمایان (2.6٪) یا اعضای خانواده (5.1٪) دارد.

لایک های فیس بوک ارزش آن را دارند

این نظرسنجی نشان می دهد که 46.7٪ از مردم اهمیتی نمی دهند که از فیس بوک استفاده کنند تا بتوانند جهت گیری سیاسی را تعیین کنند ، کمی کمتر از 49.2٪ کسانی که نگران شناخته شدن جهت گیری جنسی خود نیستند.

مداخلات و سیاست های دولت

خنثی سازی خالص همچنان رواج دارد (70٪ پاسخ دهندگان بیشتر از آن حمایت می کنند و نه آن را نمی دانند) ، اما 51.4٪ می گویند که آنها به اندازه کافی نمی دانند تا یک عقیده را تشکیل دهند.

براساس این نظرسنجی ، 82.9٪ همچنین معتقدند كه كنگره باید قوانینی را تصویب كند كه شركتهای فن آوری را قبل از جمع آوری داده های شخصی مجوز بگیرند. حتی بیشتر ، 85.2٪ معتقدند باید برای شرکت هایی که داده های کاربران را از دست می دهند جریمه شوند و 90.2٪ معتقدند در صورت سوء استفاده از داده ها باید جریمه های بیشتری نیز داشته باشند. 47.4٪ از پاسخ دهندگان معتقدند كه كنگره باید تا آنجا كه فیسبوك و گوگل را خراب می كند ، پیش رود.

دو سوم آمریکایی ها از قوانینی پشتیبانی می کنند که به سیستم عامل های مستهجن نیاز دارند تا تأیید کنند کاربران قبل از اجازه استفاده از سایت ، 18 سال دارند ، همانطور که در انگلستان نیز وجود دارد. بلوک های محتوا پشتیبانی اکثریت ندارند اما همچنان با محبوبیت 42.3٪ روبرو هستند..

با نگاه به جلو ، هنگامی که از آنها سؤال شد که کدام یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دموکرات 2020 برای محافظت از داده های آنلاین خود به آنها اعتماد می کنند ، خاطرنشان کرد: برنی سندرز ، مدافع حریم خصوصی 26 درصد آرا را به دست آورد.

 • 26٪ گفتند برنی ساندرز
 • 24٪ گفتند جو بایدن
 • 13٪ گفت Beto O'Rourke
 • 12٪ گفتند الیزابت وارن
 • 10٪ گفتند کامالا هریس
 • 9٪ گفتند كوری بوكر

 
علاوه بر این ، هنگامی که از آنها سؤال شد که کدام یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دموکرات 2020 برای حفظ اینترنت رایگان و آزاد ، به کاندیداهای ریاست جمهوری دموکرات 2020 بیشترین اعتماد را دارند ، برنی سندرز دوباره در صدر این نظرسنجی قرار گرفت.

 • 29٪ گفتند برنی ساندرز
 • 20٪ گفت جو بایدن
 • 13٪ گفتند الیزابت وارن
 • 12٪ گفت Beto O'Rourke
 • 12٪ گفتند کامالا هریس
 • کوری بوکر 10٪ گفت

آمریکایی ها به حریم شخصی خود اهمیت می دهند

برخلاف تصورات رایج ، آمریکایی ها در حال انجام اقدامات واقعی و مؤثر برای مقابله با تهاجم های خود به حریم خصوصی هستند.

مردم نگران دولت نیستند ، بلکه ISP ها و شرکت های رسانه های اجتماعی را نگران می کنند. همچنین پشتیبانی گسترده ای برای محدود کردن توانایی شرکت های فنی در جمع آوری و استفاده از داده های شخصی وجود دارد ، در حالی که برخی از آنها می خواهند فیلترهای محتوا و محدودیتهای سنی بیشتری را دنبال کنند..

داده های خام را اینجا مشاهده کنید.

بررسی ExpressVPN نشان می دهد که آمریکایی ها بیش از همه به حریم شخصی اهمیت می دهند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.