ExpressVPN و HP محافظت از VPN را در اختیار کاربران رایانه های شخصی قرار می دهند

ExpressVPN و HP محافظت از VPN را در اختیار کاربران رایانه های شخصی قرار می دهند

ما مأیوس خواهیم شد که اعلام کنیم ExpressVPN با HP همکاری می کند تا به کاربران خود کمک کند تا به صورت آنلاین خصوصی و ایمن بمانند. VPN ها ابزار ضروری برای ایمنی دیجیتال هستند ، و بسیاری از مشتریان HP اکنون از روز 1 با حفاظت ExpressVPN از پیش نصب شده بر روی رایانه های شخصی مصرف کننده جدید HP از روز 1 محافظت می شوند.. 

از امروز ، ExpressVPN در HP جدید Spectre x360 13 گنجانده خواهد شد. مشتریان HP آزمایشی اختصاصی 30 روزه VPN دریافت می کنند ، که امکان دسترسی به همه برنامه های ExpressVPN را فراهم می کند..

مایک نش ، تکنسین ارشد و معاون رئیس تجربه مشتری ، سیستم های شخصی ، HP گفت: "مشتریان ما به طور روزانه به انواع شبکه های Wi-Fi عمومی ناامن متصل می شوند ، اغلب بدون اینکه متوجه خطرات امنیتی و حریم خصوصی شوند." از افزودن ExpressVPN به مجموعه پیشنهادات امنیتی برای مشتریان مصرفی ما هیجان زده هستند. "

VPN: ابزار پیش فرض جدید برای حفاظت دیجیتال

تقاضا برای مصرف کنندگان VPN با سرعت فوق العاده ای رو به رشد است: یک مطالعه جدید توسط GlobalWebIndex نشان داد که 30٪ از کاربران اینترنت تنها در یک ماه گذشته از VPN استفاده کرده اند. پیش بینی می شود بازار جهانی VPN نیز حدود 50٪ رشد کند ، از 23.6 میلیارد دلار در سال 2019 به نزدیک به 36 میلیارد دلار در سال 2022.

کار ما با HP نشانگر این واقعیت است که VPN ها اکنون به عنوان ابزار ضروری جدید برای محافظت از حریم شخصی و امنیت مصرف کنندگان دیده می شوند. و HP تنها نام تجاری بزرگ فناوری نیست که نیاز به VPN ها را تشخیص می دهد - ما هیجان زده می شویم که در ماه های آینده اعلامیه های همکاری بیشتری را برای اشتراک گذاری خواهیم داشت.

ما خوشحالیم که می بینیم که مصرف کنندگان و سازندگان دستگاه به طور یکسان ، به طور فزاینده ای از حفظ حریم خصوصی و محافظت از امنیتی که VPN ها ارائه می دهند ، می شناسند. به عنوان مثال ، بدون VPN ، می توانید وقتی به شبکه های نا امن یا غیر قابل اعتماد مانند کانون های عمومی Wi-Fi در فرودگاه ها ، هتل ها و کافی شاپ ها متصل می شوید ، داده های شخصی خود را در معرض هکرها قرار دهید. دولت ها ، سرپرستان شبکه و ISP ها همچنین می توانند از فعالیت های آنلاین شما چشم پوشی کنند و یک VPN به شما در محافظت در برابر همه این خطرات و موارد دیگر کمک می کند..

برای اطلاعات بیشتر در مورد HP Specter x360 13 جدید ، به انتشار مطبوعاتی HP مراجعه کنید.

ExpressVPN و HP محافظت از VPN را در اختیار کاربران رایانه های شخصی قرار می دهند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.