فیس بوک در مقابل مسدود کننده تبلیغات: مهم نیست چه کسی برنده است ، شما باختید

تصویری از مسدود کننده های تبلیغاتی که به پایین رأی می دهند

در جدیدترین فصل از جنگ فیس بوک علیه مسدود کننده تبلیغات ، توسعه دهندگان گزارش داده اند که پادشاه رسانه های اجتماعی به طور جدی به شما کمک می کند خطوط اضافی کد را برای کمک به خنثی کردن تلاش های مسدود کننده تبلیغات برای پنهان کردن هرگونه پست حمایت شده تزریق کند..

این بازی گربه و موش (جایی که فیس بوک کد خود را به روز می کند و توسعه دهندگان برای شناسایی تغییرات جدید تلاش می کنند) سالهاست که اتفاق می افتد ، اما مانورهای اخیر FB مسدود کننده های تبلیغاتی زیادی را به حال خود رها نکرده است..

طبق قوانین فعلی FTC ، فیس بوک (و همچنین هر بستر رسانه اجتماعی دیگر) مجبور شده است که هر پست حمایت شده را برچسب گذاری کند. متأسفانه ، کار بیش از حد فیس بوک برای مسدود کردن مسدود کننده های تبلیغاتی ، و به همین ترتیب با تغییر کد آنها ، غول رسانه های اجتماعی می توانند هر نرم افزاری را برای ردیابی دور بزنند و به کاربران تبلیغات ارائه دهند - صرف نظر از این که بخواهند آنها را ببینند یا نه.

معضل واگرا

طبق گزارش بی بی سی ، فیس بوک با وارد کردن حروف اضافی در کد آنها ، اضافه کردن کلمات اضافی در پست ها ، و حتی مخلوط کردن پست های منظم و حمایت شده با تار کردن خطوط بین هر دو ، توانسته است توسعه دهندگان مسدود کننده تبلیغات را کنار بگذارد..

مشکل لزوماً متوجه این تغییرات نیست. با آنها ادامه می دهد از آنجا که فیس بوک چنین پلتفرم گسترده ای است ، می تواند هر چند روز یک بار کد خود را تغییر دهد و این مسدود کننده های تبلیغاتی را با ضرر جدی روبرو می کند. تا زمانی که آنها بتوانند آخرین تبلیغات را جلب کرده و آنها را مسدود کنند ، در حال حاضر Facebook از کد دیگری استفاده می کند.

از طرف دیگر ، فیس بوک در مورد تبلیغات شخصی سازی شده ، سطح سفارشی سازی را ارائه می دهد. همانطور که مرکز راهنمایی آن اعلام کرده است ، "شما نمی توانید از دیدن تبلیغات به طور کامل خودداری کنید ، [اما] می توانید با دادن بازخورد به ما یا مخفی کردن تبلیغات و تبلیغ کننده هایی که نمی خواهید آنها را ببینید ، روی انواع تبلیغاتی که می بینید تأثیر بگذارید."

به عبارت دیگر ، تبلیغات در مورد فیس بوک یک الزام است ، اما شما می توانید کنترل کنید که کدام نوع از آگهی های ارائه شده را کنترل کنید.

چگونه پست های پشتیبانی شده معمولاً کار می کنند

شکی نیست که تبلیغات مدل مدل تجاری Facebook چقدر مهم است. "تبلیغات بخشی از تجربه فیس بوک است. اندرو بوسورث معاون رئیس فیسبوك گفت: "آنها مشكلی نیستند.".

اما این بدان معنا نیست که کاربران نباید گزینه ای را غیرفعال کنند. این هیچ مسدود کننده تبلیغ مخفی عادی نشده است. میلیون ها نفر امروزه از نوعی مسدود کننده تبلیغات استفاده می کنند ، اما بیش از 90٪ می گویند که هیچ تبلیغی را مسدود نمی کنند.

مسدود کننده های تبلیغاتی رایج مانند uBlock Origin و Adblock Plus (که قبلاً در مورد آنها نوشته ایم) به کاربران این امکان را می دهند که انتخاب کنند تا کدام یک از تبلیغات را مسدود کنند و کدام یک مجاز باشند. این کار به کاربران قدرت بیشتری برای سفارشی کردن مرورگرهای خود می دهد و به تبلیغ کنندگان این امکان را می دهد که بدون مراجعه به پنجره های بازشو و تبلیغات خودکار ، درآمد کسب کنند..

چرا باید از مسدود کننده تبلیغات استفاده کنید

بله ، شرکت ها از تبلیغات خود درآمد کسب می کنند ، اما برخی از تبلیغات حاوی ردیاب ، بدافزار و سایر افزودنی های مضر هستند که می توانند سرعت بارگیری مرورگر شما را کاهش داده و به حریم خصوصی شما نقض کنند. از این گذشته ، هکرها می توانند جاسوس افزارهایی را به تبلیغاتی تزریق کنند که می تواند داده های شما را به شما بدزد بدون اینکه تاکنون بدانید.

شرکت های بزرگی مانند یاهو و یوتیوب در گذشته قربانی سوء رفتار شده اند. بسیاری از مرورگرهای وب به طور پیش فرض اجرای نرم افزار مسدود کردن تبلیغات خود را آغاز کرده اند. در حقیقت ، آخرین بلاک Google برای Chrome ، که به طور خودکار فیلترهای تبلیغاتی را که آن را "آزار دهنده می داند" فیلتر و مسدود می کند ، به صورت مجزا نحوه نمایش شرکتها در تبلیغات آنلاین را تغییر داده است.

استفاده از مسدود کننده تبلیغات نه تنها به محافظت از دستگاه شما کمک می کند بلکه می تواند سرعت صفحه را بهبود ببخشد ، زیرا مرورگر شما دیگر نیازی به نگرانی در بارگیری کلیه داده های اضافی نخواهد داشت.

به طور خلاصه ، مسدود کننده های تبلیغاتی فقط ابزارهای امنیتی خوبی نیستند ، آنها می توانند به کمک همه فیلترهای سایتهای مورد نظر خود را فیلتر کنند. اگر از Facebook مسدود کننده تبلیغات استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید برای آن پست های حمایت شده دقت کنید.

فیس بوک در مقابل مسدود کننده تبلیغات: مهم نیست چه کسی برنده است ، شما باختید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.