دزدان دریایی در جیب شما: آینده رسانه های سرقت شده؟

آینده دزدی دریایی آنلاین: Meerkat و Periscope

هزینه های کابل در حال افزایش است ، و قیمت یک شب در فیلم ها - هنگامی که در گاز ، پاپ کورن ، نوشیدنی و بلیط خرید می کنید - اغلب بیشتر از یک شام مجلل است. بنابراین جای تعجبی نیست که تعداد بیشتری از آمریکایی ها به سمت پخش خدمات تلویزیون و فیلم روی می آورند تا وقتی که می خواهند ، آنچه را می خواهند ، دریافت کنند. و در حالی که Motley Fool یادآوری می کند که سرویس های جریان بالا و رو به بالا در حال افزایش هستند ، دزدی دریایی رسانه ها نیز در حال افزایش است. اکنون ، شبکه محبوب HBO چشم انداز خود را براساس آنچه بعضی ها "آینده دزدی دریایی آنلاین" می نامند تنظیم کرده است: تلفن هوشمند شما.

مال شما یا آنهاست?

در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است. برنامه های پخش مستقیم مانند Meerket و Periscope متعلق به توییتر به کاربران اجازه می دهند با استفاده از دوربین فیلمبرداری در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود ، هر آنچه را که می خواهند ضبط کنند. در حال حاضر ، Periscope فقط در دسترس کاربران iDevice است ، در حالی که Meerkat باعث پرش به اندروید شده است. هرکسی که یکی از این برنامه های پخش مستقیم را بارگیری کند ، می تواند تماشا کند که سایر کاربران در حال پخش هستند - این می تواند چیزی از حلقه بی پایان فیلم های گربه گرفته تا فیلم های بوت شده یا برنامه های تلویزیونی اول اجرا باشد. تفاوت بزرگ؟ Periscope 24 ساعت پس از پخش ، livestreams را نگه می دارد تا کاربران بیشتری بتوانند آنها را تماشا کنند.

این صرفه جویی در جریان ، HBO همه پیچیده است. چرا؟ از آنجا که در طول قسمت 12 آوریل Game of Thrones ، صدها کاربر این نمایش را در Periscope مشاهده کردند - و صدها جریان ذخیره شدند. به نقل از واشنگتن پست ، HBO یک سری از اعلامیه های حذف شده را به Periscope ارسال کرد و خواستار حذف محتوای توهین آمیز شد. این شبکه Periscoping را به عنوان "نقض حق نسخه برداری گسترده" توصیف کرد ، حتی اگر تعداد کاربرانی که تماشای جریانهای زنده را می دادند ، به جمع کسانی که مرتباً نسخه مشهور دزدی دریایی رسانه آنلاین را مرتکب می شوند - بارگیری کامل نمایش ها و فیلم ها از وب سایت های مبتنی بر تور - نزدیک نمی شد. بنابراین چرا این سرویس های پخش مستقیم از ارائه دهندگان رسانه های سنتی در حال ترساندن هستند?

دزدی دریایی قبلی

اولین ترس آنها به محتوا می پردازد. طبق قانون کپی رایت هزاره دیجیتال ، سیستم عامل هایی مانند Periscope و Meerkat هیچ مسئولیتی را برای هر چیزی ارسال شده یا پخش شده توسط کاربران ندارند. با این حال ، آنها مجبورند این مطالب را از طریق دارندگان حقوق حذف کنند. اما چه اتفاقی می افتد وقتی محتوا را از معادله خارج می کنید ، وقتی جریان به طور موقت ذخیره می شود یا اصلاً وجود ندارد?

این به ترس دوم آنها منجر می شود: دسترسی. در حالی که تعداد کاربرانی که کانالهای Periscope را تماشا می کنند ، جزئی از کسانی است که فایلهای فیلم کامل را بارگیری می کنند ، کاربر "متوسط" خود را در یک سایت تورنت پیدا نمی کند ، و خوشبختانه هزینه کابل را پرداخت می کند اگر این بدان معناست که آنها هر هفته به تماشای نمایش های مورد علاقه خود می پردازند. . گوشی هوشمند موجود در جیب آنها گزینه دیگری را ارائه می دهد: جریان زندگی کسی را از فیلمی که واقعاً می خواهید آن را ببینید یا اپیزودی را که از دست داده اید ، بررسی کنید. چرا در هنگام رفت و آمد یا هنگام تعطیلات به جای ضبط نمایش برای مشاهده بعدی ، یک جریان زنده تماشا نمی کنید؟ به بیان ساده ، محتوای درخواستی خبر بدی برای ارائه دهندگان سنتی است.

ترک خوردن

پس آنها در مورد آن چه می کنند؟ HBO مهمانی را با اعلامیه های خود از خانه شروع کرد ، اما در اینجا متوقف نخواهد شد. با محو محتوا از سایت ها و برنامه ها ، تولید کنندگان هدف جدیدی پیدا می کنند: کاربران. این در حال حاضر در مناطقی مانند استرالیا اتفاق می افتد ، جایی که باشگاه خریداران دالاس (DBC) برای آن تلاش کرده اند و اجازه دریافت آدرس IP و داده های شخصی در مورد کاربرانی که فیلمشان را برای بارگیری در سایت های تورنت میزبانی کرده اند به منظور ارسال نامه های هشدار دهنده به آنها داده شود..

پاسخ؟ شما چند انتخاب دارید. برنامه هایی مانند Popcorn Time وجود دارد ، یک مشتری BitTorrent با منبع باز است که به عنوان "Netflix of Pirating" توصیف شده است. با این حال ، برای بسیاری از کاربران ، هدف آنها دزدان دریایی نیست بلکه گاهی تماشای جریانی زنده است که جالب به نظر می رسند - و اگر این اتفاق می افتد نمایش های اول یا فیلم های جدید باشد ، پس همین طور باشد. در اینجا ، یک سرویس VPN مستقل کشش بیشتری به خود می گیرد. با توجه به اینکه تولیدکنندگان رسانه ها روی تلفن های هوشمند و تبلت ها به عنوان آینده دزدی دریایی صفر هستند ، می پردازد به جای اینکه جولی راجر را جمع کند ، مانند یک تاجر به نظر برسد..

تصویر برجسته: Linnaea Mallette / Public Domain Pictures.net

دزدان دریایی در جیب شما: آینده رسانه های سرقت شده؟
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.