بزرگترین هک هایی که تاکنون اتفاق افتاده است

بزرگترین هک هایی که تاکنون اتفاق افتاده است

اینترنت یک میدان نبرد است. و همه می توانند همه کارهایی را که انجام می دهید ، در همه زمان ها مشاهده کنند.

"همه" جمعیتی بزرگ است. شما هرگز نمی توانید بدانید که چگونه یا چرا برخی از مردم ممکن است تصمیم به انجام کاری بگیرند. در میان ما کسانی هستند که کارها را به خوبی انجام می دهند ، در حالی که دیگران این کار را فقط برای لولز انجام می دهند. برخی از انواع ناعادلانه حتی ممکن است کاری را به خاطر شر انجام دهند ، یا به سادگی ببینند که جهان می سوزاند.

چه چیزی باعث می شود فرد یا گروهی بخواهند چیزی را هک کنند؟ انتقام؟ سود شخصی؟ انگیزه سیاسی؟ همه آنها را پوشانده ایم. در اینجا پنج مورد از بزرگترین هک های همه زمان ها وجود دارد ، و هنوز هم اتفاق دیگری نیفتاده است.

1 - کوین لی پولسن خطوط تلفن را می گیرد

کوین مرتکب بزرگترین هک ها نشد ، اما مطمئناً یکی از بزرگترین هکرهای اطراف است. در همان روز ، لی پولسن خود را Dark Dante نامید و آرزو کرد که یک هکر کاملاً کامل باشد. آنقدر که حتی به خودش آموخت که چگونه قفل ها را انتخاب کند - مهارتی که شاید بعد از دستگیری و محکومیت به پنج سال زندان مفید واقع شود..

Dark Dante یک هکر بدنام بود و FBI مدتی قبل از دستگیری وی در پرونده وی بود. او و چنان مهارت های او یک تهدید جدی بود که وی به خاطر اولین آمریکایی که با حکم دادگاه آزاد شد از زندان بدنام شد و استفاده از رایانه و اینترنت را ممنوع اعلام کرد. ممنوعیتی که بعد از پایان حکم وی به مدت سه سال اجرا شد.

معروف ترین هک او زمانی شروع شد که KIIS-FM ، یک ایستگاه رادیویی مستقر در LA ، تصمیم گرفت یک پورشه 944 S2 را به 102 تماس گیرنده مسابقه تلفنی اختصاص دهد..

بهترین اطمینان برای تماس گیرنده 102 شما چیست؟ درست است! شبکه تلفن کل ایستگاه رادیویی را در دست بگیرید. که دقیقاً همان کاری است که کوین انجام داد. سپس او از خندیدن به غروب آفتاب پیاده شد.

نه کاملا. کوین یک مرد تحت تعقیب بود و FBI مرد آنها را می خواست ، بنابراین FBI یک مانیتور را شروع کرد. آقای پولسن آنقدر مشهور بود که به پایان رسید در برنامه تلویزیونی "اسرار حل نشده" ظاهر شد.

به جز ، هنگامی که آنها داستان کوین را به نمایش گذاشتند ، شماره های تلفن رایگان نمایش (جایی که افراد برای ارائه اطلاعات در مورد جرایم برجسته تماس می گیرند) به طرز مرموزی سقوط کردند. شانس آن چیست؟?

کوین درس خود را آموخت و اکنون سردبیر Wired است. او همچنین Securedrop را اختراع کرد - بستری برای برقراری ارتباط امن بین روزنامه نگاران و منابع آنها.

2 - آلبرت گونزالز کارتهای اعتباری را به سرقت برد

بین سالهای 2005 و 2007 ، آلبرت گونزالز موفق به برداشت و فروش 170 میلیون کارت اعتباری شد. این یک تایپیو نیست و باید آن را متناسب با آن قرار داد - این نیمی از جمعیت ایالات متحده است.

کارت اعتباری-هکاگر در تصور 170 میلیون کارت اعتباری مشکل دارید ، فقط به این مرد نگاه کنید. سپس آن را 169،999،999 بار دیگر تصور کنید.

ما اخیراً درباره خطرات یک راه اندازی نا امن Wi-Fi هشدار داده ایم و کلاهبرداری گونزالز یکی از دلایلی است که.

فقط با یک لپ تاپ مسلح ، گونزالز مسیر 1 ایالات متحده را به دنبال آسیب پذیری در شبکه های بی سیم عمومی می رود. هنگامی که یکی از آنها را پیدا کرد ، حمله می کرد.

یکی از اهداف وی ، Heartland ، گزارش داد که در یکی از حملات گونزالز 12.6 میلیون دلار از دست داد. و این تنها یکی از بسیاری از شرکت های درگیر است. دقیقاً مشخص نیست که چه تعداد از شرکت های گونزالز به آن ضربه زده اند ، یا اینکه او چقدر از این کار ناخوشایند بوده است ، زیرا بسیاری از انتشار اطلاعاتی درباره آن خودداری کردند. تعجب نکردیم خجالت آور است که به دلیل احمق بودن تغییر رمز عبور در Wi-Fi خود ، چیزی را احمقانه کنید.

خوشبختانه ، در اوت 2009 ، گونزالس در نیوآرک ، نیوجرسی کیفرخواست شد. و اکنون او بیست سال در زندان فدرال مشغول خدمت است.

اما تعداد بیشتری از افراد مانند گونزالز در آنجا حضور دارند ، افرادی که آرزو و مهارت لازم برای هک کردن زندگی دیجیتال شما را دارند.

به یاد داشته باشید که قبل از شروع کارهایی با اتصالات Wi-Fi عجیب و عمومی ، از خود محافظت کنید.

3 - ناشناس پروژه را برای حمله به كلیسای دانش شناسی ایجاد می كند

چه اتفاقی می افتد وقتی که از بدنام ترین هک کردن جهان با عجیب ترین دین روی کره زمین عبور می کنید?

Chanology پروژه اتفاق می افتد.

مانند بسیاری از چیزهای موجود در اینترنت ، از 4Chan شروع به کار کرد. برای کسانی که نمی دانند ، 4Chan یک صفحه پیام رسانی بدون سانسور و ناشناس است. اگر قبلاً در آنجا نبوده اید و می خواهید آن را چک کنید ، احتیاط لازم است: این برای ضعف قلبی نیست.

4Chan زمینه زایمان بسیاری از یادداشت ها و ابتکارات اینترنتی است ، اما بزرگترین دستاورد تابلوهای 4Chan ایجاد گروه هک نامزدی ناشناس است. ناشناس یک گروه هکتیویست بدون رهبر و احتمالاً مشهورترین مجموعه هکرهایی است که تاکنون وجود داشته است.

4Chan هنگامی که کلیسای Scientology سعی در حذف مصاحبه با تام کروز ، عضو برجسته کلیسا ، از اینترنت داشت ، پروژه Chanology را آغاز کرد..

کلیسا دارای سابقه طولانی سانسور ، غالباً با طرح دعاوی تهاجمی است ، اما بزرگترین جنبش اعتراضی علیه آنها توسط ناشناس انجام شد.

ناشناس سانسور را دوست ندارد ، به خصوص وقتی که از منبع قدرت ناشی شود. و همچنین شناخته شده اند که چند قلدری را از بین برده اند. کلیسای دانش شناسی مطمئناً آن جعبه ها را علامت می زند.

و بنابراین ناشناس به سر کار رفت. این هک در 21 ژانویه 2008 با یوتیوب "پیام به Scientology" آغاز شد. ناشناس ابراز نارضایتی خود را از اقدامات کلیسا اعلام کردند و قصد داشتند درست آن را اعلام کنند.

آنچه در پی آن بود ، یک سری انکار توزیع شده از حملات خدمات (DDoS) ، تماس های شوخی و نمابرهای سیاه بود.

میزان صدمات کلیسای دانش شناسی به طور کامل مشخص نیست ، زیرا این گروه آرام است. اما با توجه به منابعی که ناشناس بر روی آنها انداخته شده ، باید بسیار شدید باشد.

همه آنچه که ناشناس انجام می دهد عالی است ، بلکه آنها فقط افراد عادی هستند. اما اگر اینقدر تمایل داشته باشند ، قدرت انجام کارهای بزرگ را دارند.

اسپم اینترنتیک شام دوست داشتنی کاهو ، گوجه فرنگی ، اسپم ، اسپم ، اسپم و آبگرم.

4 - Spamhaus ، بزرگترین حمله سایبری DDoS در تاریخ

Spamhaus یک سرویس فیلتر کردن ایمیل است که افراد برای از بین بردن ایمیل های اسپم از آن استفاده می کنند.

این سرویس به ویژه در انگلستان بسیار محبوب است ، جایی که در پس زمینه بسیاری از سیستم ها که تعیین می کند ایمیل های دریافتی را بپذیرند ، اجرا می شود یا نه.

در 18 مارس 2013 ، Spamhaus Cyberbunker را به لیست سایتهای لیست سیاه خود اضافه کرد. Cyberbunker یک سایت میزبانی است و با حرکت Spamhaus آنها را کاملاً از گارد محافظت کردند. قطع مشتری موجود یا جدید از ارتباطات شما برای تجارت مناسب نیست.

با وجود ارتباطات ، Spamhaus از حذف Cyberbunker از لیست سیاه خودداری کرد. بنابراین Cyberbunker به نوعی پاسخ داد: "اگر ما را از برقراری ارتباط با مشتریان متوقف كنید ، ما شما را از برقراری ارتباط با شما متوقف خواهیم كرد."

و بنابراین Cyberbunker با حمله DDoS به Spamhaus ضربه زد. حملات DDoS با مسدود کردن سرور با درخواست های دروغین برای داده ها کار می کند. تجهیزات به زودی خسته می شوند و اگر حمله به اندازه کافی بزرگ باشد ، ممکن است به طور کامل خاموش شود.

و اوه پسر ، حمله سایبربونکر قطعاً به اندازه کافی بزرگ بود. عادلانه است که بگوییم همه چیز به سرعت تشدید شد.

آنچه به عنوان یک DDoS خفیف شروع شد در اندازه بصورت نمایی افزایش یافت ، تا اینکه در یک زمان Spamhaus با 300 GBPS ضربه خورد (گیگابایت در ثانیه).

این آمار بسیار گسترده است و اینترنت را در کل اروپا کند کرد.

و سپس سوون اولاف کامپوهیس ، سخنگوی مدیر سایبربنکر ، فرار کرد ، زیرا او مردی تحت تعقیب پلیس اینترنت برای حملات DDoS بود.

سرانجام کامبوئیس گرفتار و دستگیر شد. ما حدس می زنیم که منظور او این نبود که همه چیز را تا آنجا که رفت. اما همانطور که قبلاً گفتیم ، مراقب باشید که چه کاری را در اینترنت انجام می دهید. این می تواند در نهایت به آینده شما را نیش می زند.

حمله زمینیاگر روی زمین زندگی می کنید ، توجه کنید. مطلب بعدی مربوط به شماست.

5 - هک شدن سعودی آرامکو روی تمام سیاره تأثیر گذاشت

همه ما درباره هک های دولت سونی و ایالات متحده شنیده ایم. اما آنها حتی در مقیاس در مقایسه با حمله به سعودی آرامکو ثبت نام نمی کنند.

آرامکو سعودی بزرگترین شرکتی است که تاکنون نشنیده اید. آنها یک شرکت بزرگ نفتی از عربستان سعودی هستند و سود آن از تولید ناخالص داخلی اکثر کشورها بیشتر است. آنها همچنین قربانی بزرگترین هک شرکت در تاریخ شدند.

این هک از اواسط سال 2012 زمانی شروع شد که شخصی در تیم IT عربستان سعودی آرامکو پیوند بدی را در یک ایمیل باز کرد. این همه چیزی بود که هکرها برای ورود به آن نیاز داشتند.

حمله واقعی در ماه مبارک رمضان اسلامی رخ داد ، زمانی که بسیاری از کارمندان عربکو آرامکو در تعطیلات بودند. در 15 آگوست 2012 ، برخی از کارمندان متوجه شدند رایانه ها عجیب عمل می کنند. چند صفحه شروع به لرزیدن کرد و نگران کننده تر این که پرونده ها ناپدید شدند. برخی از کامپیوترها حتی بدون توضیح خود را تعطیل می کنند.

تیم اطلاعاتی آرامکو عربستان سعودی به زودی متوجه آنچه اتفاق افتاده است ، و با احمقانه شروع به باز کردن همه رایانه ها از اینترنت کردند. اما بسیار دیر بود.

فقط در عرض چند ساعت تقریباً 30،000 کامپیوتر یا به شدت خراب شده یا کاملاً از بین رفتند.

از آنجا که سعودی آرامکو ، ده درصد از روغن جهان را تأمین می کند ، این هک می تواند به یک فاجعه جهانی منجر شود. اگر آنها توانایی تحویل این روغن را از دست دهند ، مطمئناً اثرات آن در کل سیاره احساس می شود.

بنابراین آرامکو سعودی تنها کاری که می توانست انجام داد: آنها کاغذ و قلم را بیرون کشیدند. کل شرکت به موقع بازگشت ، به دهه 80. گزارش ها در مورد ماشین تحریرها و ارتباطات ارسال شده از طریق فکس انجام شد.

عربستان سعودی همه رایانه ها را در جنوب شرقی آسیا خریداری کنید

استفاده از فناوری باستانی یک رفع کوتاه مدت بود ، اما نمی تواند برای همیشه دوام آورد. آرامکو سعودی باید تمام سخت افزارهای خود را جایگزین کند. و همینطور این کار را کردند همه به یکباره.

اگر بین سخت افزارهای رایانه ای بین سپتامبر 2012 و ژانویه 2013 خریداری کردید ، مجبور بودید هزینه بالاتری را برای آن پرداخت کنید. این به این دلیل است که سعودی آرامکو خریداری کرده است همه چیز, که فشارهای زیادی بر صنعت کامپیوتر گذاشت. این اغراق نیست در واقع اتفاقی است که افتاده است.

آرامکو عربستان نمایندگان را به طبقه کارخانه رایانه در جنوب شرقی آسیا پرواز کرد و به آنها اجازه داد هر هارد رایانه ای را که در حال حاضر روی خطوط تولید است خریداری کنند. آرامکو سعودی برای پرش از صف مجبور به پرداخت حق بیمه سنگین شده بود و آنها بیش از 50،000 واحد را با یک حرکت خریداری کردند.

خط کامپیوترخط کارخانه رایانه بعد از ترک سعودی آرامکو.

یک گروه سیاسی به نام "شمشیر برش عدالت" مسئولیت این حمله را برعهده گرفت. اگرچه ، از آنچه ما می دانیم ، هیچ کس تاکنون به عدالت نیامده است. بیشتر جزئیات مخفی نگه داشته شده اند - میزان گسترده هک فقط در حال فیلتر کردن است.

آرامکو آرامکو بیش از پنج ماه طول کشید تا به طور کامل از این هک بهبود یابد. خوشبختانه ، آنها با وجود پایین آمدن سیستم های خود ، توانستند به عرضه نفت ادامه دهند. اگر آنها نمی توانستند کارها را بدتر کنند.

هک کردن فقط چیزی نیست که گیمرها و افراد IT باید از آن نگران شوند. این برای همه تهدید جدی است. حتی شما.

6 - اپل مجبور است خود را هک کند

در یک پیچ و تاب عجیب و غریب ، به طور بالقوه بزرگترین هک تمام دوران هنوز اتفاق نیفتاده است. اما دادگاه خواستار آن است که باید.

اخیراً یک قاضی در کالیفرنیا حکم داد که اپل باید خود را هک کند.

این همه با تیراندازی های سن برناردینو در دسامبر گذشته آغاز شد. FBI می خواهد به یکی از آیفون های رمزگذاری شده مجرم دسترسی پیدا کند و به اپل دستور داده است که آن را هک کند. اپل نمی خواهد این کار را انجام دهد ، زیرا به طور بالقوه می تواند یک درب پشتی برای هر آیفون در آنجا باز کند. بیش از 700 میلیون آیفون فروخته شده است ، بنابراین این می تواند هک نسبت های حماسی باشد.

تاکنون ، این اتفاق نیفتاده است ، و ما امیدواریم که اپل مخالف این حکم باشد. این یک سابقه خطرناک را تعیین می کند.

ما تنها در پشتیبانی از تصمیم اپل تنها نیستیم. برخی از هیت های بزرگ از اپل حمایت کرده اند - از جمله رقبای بزرگ زمان ، گوگل.

از اینجا به کجا می رویم?

بسیاری از این حملات توسط هکرهای ماهر انجام شده است ، برخی فقط حملات DDoS بوده اند. اما همه آنها با انگیزه های مختلف متولد شده اند. به هر دلیلی حملات می توانند در هر زمان اتفاق بیفتند.

افراد بی گناه وارد ظروف سرباز یا مسافر ناشی از عده ای شدند و این حکایت ها گواهی بر این واقعیت است که هر کسی می تواند قربانی شود.

شما می توانید با کمی عقل سلیم و افزایش امنیت خود خطر را برای خود محدود کنید. چرا امروز برای بررسی تنظیمات Wi-Fi خود مدتی وقت صرف نمی کنید؟ و بعد از اینکه رمزهای عبور خود را تغییر داده اید چقدر طول می کشد؟ اگر مدتی به طول انجامید ، توصیه می کنیم با ژنراتور تصادفی رمز عبور ExpressVPN یک مورد جدید تهیه کنید.

شاید وقت آن رسیده باشد که تنظیمات امنیتی خود را به یک ممیزی اختصاص دهید ، مبادا در آخر در ستایش در وبلاگ بعدی ما شرکت کنید!

تصویر برجسته: Krasimira Nevenova / Club Photo Dollar
پسر کارت اعتباری: سهام سهام / کلاب عکس دلار
هرزنامه ، اسپم ، اسپم: yasuhiro / Club Photo Dollar
زمین: robert / Club Photo Dollar
کارخانه خالی: کوماروف آندری / کلاب عکس دلار

بزرگترین هک هایی که تاکنون اتفاق افتاده است
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.