متاسفم ، دیو من می ترسم که نتوانم این کار را انجام دهم: وقتی دستیاران مجازی بسیار اشتباه می شوند

وقتی iot اشتباه می شود

وال استریت ژورنال تخمین می زند که اخیراً یک میلیون دستگاه IoT توسط هکرها برای انجام حملات DDoS مورد استفاده قرار گرفت..

اما این فقط هکرها نیستند که باید نگران آنها باشید. اینترنت اشیاء به همان اندازه ممکن است همه به خودی خود سرکش برود.

هکرها قبلاً از طریق خرس عروسکی از دسترسی به اطلاعات شما بی خبر بودند

از آنجا که ما به وضوح در آینده زندگی می کنیم ، شرکتی وجود دارد که خرسهای عروسکی متصل به اینترنت را به فروش می رساند.

شرکت سعید به والدین امکان می دهد پیامهایی را که از طریق اینترنت به سمت خرس عروسکی رانده می شوند ضبط کنند. خرس کلماتی را که توسط مادر و پدر ضبط شده صحبت می کند و احتمالاً کودک با هیبت و حیرت گاز می گیرد.

این همه سرگرم کننده و بازی بود ، اما پس از آن هکرها بیش از دو میلیون از ضبط های عروسکی را به صورت آنلاین منتشر کردند ، به همراه بیش از 800000 اعتبار مشتری. به نظر می رسد بسیاری از رمزهای عبور مشتری آنقدر ضعیف بودند و نسیم برای ترک آنها بود.

(ما نمی گوییم او یک نرم افزار فروش است ، اما لکسی قبلاً درباره خطرات رمزهای ضعف هشدار داده است. او حتی این راهنمای عالی را برای تضمین بهتر حسابهای آنلاین خود منتشر کرده است.)

کل ظروف سرباز یا مسافر از نظر فنی تقصیر خرسهای عروسکی نبود ، اما مسئله ای است که با 1980s من بی سیم ایجاد نمی شود..

خرس عروسکی بی سیم
* مانند او سیم ندارد. او فقط کرک است. کرکی شایان ستایش ، زشت.

مراقب آنچه که از دستیار مجازی خود می پرسید ، باشید

دستگاه های IoT که وحشتناک تر و مسلماً خنده دار نیستند ، وحشتناک هستند و به هیچ وجه هک نمی شوند.

Amazon Echo در میلیون ها خانه در سرتاسر جهان است و همیشه در حال گوش دادن است. به عنوان "دستیار هوشمند" فروخته شده ، اکو قول می دهد خرید را انجام دهد ، به سوانح شما پاسخ دهد ، موسیقی بنوازد ، گزارش وضعیت آب و هوا و حتی کنترل ترموستات را کنترل کند. ظاهراً همه چشمان آمازون باهوش تر می شوند و بیشتر از آن خواسته می شوند و از زندگی خود یاد می گیرند.

یک جعبه سیاه در اتاق نشسته بود و بی سر و صدا زندگی شما را رصد می کرد تا به نظر شما ایده خوبی باشد. حتی یک دستیار صوتی برای دستیار صوتی مکانیکی وجود دارد که به شما کمک می کند: او را الکسا می نامند.

عالیه جدای از این واقعیت است که تقریباً مانند آغاز یک فیلم علمی تخیلی آستانه ای (من متعجب هستم که آمازون آنرا Hal نمی نامید). اوه ، و بعضی اوقات اصلاً خیلی هوشمند نیست.

اصلا.

وقتی Amazon Echo آنچه را که می خواهد و نه آنچه شما می گویید سفارش می دهد

مثل زمان ، در یک صبح آفتابی در دالاس ، تگزاس ، یک دختر شش ساله از الکسا پرسید: "آیا می توانید با من عروسک بازی کنید و مرا به خانه عروسک ببرید؟" اما آنچه الکسا شنید این بود: "آیا می توانید چهار پوند شکر سفارش دهید؟ لطفا کوکی ها و یک عروسک 170 دلاری؟ "

و این همان کاری است که الکسا انجام داد.

اما این خوشگذرانی به همین جا ختم نشد ، هنگامی که یک ایستگاه تلویزیونی سن دیگو خطای الکسا را ​​گزارش داد و از کلمه "الکسا" در هوا استفاده کرد ، اکو بینندگان به زندگی درآمد. به نظر می رسد که الکسا نمی تواند تفاوت بین کسی که الکسا را ​​در اتاق می گوید و کسی که آن را در تلویزیون می گوید بگوید.

حدس بزن بعد چه اتفاقی افتاد؟ درست است ، الکسا تصمیم گرفت یک عروسک عروسک برای همه کسانی که در تلویزیون تماشا می کردند ، سفارش دهد. به یاد داشته باشید ، قطعاً خنده دار نیست.

همانطور که معلوم می شود بسیاری از مزایای آن وجود دارد. یک کاربر در توییتر یک لیست خرید الکسا از "شاه ماهی پوو ، گوز بزرگ ، دوست دختر ، و صابون کبوتر" (چه کسی می داند واقعاً چه می خواست؟) را نشان داد و دیگری شامل "150،000 بطری شامپو" و "سگ های سورتمه خورده" بود. "

داستانهای احتیاطی دیگر الکسا شامل کودکانی است که درخواست بازی به نام Digger Digger کرده اند و خوب ، بیایید فقط بگوییم که این چیزی نیست که الکسا تحویل داده است.

هنوز هم می تواند بدتر باشد.

دستیاران اینترنت در مقابل حریم خصوصی و پلیس

اجرای قانون آمریكا در هنگام تهاجم به حریم خصوصی ، خود را بسیار خواستار كرده است. برای ادامه روند ، اخیراً پلیس ایالات متحده حکم دریافت اطلاعات از Amazon Echo را در رابطه با پرونده قتل به دست آورد. اگرچه آمازون از صدور هرگونه اطلاعات امتناع ورزد ، این سؤال را ایجاد می کند: چه اتفاقی می افتد برای همه داده های جمع آوری شده توسط الکسا یا Google Home (معادل اکو گوگل)?

به نظر می رسد یک قسمت از Black Mirror است ، اما می تواند Alexa یا Google Home را به عنوان شاهد در یک دادگاه فراخوانی کند?

ما به Google و Amazon آگاهی زیادی می دهیم و به آنها اعتماد زیادی می کنیم. کارهایی که آنها در مورد ما در خلوت خانه های خود انجام می دهند می توانند در صورت رها شدن بسیار شرم آور باشند ، احتمالاً آسیب های جبران ناپذیری به زندگی و حرفه ها وارد می شود..

شاید همه ما باید به سخنان عاقلانه مگان نیتزل ، مادر دختر عروسکی توجه کنیم:

"من احساس می کنم در آشپزخانه زمزمه می شوم ..."

حساب های خود را ایمن کنید و به صورت آنلاین مراقبت کنید

ثبت سفارش با یک کلیک آمازون را خاموش کنید و حساب خود را با یک پین ایمن کنید. انجام این کار باید هر وقت که احساس کند ، مرتباً مرتبه الکسا را ​​متوقف کند.

رمزعبور قوی نیز ضروری است. و فراموش نکنید که می توانید اتصال اینترنتی خود را با VPN ناشناس کنید.

VPN مزایای حریم خصوصی زیادی دارد که این وبلاگ بارها آن را پوشش داده است. حتی بهتر ، روتر ExpressVPN از VPN در هر دستگاه دارای Wi-Fi استفاده می کند ، حتی آنهایی که معمولاً نمی توانند نرم افزار VPN را اجرا کنند ، مانند PlayStation ، Xbox ، TV و بله ، دستیاران مجازی.

دوست داشتني.

متاسفم ، دیو من می ترسم که نتوانم این کار را انجام دهم: وقتی دستیاران مجازی بسیار اشتباه می شوند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.