بهترین راهها برای ایمن سازی بیت کوین های خود

بیت کوین های خود را ایمن کنید!

نه تنها ارزش بیت کوین بیش از یک سال گذشته بالا رفته است ، بلکه گزینه های موجود برای ذخیره بیت کوین نیز افزایش یافته است. این انتخاب به ویژه برای افراد تازه کار بیت کوین می تواند نگران کننده باشد.

مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می کنید ، با این وجود ، همیشه بین راحتی و امنیت تبادل وجود دارد. و گرچه حریم خصوصی نیز یک عامل است ، در اینجا فرض می کنیم شما حاضر نیستید قدم اضافی برای ناشناس کردن و به طور کامل ریشه کن کردن دنباله مالی خود بردارید.

(کسانی که علاقه مند به استفاده از بیت کوین با ناشناس بودن کامل هستند ، به راهنمای ExpressVPN به ناشناس بودن بیت کوین مراجعه کنند ، که شامل یک آموزش گام به گام است.)

طبقه بندی معاملات بیت کوین

استفاده از بیت کوین را می توان به دو متغیر مستقل تقسیم کرد: "حجم معاملات" و "مقدار معامله". این که آیا این مقادیر زیاد هستند ، تغییرات کم هستند که کیف پول بیت کوین برای شما مناسب است.

"حجم معاملات" نرخ معاملات بیت کوین است که شما انجام می دهید. این ممکن است به معنای یک معامله در روز یا فقط یک بار در هفته باشد. آنچه این پرونده بسیار بالا یا پایین است ، نسبتاً دلخواه است.

"مقدار معاملات" مقدار بیت کوین معامله معین است. آنچه مقدار بزرگ بیت کوین را تعریف می کند ، به همان اندازه مبهم است. یک قانون خوب این است که مقدار مبادله ای کم یا معادل مبلغ پولی است که راحت با پول خود در جیب خود حمل می کنید. هر چیزی بزرگتر از آن ممکن است ارزش بالایی داشته باشد.

کیف پول های متعدد بیت کوین ممکن است بهترین راه حل برای شما باشد

به هیچ وجه نیازی نیست که خود را به یک راه حل ساده محدود کنید. شاید روشی که از بیت کوین استفاده می کنید شامل تمام موارد استفاده ذکر شده در زیر باشد ، مانند پرداخت های معمولی کوچک ، پرداخت های بزرگ منظم و سرمایه گذاری های طولانی مدت.

به طور موازی از چندین گزینه استفاده کنید تا از دسترسی و امنیت بیت کوین در امنیت و امنیت بیشتر استفاده کنید.

راه حل بیت کوین را برای شما پیدا کنید

بیت کوین های خود را با چند کیف پول ایمن کنید

اگر بسیاری از معاملات با ارزش کم انجام می دهید

کیف پول موبایل

اگر معاملات بسیار زیادی را با ارزش کم انجام می دهید (به عنوان مثال ، زیرا شما بیشتر از بیت کوین برای خرید جوراب ، چای یا یک VPN استفاده می کنید) ، پس باید از یک کیف پول موبایل استفاده کنید که کلیدهای آن را کنترل کنید..

با داشتن کیف پول تلفن همراه ، Bitcoin شما همیشه در دسترس است تا زمانی که تلفن شما از قدرت برخوردار باشد. اگر از یک تلفن هوشمند مدرن با سیستم عامل به روز استفاده می کنید ، بیت کوین های شما ایمن هستند. فراموش نکنید که عبارت دانه خود را روی تکه کاغذ تهیه کنید و آن کاغذ را در جایی ایمن ذخیره کنید! به توصیه های ما برای کیف پول های اندرویدی و iOS بیت کوین نگاهی بیندازید.

اگر بسیاری از معاملات با ارزش بالا انجام می دهید

کیف پول سخت افزاری

اگر پول زیادی در معرض خطر است ، مانند اینکه شغلی را انجام می دهید که زیاد با بیت کوین سرو کار دارد یا به دلیل اینکه برخی از کارمندان خود را به صورت cryptocurrency پرداخت می کنید ، به کیف پول سخت افزاری احتیاج دارید. کیف پول های سخت افزاری مانند میله های USB به نظر می رسند و کلیدهای خصوصی Bitcoin خود را روی یک تراشه تخصصی ، مشابه آنکلای ایمن در iPhone ذخیره کنید..

حتی اگر تلفن یا رایانه شما هک شود ، کیف پول سخت افزاری شما بی تأثیر نخواهد بود. از آنجا که کیف پول از رمز عبور محافظت می شود ، کسی که کیف پول شما را سرقت می کند یا می یابد نمی تواند به آن دسترسی پیدا کند.

بر خلاف سایر گزینه ها ، کیف پول های سخت افزاری هزینه ای دارند ، از 29 یورو برای ارزانترین کیف پول لجر ، تا 99 دلار برای Trezor ، که همچنین به عنوان کلید FIDO U2F عمل می کند..

مانند سایر کیف پولها ، باید یک بکاپ از دانه خود را در یک تکه کاغذ در جایی ذخیره کنید و آن را در جای امن نگه دارید. به این ترتیب ، اگر کیف پول سخت افزاری خود را گم کنید ، Bitcoin خود را از دست نمی دهید.

اگر چند معامله با ارزش بالا انجام دهید

کیف پول کاغذ

اگر در بیت کوین پس انداز قابل توجهی دارید که نیازی به صرف هزینه یا حرکت مکرر آن نیست ، پس یک کیف پول کاغذی برای شما مناسب است. برای ایجاد کیف پول کاغذ خود از یک سرویس آنلاین استفاده نکنید بلکه خودتان آنرا ایجاد کنید.

امن ترین گزینه این است که خودتان یک نسخه از TAILS سیستم عامل را تهیه کنید ، که همراه با کیف پول Bitcoin Electrum نصب شده است. زیر پتو یا چادر خزید ، آن را بوت کنید و یک کیف پول بیت کوین ایجاد کنید. شما بذر را روی یک تکه کاغذ می نویسید و کامپیوتر را خاموش می کنید.

از آنجا که TAILS به طور پیش فرض هیچ گونه اطلاعاتی را روی USB USB خود نگه نمی دارد و رم داخلی را پاک می کند ، هیچ اثری از دانه شما روی رایانه باقی نمی ماند. تا زمانی که بتوانید کاغذ را ایمن کنید ، بیت کوین های شما ایمن هستند. به نکات امنیتی Bitcoin ExpressVPN نگاهی بیندازید!

برای ارسال بیت کوین های خود ، مجبورید دوباره یک نمونه TAILS را بوت کنید و یک کیف پول را با استفاده از دانه کاغذ خود بازیابی کنید.

اگر معاملات کمی با ارزش کم انجام دهید

کیف پول آنلاین

اگر فقط مقدار کمی بیت کوین را نگه دارید و بندرت آنها را خرج می کنید ، به سرویس کیف پول آنلاین ، مانند Blockchain.info (آنها یک سایت پیاز نیز دارند!) نگاهی بیندازید..

بر خلاف کیف پول تلفن همراه خود ، دیگر لازم نیست نگران باشید که هنگام تعویض دستگاه ها چه اتفاقی می افتد. می توانید با استفاده از یک آدرس ایمیل و رمز عبور وارد حساب خود شوید. هنگام ثبت نام ، گزینه های امنیتی را با دقت انجام دهید تا حساب خود را از هکرها قفل کنید و در عین حال آن را برای شما در دسترس نگه دارید. استفاده از رمزعبور قوی و مدیر رمز عبور ایده خوبی است!

بسیاری از کیف پول های بیت کوین برای مصارف بسیاری

روشهای زیادی برای استفاده از بیت کوین و راه های زیادی برای نگهداری آنها وجود دارد. از آنچه می خواهید برای استفاده از بیت کوین خود استفاده کنید و میزان دسترسی آنها به چه میزان دسترسی داشته باشید ، آگاه باشید. اغلب بین دسترسی و امنیت یک معامله برقرار است ، اما با پخش بیت کوین در کیف پول های مختلف می توانید وضعیت بهینه را پیدا کنید!

بهترین راهها برای ایمن سازی بیت کوین های خود
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.